Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.631
Likes
12.454
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
λέγαμε να βγαίναμε βράδυ trastevere και επειδή είναι πιο κοντά η navona καταλήξαμε εκεί... λες δεν θα μας βολέψει ε?
Η περιοχή του ξενοδοχείου που έκλεισες είναι πολύ καλή, μην το σκέφτεσαι! Και έχει και καλές κριτικές.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Η περιοχή του ξενοδοχείου που έκλεισες είναι πολύ καλή, μην το σκέφτεσαι! Και έχει και καλές κριτικές.
Συμφωνω...θα αισθανεσαι λιγο σαν την Αντουανεττα...με αυτα τα κρεβατια,αλλα φαινεται καλο.Ετσι και αλλιως,στο περπατημα θα εισαι ολη μερα.Σε οποια περιοχη και να εμενες,παλι,απο καπου αλλου θα ησουν μακρυα.Περιμενουμε εντυπωσεις...:photographer:
 

karxariaki

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
χαχαχαχαχαχαχαχα μακάρι να είναι καλό... το περπάτημα μας αρέσει πάρα πολύ και στις δύο και έτσι δεν νομίζω να έχουμε πρόβλημα με αυτό :) πάμε 1 Μάρτη και δεν ξέρω καθόλου τι καιρό θα έχει... εννοείται ότι θα σας στείλω τις εντυπώσεις μας και από το ξενοδοχείο και από την Ρώμη...
 

elena30

Member
Μηνύματα
44
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΜΙΛΑΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
κανένα πρόβλημα δε θα χετε εφοσον σας αρεσει το περπατημα σουπερ!!!να φατε πολλα παγωτά,δεν υπαρχουν πουθενά αλλου,φοβερα!!!!αχ σας ζηλεύω!!
 

karxariaki

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
πω!!!! καλά που μου το είπες για να πεινάσουμε ένα 15ήμερο πιο πριν....είμαστε και οι 2 γλυκατζούδες !!! κάτι μου λέει ότι θα γυρίσω πίσω όπως όταν γύρισα μετά από ένα 10ήμερο στην Τουρκία (ντοθρακικά γεύματα).... elenara30 σου εύχομαι να ξαναπάς σύντομα :) σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους για την βοήθεια σας :D
 

Marlin

Member
Μηνύματα
171
Likes
197
Επόμενο Ταξίδι
Κροατία, Δαλματικές ακτές
Ταξίδι-Όνειρο
Κένυα
Η δική μου πρόταση για οικονομική διαμονή στη Ρώμη. Μοιάζει με hostel αλλά είναι πολύ καθαρό, ήσυχο, και είναι σε πολύ βολική τοποθεσία, δίπλα στην Maria Di Maggiora. Πρωινό δίνεται σε ένα καφέ λίγα μέτρα πιο κάτω. Ήταν ένα καλό value for money.

Affittacamere Angelini - angelinibedrooms.com - Bed and Breakfast a Roma - Prenotazioni Online - Offerte Sconto - Estate 2010 - Roma - Italia
 
Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
για ποσες βραδιες?κ ποσο κοστησε??ωραιοτατο παντως!!!!
4 Βράδια 272Ε + 24Ε φόρο Ρώμης....με σούπερ πρωινό.....αλλά δεν είναι κέντρο....
σαν ποιότητα φένεται καλό...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.063
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom