Σιγκαπούρη Στάση στο αεροδρόμιο της Σινγκαπούρης...

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Φίλοι μου, πάτε σ΄ένα από τα τρία καλύτερα αεροδρόμια του κόσμου!

Της Σιγκαπούρης είναι η αποθέωση της χλιδής και της τεχνολογίας...Χιλιόμετρα στρωμένα με ακριβές μοκέτες, άπειρα καταστήματα, αίθουσες αναμονής με video wall και ζωντανή μουσική, κήποι με ορχιδέες και άλλα τροπικά φυτά, πάρκο με λιμνούλες, ενυδρείο, γυμναστήρια, μασάζ και τόσα ακόμη...
Τι άλλο να ζητήσει κανείς στο αεροδρόμιο ? (για περισσότερα www.changiairport.com)

Καλύτερα να το απολαύσετε και να προετοιμαστείτε όπως ακριβώς λέει και ο φίλος μου ο xenos, για το μαγευτικό Μπαλί, που σας περιμένει...

Καλό ταξίδι και στους δυό σας...Πάτε στον Παράδεισο !:)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Φίλοι μου, πάτε σ΄ένα από τα τρία καλύτερα αεροδρόμια του

Καλό ταξίδι και στους δυό σας...Πάτε στον Παράδεισο !:)
και να προσθέσω φίλη μου pando,οτι οι αχθοφόροι στο αεροδρόμιο του μπαλί είναι αγγελάκια!!!:D
 

Atomsk

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Φιλε Atomsk αυτο ψιλιάζομαι και εγώ όσον αφορά τιμές αεροδρομίο αλλά η στάση μου είναι απο τις 5 το πρωί ως τις 2 το μεσημέρι.

"να θυμάστε ότι θα πρέπει ότι αγοράσετε να χωράει στις χειραποσκευές σας, "

Taver τις βαλίτσες δεν τις κατεβάζουν στο stopover ?

Στις 19 φεύγω...και εγώ επίσης 6:00 με 13:00 θα κάτσω στο αεροδρόμιο, μετά αναχωρώ για Μπαλί. Στο αεροδρόμιο της Σινγκαπούρης, σε τι νόμισμα πληρώνουμε ρε ρε παιδιά ; Euro ή Singapore Dollars ?

Απο το research που έχω κάνει για Μπαλί έχω πάθει απο τώρα πολιτισμικό σοκ ..που να πάω και εκεί δηλαδή :shock::clap:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ωχ! κατι δεν μ'αρεσει.
ρε neji δεν είναι αυτό που νομίζεις...εμένα πάντως αγγελάκια με παρέλαβαν,και με πήγαν με τις φτερούγες τους βόρεια στο νησί,οπου μου είχε κλείσει την καλύβα μου απο μπαμπού ο Kupit,all inclusive!!!:D :bleh::bleh:
 

NEJI

Member
Μηνύματα
23
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
παιδια εσεις που πατε Μπαλί που θα μεινετε?εμεις φευγουμε στις 23/8.
Μπαλί
Διαβάστε Ταξιδιωτικές Ιστορίες των μελών του TravelStories για το Μπαλί:
Επίσης δείτε:
Εμείς θα μείνουμε στην περιοχή benoa,εσείς απο αθήνα φεύγεται 23 η απο το μπαλί?

ρε neji δεν είναι αυτό που νομίζεις...εμένα πάντως αγγελάκια με παρέλαβαν,και με πήγαν με τις φτερούγες τους βόρεια στο νησί,οπου μου είχε κλείσει την καλύβα μου απο μπαμπού ο Kupit,all inclusive
Ε τι να κάνω και εγώ κωδικοποιημένα φάνηκαν τα πράματα ...φοβήθηκα χαχα ! Πάλι καλα που θα με παραλάβει ένας τύπος απο το γραφείο να με πάει στο ξενοδοχείο.
 
Last edited by a moderator:

NEJI

Member
Μηνύματα
23
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
πω πω τι παραθεση έβαλα!!! sorry παιδια, η συγκίνηση φταίει !!!
 

Constadina

Member
Μηνύματα
50
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί - Κουάλα Λουμπούρ
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
οχι,στις 23 φευγουμε απο Αθηνα.κλεισαμε στην Νusa Dua.αντε καλα να περασουμε!
 

Atomsk

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
constantina και εμείς nusa dua κλείσαμε ...συγκεκριμένα στο Ayodya Resort δίπλα απο το γήπεδο του γκoλφ :p:clap:
 

NEJI

Member
Μηνύματα
23
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Atomsk πας σε κορυφαίο ξενοδοχείο ,μείνανε κάτι φίλοι μου πριν 2 χρόνια και μου είπαν ότι είναι χλιδή.Αν θυμάμαι καλά είναι το πρώην Hilton.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.870
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom