Συναντηση Τραβελστοριστων στα Χανια

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Παρότι δεν κατάφερα νάρθω, το τηλεφώνημα από τον xeno με τις ευχές όλων από το φαγόπιωμα :D ήταν συγκινητικό. Σας ευχαριστώ, να περνάτε πάντα καλά. :)
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
καλημερα!!!!
μαλλον ειμαι η πρωτη μετα την συναντηση,αχ.....σημερα καθυστερησα και να ξυπνησω!ασε ασε!
λοιπον,χθες περασα παρα πολυ ωραια!ολα τα παιδια ηταν απιστευτα!
ευη φανταζομαι θα βαλεις τις υπολοιπες πληροφοριες ε?
να στε καλα και στην επομενη συναντηση με καλο!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Ενα πολυ μεγαλο ευχαριστω σε ολους για την υπεροχη βραδυα.....
Ειλικρινα δεν ξερω ποιον να ευχαριστησω πρωτα......Η παρεα ηταν υπεροχη....γελασαμε πολυ....το φαγητο πολυ καλο..και η ποιοτητα επισης
Ειχαμε 4 απωλειες.....(δικαιολογουνται λογω αποστασης ) και η beba που ηρθε εκτος λιστας
Δυστιχως τον xeno τον ειδαμε λιγο γιατι επρεπε να φυγει με το καραβι....αλλα τη πρασταση εκλεψε το μωρο της Βαρσας
Το ραντεβου αναναιωθηκε για τελος Αυγουστου στο Ρεθυμνο αυτη τη φορα....προς τιμη αλλου τραβελστοριτη που ζητησε να μας δει.......
Φωτο θα ανεβασω συντομα
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.526
Likes
7.787
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
kαλημερα και απο εμενα .. να πω οτι ηταν μια υπεροχη βραδια . περασαμε πολυ καλα ... οσοι δεν ηλθατε μπορω να πω οτι χασατε!!!!!!!!!:lol:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
kαλημερα και απο εμενα .. να πω οτι ηταν μια υπεροχη βραδια . περασαμε πολυ καλα ... οσοι δεν ηλθατε μπορω να πω οτι χασατε!!!!!!!!!:lol:
Λουλου αιμοληψια ξεχασες να μας κανεις μετα το φαγητο....εψαχνα το κρεατοτουρτα και τη βρηκα διπλα σου.......σκοπιμα την εκρυψες....?????:haha::haha:

Με τους χοχλιους εξηγηθηκε ο Μανος??????? Η Εφη απλα παρακολουθουσε...:bleh:
 

MIAT

Member
Μηνύματα
417
Likes
1.125
Ταξίδι-Όνειρο
Svalbard, Κίνα, Αλάσκα
Καλημέρα και από εμένα.Δυστυχως δεν καταφέραμε να έρθουμε και ούτε να ειδοποιήσω εγκαίρως αλλά ελπίζω να με δικαιολογήσετε, καθώς ξημερώματα Κυριακής έγινα θεία -γέννησε η αδερφή μου το πρωτο παιδάκι της οικογένειας οπότε καταλαβένετε..Είμαι σίγουρη οτι περάσατε τέλεια περιμένουνε fotos και καυτές λεπτομέρειες!:clap:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Καλημέρα και από εμένα.Δυστυχως δεν καταφέραμε να έρθουμε και ούτε να ειδοποιήσω εγκαίρως αλλά ελπίζω να με δικαιολογήσετε, καθώς ξημερώματα Κυριακής έγινα θεία -γέννησε η αδερφή μου το πρωτο παιδάκι της οικογένειας οπότε καταλαβένετε..Είμαι σίγουρη οτι περάσατε τέλεια περιμένουνε fotos και καυτές λεπτομέρειες!:clap:
ΜΙΑΤ να σου ζησει το ανηψακι !!!!! Σε περιμεναμε.......η παρεα εδεσε απο τη πρωτη στιγμη.....θα σε δουμε στη συναντηση του Αυγουστου στην εδρα μου αυτη τη φορα....για να μπορεσουν να ερθουν και οι Ηρακλειωτες.....
Ο Soudianos εκανε 4 ωρες δρομο να ειναι μαζι μας.... για να μοιραστει και η αποσταση στους νομους....
Οι τραβελστοριτες επισκεπτες του Αυγουστου να ετοιμαζονται απο τωρα :lol::lol:
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.526
Likes
7.787
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Λουλου αιμοληψια ξεχασες να μας κανεις μετα το φαγητο....εψαχνα το κρεατοτουρτα και τη βρηκα διπλα σου.......σκοπιμα την εκρυψες....?????:haha::haha:

Με τους χοχλιους εξηγηθηκε ο Μανος??????? Η Εφη απλα παρακολουθουσε...:bleh:
.. για τη στακα λεγαμε η κρεατοτουρτα ειναι light μπροστα της!!!!!!!!!! επειγουσες κλησεις παντως απο τη παρεα μα δεν ειχα καμμια!!!!!!!!!!!!!!!:):):)
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
ρεθυμνο,
να πουμε και για τα δωρα????
η' ειναι μυστικο????ευχαριστουμε παρα πολυ την lullu για τις μπουμπουνιερες,την varsa για τα γλυκα και βεβαια το σουδιανο για το δικο του ξεχωριστο δωρο!δεν λεω τι ειναι για να σας κραταμε σε αγωνια!
το ωραιο της συναντησης δεν ηταν μονο οτι περασαμε καλα αλλα οτι και οι "εχτρα" που φεραμε,φιλους και συγγενεις,εδεσαν!
αυτο ηταν και η μεγαλυτερη εκπληξη!!!
μπραβο παιδια!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
ρεθυμνο,
να πουμε και για τα δωρα????
η' ειναι μυστικο????ευχαριστουμε παρα πολυ την lullu για τις μπουμπουνιερες,την varsa για τα γλυκα και βεβαια το σουδιανο για το δικο του ξεχωριστο δωρο!δεν λεω τι ειναι για να σας κραταμε σε αγωνια!
το ωραιο της συναντησης δεν ηταν μονο οτι περασαμε καλα αλλα οτι και οι "εχτρα" που φεραμε,φιλους και συγγενεις,εδεσαν!
αυτο ηταν και η μεγαλυτερη εκπληξη!!!
μπραβο παιδια!
Οχι βεβαια....γιατι να ειναι μυστικο.....τα δωρα που μας εφερε η Βαρσα (που ηταν και αφορμη να γνωριστουμε μεταξυ μας.)..τα δωρα δια χειρος Σουδιανου...και..της Λουλους εχουν φωτογραφηθει και συντομα θα τα δειται ολοι.....απο το γραφειο τωρα που ειμαι μην περιμενεται και πολλα πραγματα....

Παντως η Φανη ειχε διαγωγη κοσμιωτατη.....κουκλα (σαν τη μανουλα της ) και φρονιμη....
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
η Φανη μια χαρα ηταν.........εκτος απο το προβλημα των κινεζων και των γατων!!!!χαχχααχ!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
.. για τη στακα λεγαμε η κρεατοτουρτα ειναι light μπροστα της!!!!!!!!!! επειγουσες κλησεις παντως απο τη παρεα μα δεν ειχα καμμια!!!!!!!!!!!!!!!:):):)
Το μπουρεκι παντως ηταν καταπληκτικο .....υπογραφω...και η στακα επισης...μονο ο Σουδιανος κρατησε το πρωτοκολο υγιεινης διατροφης και την εβγαλε με κολοκυθοανθους γεμιστους....ολοι οι υπολοιποι........
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.237
Μηνύματα
884.550
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom