Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Σουπερ....3 ωρες!!!τοσο περιπου ειναι η ξεναγηση στα μουσεια!!:)
 

vagelis33

Member
Μηνύματα
19
Likes
10

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Συγγνωμη, αυτη η ουρα ειναι τυχαια μερα; Οχι τη μερα με ελευθερη εισοδο; Αγχωθηκα τωρα
Να αγχωθεις γιατι τετοια ηταν η ουρα σε εμενα σε τυχαια μερα. Γιατι να μην κλεισεις εισιτηρια online να εισαι χαλαρη;
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
επειδη δεν θελω να δεσμευομαι δεν κλεινω ποτε απο πολυ πριν,παω την προηγουμενη που εχω πια αποφασισει,στα τελειωματα που δεν εχει ουρα και κλεινω για την επομενη.ως την ωρα εχει δουλεψει μια χαρα το συστημα..
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
ναι το έχω δει.Όσο αντέξουμε με τα πόδια και μετά μετρό..

Συγνώμη που σε ζαλίζω αλλά μου πρότειναν και το minihotel Azzurra που είναι κέντρο..Αξίζει περισσότερο κατά την γνώμη σου;
Λογικά για να το επαναδιαπραγματεύεσαι έχεις κλείσει με δωρεάν ακύρωση δωμάτιο..Για να μπορέσω να σε βοηθήσω παραπάνω πρέπει να μου πεις μέρες που θα πας και μπατζετ να ρίξω μια ματιά μήπως υπάρχει κάτι στα κυβικά σου και πιο κεντρικά..
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Να αγχωθεις γιατι τετοια ηταν η ουρα σε εμενα σε τυχαια μερα. Γιατι να μην κλεισεις εισιτηρια online να εισαι χαλαρη;
Γιατί πάω χειμώνα, κάτι που μισώ, και δεν ξερω ποια μερα θα εχει παλιόκαιρο.
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Γιατί πάω χειμώνα, κάτι που μισώ, και δεν ξερω ποια μερα θα εχει παλιόκαιρο.
να σου πω την αμαρτία μου έχω πάει τόσες φορές Ρώμη, πήγα και Βατικανό αλλά το μόνο που θυμάμαι είναι μια πινακίδα που γράφει "προς καπέλα σιστίνα"...Τα περάσαμε όλα τόσο γρήγορα και τις επόμενες φορές που πήγα Ρώμη επισκέφθηκα ξανά και ξανά τον Άγιο Πέτρο αλλά όχι το Βατικανό αν και δίπλα....
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
5.366
τι ώρα είχες πάει το πρωί;
Κατά τις δέκα, αμέσως μόλις φθάσαμε στην πόλη.

μάλλον θα πάρω εισιτήρια όπως αναφέρει και πιο πάνω ο dimaq ή θα ποστάρω κι εγώ σε λίγες μέρες τέτοια ουρά
Να πάρεις εισητήρια. Τα μουσεία του Βατικανού είναι ένα από τα καλύτερα πράγματα που έχω δει.
Είναι κρίμα να χάσεις χρόνο από το μουσείο, περιμένοντας στην ουρά.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.517
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom