Συναντηση Τραβελστοριστων στα Χανια

vukostas

Member
Μηνύματα
20
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΑΛΑΣΚΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΟΥΙ
βαλτε και κανα πιατο απακια, και σαρικοπιτες.. αχ, κι εγω κοιταω στο ψυγειο και εχει κατι μπουρδες. τι ηθελα και διαβασα το topic , κολαστηκα...
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
βαλτε και κανα πιατο απακια, και σαρικοπιτες.. αχ, κι εγω κοιταω στο ψυγειο και εχει κατι μπουρδες. τι ηθελα και διαβασα το topic , κολαστηκα...
Τι να σου λεμε τωρα ....καινουργιο παιδακι εισαι στο φορουμ....δεν μας ξερεις και καλα....το σιγουρο ειναι οτι εχουμε εκτεθει ανεπανορθωτα....δεν γινεται αλλιως...αν βγαζουμε σοβαροφανεια μονο θα ημασταν δηθεν.....και δεν το θελουμε.....

Μπορεις να φανταστεις τη φατσουλα του leftri χωρις να χαμογελα ????
 

vukostas

Member
Μηνύματα
20
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΑΛΑΣΚΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΟΥΙ
οπως ειπε και φιλος μου τον εχω δει σε ολες τις φασεις. η πιο χαρακτηριστικη ομως ηταν στη Βενετια αγκαλια με τη σαμπανιερα στο Florian.. Μεγαλειο...
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
οπως ειπε και φιλος μου τον εχω δει σε ολες τις φασεις. η πιο χαρακτηριστικη ομως ηταν στη Βενετια αγκαλια με τη σαμπανιερα στο Florian.. Μεγαλειο...
Απο την αρχη εγινες συμπαθητικος ....αφου εισαι και φαν του νησιου μας...σου το εγραψα αλλωστε σε αλλο τοπικ ....ειλικρινα δεν ηξερα οτι γνωριζεστε...
Εδω ισχυει το απολυτο ....δειξε μου το φιλο σου να σου πω ποιος εισαι....

Σαμπανια στο καφε φροριαν της Βενετιας.?????...που πληρωσα 2 καπουτσινο 30 ευρω.????
Η βαρκα ειναι για βιτρινα ??????
 

vukostas

Member
Μηνύματα
20
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΑΛΑΣΚΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΟΥΙ
δεν ειμαι μονο φαν της Λεβεντογεννας Κρητης, αλλα καταγομαι κι απο'κει.. Ξερετε ποιο ειναι το πιο ομορφο μερος στο νησι? Ειναι λιγο εξω απο τα Χανια....
Η ταμπελα που γραφει ΠΡΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟ. χε, χε, χε
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
2 καπουτσίνο έχουν 16,40 αν έχει και live music 10 ευρώ αρά 26,40 μα τα αξίζει και με το παραπάνω η ορχήστρα (σα να βγήκαμε λίγο εκτός θέματος:roll:)
Οκ εχεις δικοι οφ τοπικ ειμαστε αλλα τον Απριλιο του 2006 ημουν Βενετια ο ξεναγος μας το εξηγησε ποσο αξιζει ο καφες με ζωντανη μουσικη ελικρινα 15 ευρω εκανε ο καπουτσινο ο πιο τελειος που εχω πιει το περιβαλλον το ιδιο και το σερβις επισης...για μια φορα αξιζε το κοπο στην ουσια πληρωνες τη ζωντανη μουσικη και το περιβαλλον....τωρα δεν ξερω τις τιμες..

Δευκαλιων σορυ επανερχομαστε....
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
δεν ειμαι μονο φαν της Λεβεντογεννας Κρητης, αλλα καταγομαι κι απο'κει.. Ξερετε ποιο ειναι το πιο ομορφο μερος στο νησι? Ειναι λιγο εξω απο τα Χανια....
Η ταμπελα που γραφει ΠΡΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟ. χε, χε, χε
Ενα - ενα τα μαθαινουμε παντως....
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.046
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Οκ εχεις δικοι οφ τοπικ ειμαστε
Τι off topic, το topic το χετε βιάσει και κατακρεουργήσει πολλάκις.... Ούτε το "που είναι στον κόσμο" στις καλές του μέρες δεν είχε τόσο chat....

Αντιλαμβάνεστε ότι ότι γράφετε το διαβάζει και ο τυχαίος χρήστης από το internet, που δεν έχει καν γραφεί ως χρήστης του travelstories, έτσι? Και ότι ότι γράφετε μένει εκεί για να το βλέπει ο οποιοσδήποτε και σε 10 χρόνια από σήμερα... ?
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
τι θα λένε τα εγγόνια σας !!!:haha::haha:
Aσε Ρενατα εγω θα το πω αλλιως

Χωρις σχολια...
Εχασα και το καταστατικο που γραφει τι επιτρεπετε και τι οχι.......και δεν εχω δει και πουθενα να ξεφευγουν και απο το θεμα.....:roll::roll::roll:αυτο μας μαρανε.....
 

σαιτας

Member
Μηνύματα
696
Likes
372
Απο την αρχη εγινες συμπαθητικος ....αφου εισαι και φαν του νησιου μας...σου το εγραψα αλλωστε σε αλλο τοπικ ....ειλικρινα δεν ηξερα οτι γνωριζεστε...
Εδω ισχυει το απολυτο ....δειξε μου το φιλο σου να σου πω ποιος εισαι....

Σαμπανια στο καφε φροριαν της Βενετιας.?????...που πληρωσα 2 καπουτσινο 30 ευρω.????
Η βαρκα ειναι για βιτρινα ??????
και γω ειμαι φαν του νησιου σας , αλλα κουβεντα. εσυ τωρα βρε ρεθυμνακι τι τα ηθελες τα καπουτσινο στην πλατεια του αγιου μαρκου και ειδικα στο φλοριαν ? παντως πριν πολλα χρονια ηταν σχεδον κανονικες τιμες αλλα χειμωνα αποκριες χωρις μουσικη. χαλαλι τους ομως γιατι απο το 1700 ειναι αυτο το καφε εκπληκτικο εσωτερικα. παντως εχω 6-7 χρονια να κατεβω κρητη και θα ηθελα φαι στον κομπο (ατσιποπουλο)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.120
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom