Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
παιδια και εκλεισα με ryanair και δεν ξερω απο ξενοδοχεια που να μενω ??ειναι καλα στο τερμινι>>??
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Τι εγινε βρε Σπυρετο...εσυ εχεις ριζωσει στην Ιταλια!!!!Καλες μαλλον πρεπει να ειναι οι Ιταλιανες εεε?:bleh::bleh::haha::haha:
Οικονομικο ειναι το Τερμινι..βολευει να πας και με τα ποδια στα κεντρικα ...ενταξει δεν ειναι τοσο πια κακοφημο οσο φημολογειται.
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
κλεοπατρα μια χαρα ειμαι, απλα μου αρεσει πολυ η ιταλια..τι να κανω ,..και οταα βλεπω τετοιες τιμες στα αεροπορικα δεν μπορω να αντισταθω.Μαλλον τερμινι το βλεπω να κλεινω τελικα
 

mixos_str

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Paris για 4η φορα
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Αμερικης
Εγω φευγω την παρασκευη για Ρωμη και εκλεισα ξενοδοχειο στο Termini. Ειναι πολυ βολικη περιοχη αλλα οχι απο τις καλυτερες.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Επισης βρηκα φτηνα εισιτηρια με alitalia.Υπαρχει κατι που πρεπει να προσεξω μαυτην την εταιρια?
το φτηνά είναι σχετικό όπως καταλαβαίνεις. πες και μια τιμή.
να προσέξεις την ώρα γιατί το αεροπλάνο φεύγει πάντα στην ώρα του. και να μη δώσεις ραντεβού με την άφιξη γιατι φτανει πάντα νωρίτερα και θα περιμένεις στο αεροδρόμιο.
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
το φτηνά είναι σχετικό όπως καταλαβαίνεις. πες και μια τιμή.
να προσέξεις την ώρα γιατί το αεροπλάνο φεύγει πάντα στην ώρα του. και να μη δώσεις ραντεβού με την άφιξη γιατι φτανει πάντα νωρίτερα και θα περιμένεις στο αεροδρόμιο.

δε θελω να σε αμφισβητησω αλλα ,φιλοι μου που πηγαν με alitalia τον προηγουμενο μηνα δεν μου τα παν και τοσο ροδινα τα πραγματα....η πτηση στο πηγαινε πηρε μονο οσους ειχαν τρανζιτ στη ρωμη και ολους τους αλλους τους εριξαν στην agean...δεν τους επεσε και ασχημα βεβαια αλλα υποχρεωθηκαν να περιμενουν κανα δυο ωρες την πτηση της aegean....και στο γυρισμο πεταξαν κανονικα με την alitalia αλλα η αναχωρηση πραγματοποιηθηκε με αρκετη ωρα καθυστερηση...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
δε θελω να σε αμφισβητησω αλλα ,φιλοι μου που πηγαν με alitalia τον προηγουμενο μηνα δεν μου τα παν και τοσο ροδινα τα πραγματα....η πτηση στο πηγαινε πηρε μονο οσους ειχαν τρανζιτ στη ρωμη και ολους τους αλλους τους εριξαν στην agean...δεν τους επεσε και ασχημα βεβαια αλλα υποχρεωθηκαν να περιμενουν κανα δυο ωρες την πτηση της aegean....και στο γυρισμο πεταξαν κανονικα με την alitalia αλλα η αναχωρηση πραγματοποιηθηκε με αρκετη ωρα καθυστερηση...
και μένα φίλος μου που είχε πάει με ΟΑ γύρισε με 3 ώρες καθυστέρηση. τι βοηθάει τι συνέβη σε καποιους φιλους σου 1 μήνα πριν? τις μεγαλύτερες καθυστερήσεις φέτος τις είχα φυσικά άπό Swiss-Lufthansa. που είναι και οι πρωταθλητές πανευρωπαικά στις καθυστερησεις. η πιο ακριβής εταιρεία για το 2011 σύμφωνα με τα ως τωρα επίσημα δημοσιευμένα στοιχεία είναι η Alitalia. τώρα ελεύθερα ας λέει ο καθένας τα δικά του.
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
και μένα φίλος μου που είχε πάει με ΟΑ γύρισε με 3 ώρες καθυστέρηση. τι βοηθάει τι συνέβη σε καποιους φιλους σου 1 μήνα πριν? τις μεγαλύτερες καθυστερήσεις φέτος τις είχα φυσικά άπό Swiss-Lufthansa. που είναι και οι πρωταθλητές πανευρωπαικά στις καθυστερησεις. η πιο ακριβής εταιρεία για το 2011 σύμφωνα με τα ως τωρα επίσημα δημοσιευμένα στοιχεία είναι η Alitalia. τώρα ελεύθερα ας λέει ο καθένας τα δικά του.

μα δεν ειναι μονο οι φιλοι μου....εδω ολοκληρο θεμα ανοιχτηκε με δωδεκα σελιδες που γραφονται τα κατορθωματα της allitialia
http://www.travelstories.gr/%E3%E5%...D%ED%E5%F2-%E1%F0%EF%F3%EA%E5%F5%DD%F2-8.html
:bleh::bleh::bleh:
δεν επιμενω γιατι δεν εχω αρκετη προσωπικη πειρα για το θεμα....αλλα κρατω τις επιφυλαξεις μου...:rolleyes:
 

harilander

Member
Μηνύματα
559
Likes
460
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
ξερεις τι λένε για την alitalia ;
Always Late In Travelling Also Late In Arivals
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
της allitialia
αλλα κρατω τις επιφυλαξεις μου...:rolleyes:
ok. τα ξαναλέμε όταν θα την γράψεις σωστά...:haha:

ξερεις τι λένε για την alitalia ;
Always Late In Travelling Also Late In Arivals
3 πουλάκια κάθονταν. στον ήλιο και λιάζονταν.και άκουγαν αμπελοφιλοσοφίες..
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Κυρία Alitalia! Αν τύχει να πέσετε ποτέ σ'αυτό το φόρουμ και εκτιμήσετε το μέλος Samion για την αγάπη που σας δείχνει, πριν του δώσετε δωρέαν μετοχές θυμηθείτε: σας αγαπώ κι εγώ! :clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.990
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom