Εσθονία Λεττονία Λιθουανία Ρίγα- Ταλίν η Ρίγα-Βίλνιους?

MelinaZ

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Γνωρίζετε αν υπάρχει κάποιο μέρος στη ρίγα που μπορούμε να αφήσουμε τις αποσκευές μας αν βρεθούμε εκεί αυθημερόν και θέλουμε να γυρίσουμε την πόλη? πχ ντουλαπάκια σε κάποιο σταθμό?
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.085
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
MelinaZ said:
Γνωρίζετε αν υπάρχει κάποιο μέρος στη ρίγα που μπορούμε να αφήσουμε τις αποσκευές μας αν βρεθούμε εκεί αυθημερόν και θέλουμε να γυρίσουμε την πόλη? πχ ντουλαπάκια σε κάποιο σταθμό?
Ναι. Στο σταθμό των λεωφορείων έναντι μικρού ποσού.
Ο σταθμός είναι πολύ κοντά στην παλιά πόλη.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
απλά να ξέρεις, πως ο σταθμός λεωφορείων χρέωνει με το πόσες ώρες τις έχεις αφήσει εκεί
 
Μηνύματα
90
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
ελβετια
Ονειρεμένο Ταξίδι
φιλανδια
συνταξιδιωτες καλημερα.Λογω οτι η αιρ βαλτικ εβαλες απευθειας πτησεις απο θεσαλονικη για ριγα,μου εδωσε μια καλη ιδεα να την καταχωρησω στο εμπρος μερος του μυαλο μου και οχι στο πισω,για εκδρομη στις αρχες ιουλιου που εχω αδεια.εχω 6 μερες στην διαθεση μου και θελω να ρωτησω αν ειναι αρκετες για να βαλω και το βιλνους μεσα?ποση ωρα ειναι η αποσταση ριγα βιλνιους,και απο οτι καταλαβα ο οικονομικοτερος τροπος ειναι το λεοφωρειο?μηπως ξερει κανεις πως λεγεται η εταιρεια που κανει τα δρομολογια?
 

greco

Member
Μηνύματα
1.144
Likes
3.315
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος Τουρκιας
Νομιζω οτι μπορεις,η διαδρομη ειναι 4,5 ωρες και τα λεωφορεια ειναι της lux express και της simple express που συνεργαζονται κιολας.Αν κλεισεις με την simple οι τιμες ειναι στα 11 ευρω και τα 5 πρωτα εισιτηρια για καθε δρομολογιο ειναι στα 3 ευρω.Αυτα βεβαια εξαφανιζονται πολυ γρηγορα.
 

DAKISGR

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ταλλιν
ερωτηση. που να μεινει κανεις στο ταλιν? παλια πολη η οχι?
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
αμερική
Είναι τόσο μικρό το Ταλίν που όλα ειναι τριγύρω !!
Εμεις ειχαμε μείνει στο Radisson κοντά στην είσοδο της παλιάς πόλης.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.540
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom