Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

dina.mos

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
καλησπερα σας...σκεφτομαι φετος να γιορτασω το ονομα μου στη ρωμη...σε μια μερα :clap:.Κ θα ηθελα την βοηθεια σας σε κατι...ποσο συνετο ειναι να ξενυχτησουμε στη ρωμη?Κ εννοω να μην κανουμε κρατηση σε ξενοδοχειο μιας κ φτανουμε απογευμα κ πεταμε νωρις το πρωι της επομενης?:roll:;)
 

North66

Member
Μηνύματα
4.306
Likes
5.054
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Το μόνο που θα καταφέρεις με ένα βράδυ στη Ρώμη θα είναι να μπορείς να πεις ότι πήγα στη Ρώμη για τη γιορτή μου. Πέραν τούτου ουδέν, απλά θα κάψεις μια πανέμορφη πόλη.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
καλησπερα σας...σκεφτομαι φετος να γιορτασω το ονομα μου στη ρωμη...
Πότε ειναι του αγιου δυναμό?
Παντως αν θελεις παρεα, ξερω και ενα μπουζί που ενδιαφέρεται...
 

Fanie

Member
Μηνύματα
256
Likes
619
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Lena's Stone Forest
Πήγαινε στη Ρώμη το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος. Είναι μόλις δύο εβδομάδες μακριά από τη γιορτή σου.
 

harilander

Member
Μηνύματα
559
Likes
462
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
μπορεί η κοπέλλα να εχει βρεί εισητήρια μονο για την συγκεκριμένη πτήση ή να μην εχει παραπάνω για ξενοδοχείο.
μπορεί και να θέλει να κάνει κατι ξεχωριστό που να το θυμαται, "μια νύχτα στην Ρώμη" ή και να κάνει προσωπικό ρεκόρ του πιο γρήγορου ταξιδιού στο εξωτερικό :roll:

εαν θέλεις να κάνεις μια τρέλα κανε το ,εαν ρωτάς εαν είναι συνετό, οχι μην το κάνεις..
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.888
Likes
14.481
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Αφήστε ρε την κοπέλα να κάνει μια τρέλλα που θα χει να αφηγείται στα εγγόνια της :) :)
 

amantzou

Member
Μηνύματα
65
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
κρουαζιερα στο αιγαιο
Ταξίδι-Όνειρο
τοσκάνη
αν μου έλεγες ένα βράδυ στην Βαρκελώνη θα σου έδινα τα φώτα μου, τώρα για Ρώμη ένα βράδυ δεν έχω tips για ξενύχτιδες αλλα σίγουρα επειδή ειναι μια πόλη μουσείο έχεις πολλά πράγματα να χαζέψεις (από έξω).
Η ζωή είναι μικρή για να είναι βαρετή λοιπόν έφυγες και καλά να περάσεις
 

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
190
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Μπηκα να κλεισω εισητηρια για βατικανο και δεν βρισκω για σαββατο μου βγαζει sold out φτανουμε παρασκευη μεσημερι και βρισκω μετα της 7 εισητηρια.Κυριακη ειναι κλειστα δευτερα φευγουμε πρωι.Θα προλαβουμε να παμε 7 στο βατικανο?Αξιζει μετα να κανω κρατηση γιατι πολυ κοσμο και ουρα εχει το πρωι οποτε αν παμε εμεις 7-8 θα εχει ουρα μεγαλη?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.057
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom