Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

Alessandr03

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Σε ευχαριστω παρα πολυ για ολα. Θα ψαξω εκτενεστερα αυτο με το πασο ISIC και θα τα κλεισω το συντομοτερο. !!!!! Ευχαριστω και εσενα STFK για τις πληροφοριες, για Κολοσσαιο και εγω εχω ακουσει πως εχει πιο μικρη ουρα,οποτε ισχυει καλυτερα να μην βιαστω και κλεισω!!!
Τελικα για την βολτα στον Τιβερη υπαρχει καποιο σχετικο site που τα κλεινεις ή πηγαινοντας θα βρεις κτ ?
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.153
Likes
5.451
Φιλε να διευκρινησω κατι σχετικα με την ουρα στο Κολοσσαιο.
Αυτος ηταν ο χρονος αναμονης την ωρα που γραφω . Μια
με μιαμιση ωρα αργοτερα η ουρα ηταν περιπου η διπλασια.
Συνεπως δεν ειναι σταθερη. Γι αυτο σου εγραψα τις λεπτομερειες ,για τον προχειρουπολογισμο του χρονου αναμονης στην ουρα.
 

katiapol

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
καλησπερα να σας ρωτησω.. εχοντας το roma pass χρειαζεται να βγαλεις αλλο εισιτηριο απο fiumicino-termini? ειναι οπως εδω πχ που εχουμε 8 ευρω εξτρα για αεροδρομιο;;; ευχαριστω!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.395
Likes
9.322
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
καλησπερα να σας ρωτησω.. εχοντας το roma pass χρειαζεται να βγαλεις αλλο εισιτηριο απο fiumicino-termini? ειναι οπως εδω πχ που εχουμε 8 ευρω εξτρα για αεροδρομιο;;; ευχαριστω!
Κανεις δεν ξέρει καλυτερα απο το σαιτ τους. Δεν θα εχεις καμια απορια αν το διαβασεις...(1.2)
http://www.romapass.it/p.aspx?tid=33&l=en#faqq2
 

katiapol

Member
Μηνύματα
9
Likes
0

EVDOXIA

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπερα μπορεις να μου στειλεις τα στοιχεια του σε ενα προσωπικο μνμ γιατι εδω δεν φαινονται.ευχαριστω πολυ.
Θα ήθελα κι εγώ τα στοιχεία με ένα μήνυμα.

Ευχαριστώ
http://www.travelstories.gr/community/goto/post?id=617719#post-617719
Καλησπερα μπορεις να μου στειλεις τα στοιχεια του σε ενα προσωπικο μνμ γιατι εδω δεν φαινονται.ευχαριστω πολυ.
Θα ήθελα κι εγώ τα στοιχεία με ένα μήνυμα.

Ευχαριστώ
ΜΠΟΡΕΊΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΊΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΠΟΥ ΕΡΓΆΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΒΑΤΙΚΑΝΌ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΊΣΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΞΕΝΑΓΗΣΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΛΗΡΏΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΥΣΊΑ?
 
Last edited by a moderator:

k_p

Member
Μηνύματα
29
Likes
5
Ε
Καλησπέρα και από έμενα !!!! θα ήθελα και εγώ λίγη βοήθεια για την μεταφορά από το αεροδρόμιο αλλά κυρίως προς το αεροδρόμιο μια και πετώ από ρώμη προς Θεσσαλονίκη 7:25 και πρέπει να φύγω από το ξενοδοχείο πολύ νωρίς (το ξενοδοχείο βρίσκεται στην περιοχή piazza del popolo)
Επειδη και γω εχω αντιστοιχο θεμα μπορεις να μου πεις τι εκανες τελικα;
 

gnene

Member
Μηνύματα
74
Likes
355
Επόμενο Ταξίδι
Άμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
πεταξα ακριβώς πριν 10 μέρες με την ίδια πτήση!!!το μετρο ειναι αχρηστο εκείνη την ώρα!!!Δυστυχώς ταξι είναι η πιο σίγουρη λύση!!Από βατικανό κοντά εμένα μου πηρε 50 ευρώ ως το τσιαμπίνο
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.653
Likes
12.507
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
ΜΠΟΡΕΊΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΊΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΠΟΥ ΕΡΓΆΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΒΑΤΙΚΑΝΌ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΊΣΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΞΕΝΑΓΗΣΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΛΗΡΏΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΥΣΊΑ?
Καλώς ήρθες.
Σύμφωνα με τους όρους του φόρουμ:
Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ και τα greeklish, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του.

Παρακαλώ μην ξαναγράψεις με κεφαλαία και διόρθωσε το μήνυμά σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.280
Μηνύματα
886.281
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom