Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

fenia42

Member
Μηνύματα
3.905
Likes
14.713
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Στο αρχικο μήνυμα δεν λέει από που είναι, απλώς ζητάει πληροφορίες. Σε άλλο μήνυμα λέει ότι είναι καλαματιανή και αλλού ότι θα φύγει από το λιμάνι της Πάτρας. Γιατί πρέπει η φένια να ξέρει από που είναι? και είναι τόσο σημαντική η διαφορά για το αεροπλάνο αν πετάει από Αθήνα ή θεσσαλονίκη?
Nαι, έχει δίκαιο ο danev
Μπορεί να έχει κίνηση στα Μάλγαρα και να φτάσει πιο αργά.
Ευχαριστώ φίλε Borealis.
Να σου υπενθυμίσω ότι ο danev μου έλεγε για την εγκληματικότητα στο Τέρμινι .
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Εκτός από το Salotto 42 για aperitivo ή για ποτάκι, στην piazza di pietra, που το επισκέφθηκα ξανά, ένα πολύ γλυκό μαγαζάκι για ελαφρύ φαγητό είναι το Gina στην piazza di spagna GiNa Roma Ristorante
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Στο αρχικο μήνυμα δεν λέει από που είναι, απλώς ζητάει πληροφορίες. Σε άλλο μήνυμα λέει ότι είναι καλαματιανή και αλλού ότι θα φύγει από το λιμάνι της Πάτρας. Γιατί πρέπει η φένια να ξέρει από που είναι? και είναι τόσο σημαντική η διαφορά για το αεροπλάνο αν πετάει από Αθήνα ή θεσσαλονίκη?
Μεγαλώσαμε και βγάλαμε και την Νομική ?:haha:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.905
Likes
14.713
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Salotto 42
το απολυτο μαγαζί !!!!! Ό,τι πρέπει για μενα !
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.398
Likes
9.331
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Γιατί δεν κοιτάς κανένα ταξιδιωτικό πρακτορείο μιας και δεν το' χεις ιδιαίτερα με το ψάξιμο?
Και το άγχος σου θα φύγει μιας και κάποιοι άλλοι θα οργανώσουν το ταξίδι
συμφωνώ απόλυτα.
και αλλού ότι θα φύγει από το λιμάνι της Πάτρας.
το είπε καπου αυτό?μας έχει μπερδέψει..
 
Μηνύματα
39
Likes
1
Στο αρχικο μήνυμα δεν λέει από που είναι, απλώς ζητάει πληροφορίες. Σε άλλο μήνυμα λέει ότι είναι καλαματιανή και αλλού ότι θα φύγει από το λιμάνι της Πάτρας. Γιατί πρέπει η φένια να ξέρει από που είναι? και είναι τόσο σημαντική η διαφορά για το αεροπλάνο αν πετάει από Αθήνα ή θεσσαλονίκη?


Ειμαι απο Καλαματα(καταγωγη ειπα)αλλα μενω Αθηνα!Επισης ειπα,οτι σκεφτομαι να φυγω απο το λιμανι της Πατρας!

Αν ειναι να τσακωνομαστε,και να πεταμε σποντες ο ενας στον αλλον δεν λεει!Μας ενωνει κατι κοινο:Η αγαπη για τα ταξιδια ας μεινουμε εκει!

Στο κατω κατω....και η Ιταλια να μην μου κατσει φετος,και μονο το ψαξιμο,τα ονειρα στο κρεββατι λιγο πριν πεσω για υπνο,το "φρεσκαρισμα" των φτωχων μου Ιταλικων....ειναι απο μονο του ενα μαγικο "ταξιδι"!

Και στο πανω πανω.....αμα με πιασει και το Μανιατικο (εξ συζηγου) και πω ΤΕΛΟΣ...ΘΑ ΠΑΩ ΙΤΑΛΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΝ ΟΙ ΩΧΤΡΟΙ ΜΟΥ,παω σε ενα τουριστικο γραφειο....και υποθεση τελος!!!!


:clap::clap::clap::clap:

 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
39
Likes
1
Αχ,ξεχασα να ευχαριστησω ΙΔΑΙΤΕΡΑ ενα φιλο/φιλη δεν θυμαμαι (θα κοιταξω και θα σας πω) για ενα σαιτ που μου εδωσε με appartments!Βρηκα κατι που να μου ταιριαζει!Ελπιζω να ειναι και avaliable!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.195
Μέλη
38.966
Νεότερο μέλος
christinalovari@y

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom