Γερμανία Ταξίδι στο γιουρόπα πάρκ (europa park)

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Περισσεύει και για μένα Βασιλόπιτα?
Τιμή μου, αρκεί να έχω προλάβει να τελειώσω τα διαβάσματα των παιδιών.:reading:
Με μικρό ερωτιματικό δηλαδή..
Χαρά μας ,η συγκέντρωση είναι στην Συμφωνία(Ερμού γωνία με Βενιζέλου στον 5ο όροφο)στις 21:00.
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
εγω γιατί νομίζω ότι η easyjet ΔΕΝ πάει Στουτγκαρδη;;
Η easyjet πετάει στο διεθνές αεροδρόμιο Basel-Mulhoyse-Freiburg απο Θεσσαλονίκη από τις 25 Ιουνίου και μετά με τιμές που ξεκινούν απο 60 ευρό.
 

euapap

Member
Μηνύματα
99
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Περού, Βιετνάμ, Ιράν
(γιατί δεν μπορω να σημειώσω στο χάρτη τα μέρη που έχω πάει;; )
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
(γιατί δεν μπορω να σημειώσω στο χάρτη τα μέρη που έχω πάει;; )
Στο κάτω μέρος της οθόνης έχει διάφορες επιλογές.Πάτα το πίνακας ελέγχου χρηστη και μετά πάτα στα αριστερά της οθόνης το ο Ταξιδιωτικό μου χάρτης και τσέκαρε ποιες χώρες έχει επισκεφθεί.
 

euapap

Member
Μηνύματα
99
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Περού, Βιετνάμ, Ιράν
Στο θεμα μας.. φοβάμαι ότι τα εισητήρια είναι απαγορευτικά... :( παρόλο που είμαστε αρκετά (15 μέρες) ευέλικτοι σχετικά με την ημερομηνία!! θα περιμένουμε τις προσφορές της Lufthansa... που και πάλι οι ώρες είναι...ή η Aegean που φαντάζομαι θα βγάλει καμία προσφορά ;) ... αντε μωρε.. απογοητεύτηκα χτες με το ψάξιμο των εισητηρίων
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Στο θεμα μας.. φοβάμαι ότι τα εισητήρια είναι απαγορευτικά... :( παρόλο που είμαστε αρκετά (15 μέρες) ευέλικτοι σχετικά με την ημερομηνία!! θα περιμένουμε τις προσφορές της Lufthansa... που και πάλι οι ώρες είναι...ή η Aegean που φαντάζομαι θα βγάλει καμία προσφορά ;) ... αντε μωρε.. απογοητεύτηκα χτες με το ψάξιμο των εισητηρίων
Ποιες μέρες σε ενδιαφέρουν απο πού και πόσα άτομα ?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Οποτε ... για το Φράιμπουργκ, ψάχνω για ξενοδοχείο μάλλον 4άστερο. Σε ποιο μέρος είναι το πιο βολικό;;
Είχα μείνει στο Rheingold (4 αστέρων κοντά στο σταθμό και δίπλα στο κέντρο της πόλης). Μεγάλα, ευρύχωρα δωμάτια, καλό πρωινό, και εξυπηρετικό service. Αν και δεν το χρησιμοποίησα, θυμάμαι ότι είχε και parking.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Στο θεμα μας.. φοβάμαι ότι τα εισητήρια είναι απαγορευτικά... :( παρόλο που είμαστε αρκετά (15 μέρες) ευέλικτοι σχετικά με την ημερομηνία!! θα περιμένουμε τις προσφορές της Lufthansa... που και πάλι οι ώρες είναι...ή η Aegean που φαντάζομαι θα βγάλει καμία προσφορά ;) ... αντε μωρε.. απογοητεύτηκα χτες με το ψάξιμο των εισητηρίων
Το Σ/Κ που μας πέρασε είχε πάλι προσφορές (από ? 99.00) για Φρανκφούρτη....
 

euapap

Member
Μηνύματα
99
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Περού, Βιετνάμ, Ιράν
Για την τελευταία εβδομάδα του Απριλίου ας πουμε. 4-5 νύχτες, Αναχώρηση απο Αθήνα. Είμαστε 2 ενήλικες και 1 νήπιο 3ών χρόνων.
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Για την τελευταία εβδομάδα του Απριλίου ας πουμε. 4-5 νύχτες, Αναχώρηση απο Αθήνα. Είμαστε 2 ενήλικες και 1 νήπιο 3ών χρόνων.
Με μια πρόχειρη ματιά οι τιμές είναι γύρω στα 170 ευρό για Ζυρίχη και Φρανκφούρτη με τις Αυστριακές (με στοπ οβερ στην Βιέννη -δεν είδα αναμονή)και 200 ευρό με Aegean και Lufthansa απευθείας για τις ίδιες πόλεις.Η Στουτγκάρδη έχει υψηλότερες τιμές.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.691
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom