Συνάντηση Travelstories, 26/3 - Εντυπώσεις

ph2

Member
Μηνύματα
74
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Ρε παιδιά βάλτε καμιά φώτο να δούμε και εμείς.Εγώ δυστυχώς ήμουν Θεσσαλονίκη και δεν κατάφερα να έρθω αλλά θα το ήθελα με τρέλα:bleh:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Οι περισσότερες φώτο είναι στα χέρια της Dorotija.
Στο χέρι της είναι λοιπόν να μας ξεφτιλίσει.
Ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες αναφέρουν ότι από αύριο θα στέλνει π.μ. σε κάθε φωτογραφιζόμενο, ζητώντας του χρήματα για να μη δημοσιοποιήσει τη φάτσα του.:haha::haha::haha:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
τι τις θελετε καλε τις φωτο??οποιος θελει ας ερθει στην επομενη συναντηση να μας δει!!!:bleh::bleh:
dik-7 χαλαρο σε βρισκω με την δημοσιοποιηση των φωτογραφιων....
νεα ξεφτιλικια ερχονται....(δεν ποζαρα κεγω σαν ανθρωπος σε καμια φωτο...!)!
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
τι τις θελετε καλε τις φωτο??οποιος θελει ας ερθει στην επομενη συναντηση να μας δει!!!:bleh::bleh:
dik-7 χαλαρο σε βρισκω με την δημοσιοποιηση των φωτογραφιων....
νεα ξεφτιλικια ερχονται....(δεν ποζαρα κεγω σαν ανθρωπος σε καμια φωτο...!)!
άλλα δειχνουν οι φωτο κοπελιά....:D:D:D στημένη στην κάμερα και με χαμόγελο.... :haha::haha: αλλά δεν δείχνουμε...
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Μην ανησυχείς latina αν δημοσιοποιηθούν οι φάτσες μας χωρίς τη συνάινεση μας (φτου μακριά από εμάς τέτοια ξεφτιλικια) θα παρέμβει υπέρ μας ο ΔΣΑ ή άλλως θα μας διαγράψει μια και καλή από μέλη του.:haha::haha::haha:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εγώ σας παρακαλώ να μην δημοσιευτούν οι φωτογραφίες μου!

Έχει πάρει τα δικαιώματα το Life & Style και υπάρχει ποινική ρήτρα αν βγουν νωρίτερα στον αέρα! :bleh::bleh::bleh::haha::haha::haha:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Εγώ σας παρακαλώ να μην δημοσιευτούν οι φωτογραφίες μου!

Έχει πάρει τα δικαιώματα το Life & Style και υπάρχει ποινική ρήτρα αν βγουν νωρίτερα στον αέρα! :bleh::bleh::bleh::haha::haha::haha:

Ε σιγά το πράγμα. Το πολύ πολύ να σου κάνει το περιοδικό μια αγωγή.
Θα βρεις ένα καλό δικηγόρο και καθάρισες. Τόσους έχει το φόρουμ.:bleh::bleh::bleh:


Ασχετο καλά οι υπόλοιποι που ήρθαν στη συνάντηση, τι περιμένουν και δεν γράφουν ακόμη τις εντυπώσεις τους. Τόσο σοκαρισμένοι είναι από τα ξεφτιλίκια μας;:haha::haha::haha:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Μην ανησυχείς latina αν δημοσιοποιηθούν οι φάτσες μας χωρίς τη συνάινεση μας (φτου μακριά από εμάς τέτοια ξεφτιλικια) θα παρέμβει υπέρ μας ο ΔΣΑ ή άλλως θα μας διαγράψει μια και καλή από μέλη του.:haha::haha::haha:
πιο πιθανη βλεπω την διαγραφη..
λες να ναι η ευκαιρια μου να γραφτω στον dspeir?
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Θα βρεις ένα καλό δικηγόρο και καθάρισες. Τόσους έχει το φόρουμ.:bleh::bleh::bleh:
εεεε...συναδελφε..κατω τα χερια απο την αδυναμια Νο 1!!
ο cake ειναι πελατακι μου!εχω αναλαβει ολες τις υποθεσεις του!!(εχει και πολλες ο ατιμος!!)!!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Latina κοίτα μη σε διαγράψει πρώτα ο Defkalion από το φόρουμ.
Άκου εκεί παλαιό μέλος να γράφει greeklish:bleh::bleh::bleh:
Aγωγή θα κάνουν στον CakeNet. Eσύ ειδικεύεσαι στο ποινικό, μην ξεχνάς:haha::haha::haha:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Ασχετο καλά οι υπόλοιποι που ήρθαν στη συνάντηση, τι περιμένουν και δεν γράφουν ακόμη τις εντυπώσεις τους. Τόσο σοκαρισμένοι είναι από τα ξεφτιλίκια μας;:haha::haha::haha:
ΜΗ βιάζεσαι... θα γεράσεις νωρίς :D Όλοι θα γράψουμε... με το μαλακό...ένας-ένας...
(ελπίζω να βρω λίγο χρόνο αύριο να γράψω κι εγώ τις εντυπώσεις μου)
 

christos71

Banned
Μηνύματα
126
Likes
17
ο,τι χαθηκε/ξεχαστηκε την παρασκευη βρεθηκε στα χερια σου δηλαδη! Χμμμ... τυχαιο? :haha:



πλακιτσα, πλακιτσα...

ενταξει, για τους αναπτηρες αναλαμβανω την ευθυνη, το τσεπωμα ειναι μια αυτοματοποιημενη κινηση. στην πρωινη μου δουλεια η υπεξαιρεση αναπτηρα θεωρειται σχεδον αυτονοητη,πολυ διαδεδομενο σπορ. παλι καλα που δεν κυκλοφορουσαν περισσοτεροι, στο τελος θα ανοιγα περιπτερο.
τωρα για την κουπα, ο συνονοματος ΧΡΙΣΤΟΣ71 την παρεδωσε σε μενα, γελωντας,σαν βραβειο,με αιτιολογια οτι ειμαι ο πρωτος που εγραψε μια και μονη δημοφιλη ιστορια, η οποια τακα τακα και χωρις να ολοκληρωθει πηγε γραμμη στον κουβα.οπως και να εχει θα επιστραφει στο δικαιουχο της, οπως και οι αναπτηρες, ασφαλως.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom