Ρώμη Χριστούγεννα;

chris2411

Member
Μηνύματα
5
Likes
2
Καλημέρα κι απο εμένα, μόλις γύρισα από τη Ρώμη και δεν μπορούσα ποτε να φανταστώ ότι¨
1. θα ήταν τόσο όμορφη η πόλη και ΟΛΑ της τα αξιοθέατα.
2. θα είχε ΤΟΣΟ πολύ κόσμο και ότι θα περίμενα 1 ώρα για να μπώ στο Κολοσσαίο και ότι θα πλήρωνα 32?/άτομο για να skip the line στα μουσεία του Βατικανού.
3. ότι η λειτουργία στις εκκλησίες ειδικά του Αγίου Πέτρου θα ήταν τόσο μαγική.
4. ότι θα ήθελα να ξαναπάω, ειδικά Χριστούγεννα.
5. ότι πίτσα θα ξαναφάω μετά το Πάσχα

:D :D :D
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
2. θα είχε ΤΟΣΟ πολύ κόσμο και ότι θα περίμενα 1 ώρα για να μπώ στο Κολοσσαίο και ότι θα πλήρωνα 32?/άτομο για να skip the line στα μουσεία του Βατικανού.

5. ότι πίτσα θα ξαναφάω μετά το Πάσχα
για το (2), εμεις εδω τα λεγαμε..αν ειχες κανει κρατηση απο πριν μεσω του επισημου site θα σου ειχε στοιχισει 19 ευρω/ατομο!χριστουγεννα πηγες πως να μην ειχε κοσμο?

για το (5) δεν φανταζεσαι ποσο συμφωνω..και οχι μονο αυτο, αλλα και μετα το πασχα που θα φαω πιτσα, πολυ φοβαμαι οτι θα ξενερωσω απιστευτα..μετα την απιστευτα λεπτη και κρατσανιστη πιτσα σε ξυλοφουρνο, η ελληνικη εκδοχη θα μου κακοφανει νομιζω!

ps. το "ευχαριστω" το πατησα κατα λαθος!
 

chris2411

Member
Μηνύματα
5
Likes
2
για το (2), εμεις εδω τα λεγαμε..αν ειχες κανει κρατηση απο πριν μεσω του επισημου site θα σου ειχε στοιχισει 19 ευρω/ατομο!χριστουγεννα πηγες πως να μην ειχε κοσμο?

Μακάρι αγαπητέ μου φίλε να είχα δει το site πριν φύγω για το ταξίδι, αλλά όπως και να έχει άξιζε τον κόποοο :xmas_redface::xmas_mrgreen::xmas_twisted:.
 

DiTravel

Member
Μηνύματα
114
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου...
Ααααααχχχχχχ..........Μοναδική...υπέροχη....ανεπανάληπτη!!!!!!!!Πριν 2 μέρες γύρισα από τη Ρώμη και δεν μπορώ να συνέλθω!!!!Η δε Τοσκάνη...η απόλυτη εμπειρία!Θα της αφιερώσω κάποια στιγμή ένα μεγάλο ταξίδι!!!!!
Ευχαριστώ πολύ όλους για τις πληροφορίες και θα επανέλθω με ιστοριούλες...
Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία, τύχη και πολλά και καλά ταξίδια!!!!!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μου αρεσε η Ρωμη, Samion ακους?
εξ αποστάσεως αλλά ακούω ακούω...:xmas_wink:
Αυτο που το βλεπετε ολοι κι εγω δεν καταφερα να το δω πολυ με προβληματιζει..:xmas_rolleyes:
δεν τα χουμε πει? μη σε προβληματίζει. τωρα που ξερεις εμας που θα σε καθοδηγησουμε καλυτερα, την επομενη φορα θα ειναι ολα διαφορετικά..
ή ακομα καλυτερα ελα μαζι μας..
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.024
Likes
12.125
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
εξ αποστάσεως αλλά ακούω ακούω...:xmas_wink:

δεν τα χουμε πει? μη σε προβληματίζει. τωρα που ξερεις εμας που θα σε καθοδηγησουμε καλυτερα, την επομενη φορα θα ειναι ολα διαφορετικά..
ή ακομα καλυτερα ελα μαζι μας..
Αγιε μου Βασιλη τι δωρα ειναι τουτα τα φετινα; Σου σωθηκαν τα τραινακια και οι μπαλες;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.237
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom