Συζήτηση για το νέο κοροναϊο

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.847
Η ΕΙΔΗΣΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ !

Τσιόδρας για τα σχολεία: Εγώ νομίζω οτι μπορούν να ανοίξουν, αλλά θα αποφασίσει η επιτροπή...

Ο επικεφαλής λοιμοξιολόγος, Νομίζει !!!

Εγώ λέω να ρωτήσουμε την Άση Μπίλιου...
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Ναι αλλά τι σχέση έχει με το θέμα;
Έλα μου ντε. Έτσι το έβαλα για να περάσει η ώρα.

Αστικές πυρκαγιές= πυρκαγιές μέσα στο σπίτι.

Πλέον καθόμαστε στο σπίτι πιο πολύ από ποτέ, άρα δεν είναι περίεργο που έχουν αυξηθεί τα νούμερα της εκδήλωσης φωτιάς μέσα σε αυτό.
 

teoper

Member
Μηνύματα
88
Likes
135
Τσιοδρας.
Αδύνατον να μείνουμε μέσα μέχρι να βγει το εμβόλιο. Όλοι κάποια στιγμη θα εκτεθουμε στον ιό. Μόνο 15 με 20% τα παιδιά συνεισφέρουν στην αύξηση των κρουσμάτων. Όλες αυτές είναι σημερινές δηλώσεις.
Συμπέρασμα. Αλλαγή πλευσης
Απορία. Γιατί 40 μέρες μένουμε όλοι μέσα?
Ας απαντήσουν οι μενουμεσπιτακιδες
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Η ΕΙΔΗΣΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ !

Τσιόδρας για τα σχολεία: Εγώ νομίζω οτι μπορούν να ανοίξουν, αλλά θα αποφασίσει η επιτροπή...

Ο επικεφαλής λοιμοξιολόγος, Νομίζει !!!

Εγώ λέω να ρωτήσουμε την Άση Μπίλιου...
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί σου φαίνεται περίεργο.
Υπάρχει μια επιτροπή να παίρνει τις αποφάσεις.
Το περίεργο θα ήταν όλα να ήταν αποφάσεις ενός....
 

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.847
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί σου φαίνεται περίεργο.
Υπάρχει μια επιτροπή να παίρνει τις αποφάσεις.
Το περίεργο θα ήταν όλα να ήταν αποφάσεις ενός....
ο επικεφαλης παιρνει τις ευθυνες των αποφασεων του.
θα ηταν αντρικιο και παντελονατο να πει εγω ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ. η ΔΕ ΠΡΟΤΕΙΝΩ.
ΟΧΙ ΝΟΜΙΖΩ....

δηλαδη η επιτροπη θα βασιστει στο νομιζω για να βγαλει αποφαση;;;
 

teoper

Member
Μηνύματα
88
Likes
135
Τελικά όσα πτυχία και αν έχεις όσο σπουδαίος και αν είσαι σε όποιον Θεό και αν πιστεύεις αν δεν σε κατευθύνει η αξιοπρέπεια που πηγάζει από τη συνείδηση σου θα γίνεσαι έρμαιο της κάθε εξουσιας
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Μάλλον ψάχνουν να βρούν τρόπο να το φορτωσουν σε κοινοτικό κοδύλιο και είπαν για τα προσχήματα τάχα να βάλουμε κατάρτιση εκπαίδευση...
επρεπε να δοθουν τα λεφτά γρήγορα σε μερικές εβδομάδες και μπαιπασάροντας χρονοβορες διαδικασίες προυπολογισμού και κατά την άποψη μου καλά έκαναν, τα λεφτά χρειαζόμαστε τώρα, η πραγματική ζωή δεν είναι πεταλουδίτσες οι δε απαιτητικοί για μόρφωση μπορούσαν να την αναζητήσουν αν τοσο πολύ ηθελαν. 10 στους 10 που έχω μιλήσει ούτε που ήθελαν επιμόρφωση. Αν απαιτείτο και διάβασμα και τεστ θα γινοταν χαμός, πάλι καλά που βρέθηκε το προσχημα.
 
Last edited:

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Ειδα το quiz του yorgos αλλα δεν ημουν καλός, αυτό μου το έστειλαν και για να μαλακώσουμε λίγο μήπως μπορούμε να εντοπίσουμε τη λίστα των έργων? δεν ξέρω αν έπρεπε να μπει εδώ. Ευκολάκι για πολλούς εκτιμώ.. Γλυκό δεν είναι? Εβαλα την περιγραφή για να γράφουμε original και δημιουργο αλλά και για advanced users πού εκτίθεται
1) no contact
3) Kissing
3) Social Distancing
4) Balcony chats
5) City center
6) Interminable mornings
7) Week 1
8) Week 2
9) Week 3
10) Coughing
11) Sunner 2020
12) Not another walk?
13) A one week sho[
14) Group char
15) When oits over
16) Meeting up again

 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Η ΕΙΔΗΣΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ !

Τσιόδρας για τα σχολεία: Εγώ νομίζω οτι μπορούν να ανοίξουν, αλλά θα αποφασίσει η επιτροπή...

Ο επικεφαλής λοιμοξιολόγος, Νομίζει !!!

Εγώ λέω να ρωτήσουμε την Άση Μπίλιου...
ο επικεφαλης παιρνει τις ευθυνες των αποφασεων του.
θα ηταν αντρικιο και παντελονατο να πει εγω ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ. η ΔΕ ΠΡΟΤΕΙΝΩ.
ΟΧΙ ΝΟΜΙΖΩ....

δηλαδη η επιτροπη θα βασιστει στο νομιζω για να βγαλει αποφαση;;;
Αν ειναι μελος επιτροπης, πρεπει να αποφασισει ολη η επιτροπη. Εχετε δει πουθενα καποιον νομο που γραφει οτι αποφασιζει μονος του;
Ειναι δημοσια υπηρεσια, οχι μαγαζι που ειναι το αφεντικο. Λογικο να ειναι επιτροπη ειδικων. Προσατευει απο τα σφαλματα η την αλαζονεια του ενος.
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Αν ειναι μελος επιτροπης, πρεπει να αποφασισει ολη η επιτροπη. Εχετε δει πουθενα καποιον νομο που γραφει οτι αποφασιζει μονος του;
Ειναι δημοσια υπηρεσια, οχι μαγαζι που ειναι το αφεντικο. Λογικο να ειναι επιτροπη ειδικων. Προσατευει απο τα σφαλματα η την αλαζονεια του ενος.
πόσο πιο αυτονόητο
 

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.847
Αν ειναι μελος επιτροπης, πρεπει να αποφασισει ολη η επιτροπη. Εχετε δει πουθενα καποιον νομο που γραφει οτι αποφασιζει μονος του;
Ειναι δημοσια υπηρεσια, οχι μαγαζι που ειναι το αφεντικο. Λογικο να ειναι επιτροπη ειδικων. Προσατευει απο τα σφαλματα η την αλαζονεια του ενος.
Δε λέμε κάτι το διαφορετικό. Είτε είναι μέλος της επιτροπής είτε σύμβουλος η επιτροπή πρέπει να έχει προτάσεις για να βγάλει μια απόφαση όσο το δυνατόν πιο σωστή.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Δε λέμε κάτι το διαφορετικό. Είτε είναι μέλος της επιτροπής είτε σύμβουλος η επιτροπή πρέπει να έχει προτάσεις για να βγάλει μια απόφαση όσο το δυνατόν πιο σωστή.
Ε θα την πει στην επιτροπη, θα συνεδριασει, θα ψηφισουν, θα μαθεις την τελικη αποφαση και δεν θα μαθεις καν ποιος εισηγηθηκε τι και ποιος διαφωνησε. Ετσι γινονται αυτα.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom