Ταξιδια που δεν μπορεσατε να κανετε ..και το μετανιωσατε...

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
παιδια ο καθενας απο εσας εχει κανει ταξιδια που δεν θα κανω σε ολη μου τη ζωη:(
Καλε ποσο χρονων εισαι? Εχεις απειρο καιρο μπροστα σου, μη μασας! Η ευρωπη ειναι 2 βηματα και για τα μακρινα παντα υπαρχει χρονος το καλοκαιρι, που ολοι λιγο πολυ εχουμε αδεια!
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
:shock:τον Μαιο κλεινω τα 24:shock:
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
:shock:τον Μαιο κλεινω τα 24:shock:
Εισαι πιτσιρικα ακομα, εχεις μελλον. Και οπως λεει και η υπογραφη σου, ενα ταξιδι ακυρωνεται και ενα αλλο προκυπτει. Εγω αν γυρνουσα το χρονο πισω θα προσπαθουσα να κανω περισσοτερα ταξιδια μονη μου, γιατι καποια δεν ακυρωθηκαν, απλα δεν προεκυψαν λογω ελλειψης καταλληλης παρεας.
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
Εισαι πιτσιρικα ακομα, εχεις μελλον. Και οπως λεει και η υπογραφη σου, ενα ταξιδι ακυρωνεται και ενα αλλο προκυπτει. Εγω αν γυρνουσα το χρονο πισω θα προσπαθουσα να κανω περισσοτερα ταξιδια μονη μου, γιατι καποια δεν ακυρωθηκαν, απλα δεν προεκυψαν λογω ελλειψης καταλληλης παρεας.

χεχε:haha:πιτσιρικα δεν με λες :haha:παντως να σαι καλα:clap:μου εφτιαξες τη μερα:roll:

εχεις απολυτο δικιο σε αυτο που λες!!!

δεν θελω να επιδιωκω να ταξιδευω μονη μου αλλα να χανω ωραιες στιγμες λογω ελλειψης παρεας ή επειδη δεν συμπιπτουν τα θελω...ειναι κατι που πλεον αλλαζει;)

σας χαιρετω και παω ενα ταξιδι εις την σχολη μου για να δωσω και κανα μαθημα:roll:

Καλο μεσημερι σε ολους;)
 

afroditi

Member
Μηνύματα
145
Likes
18
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Καλοκαιρι 2007. Ειμαστε ενα βημα πριν φυγουμε για ταξιδι Βραζιλια-Αργεντινη-Ουρουγουαη-Παραγουαη. Εχουμε βρει τα χρηματα, το καταλληλο πρακτορειο, εχουμε κανονισει αδειες (ο αντρας μου δηλαδη, εγω ουτως η αλλως καθομαι το καλοκαιρι) και ετοιμαζομαστε να παμε να δωσουμε προκαταβολη οταν... μαθαινω οτι ειμαι εγκυος!
Αν και ο γιος μου με αποζημιωνει καθε μερα για το χαμενο ταξιδι, ακομα το σκεφτομαι και περιμενω να μεγαλωσει λιγο για να το πραγματοποιησουμε, ισως και μαζι.
να σου ζήσει! ταξιδάρα θα ήταν πάντως!
κάτι παρ'όμοιο συμβαίνει φέτος και με εμάς! το καλοκαίρι είχαμε κανονίσει να πάμε καναδά στους συγγενείς του άντρα μου αλλά ακυρώθηκαν όλα διότι τον αυγουστο με το καλό έρχεται το μωρό μας! δεν μας πείραξε καθόλου, ίσα ίσα θα πάμε όλοι μαζί εκεί σε λίγα χρόνια! (και όχι μόνο εκεί)!:clap:
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Και εμας τον Αυγουστο ερχεται το δευτερο! Και για να μην ξεχναμε την παραδοση, μού ξεκανονισε και αυτο ενα ταξιδι. Εχω παρει υποτροφια απο ενα ευρωπαικο προγραμμα για μια εβδομαδα στη Ριγα με ολα τα εξοδα πληρωμενα. Δυστυχως τον Απριλιο που θα ειναι το ταξιδι θα ειμαι 5 μηνων και το σκεφτομαι... Δεν εχω ακυρωσει την υποτροφια ακομα, αλλα φοβαμαι οτι δεν θα το αποφυγω...
 

Alexandraaa

Member
Μηνύματα
260
Likes
34
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή-Κούβα
ασυγχώρητη δεν λες τίποτα!
τουλάχιστον πήγα κούβα (μεγάλο μεγάλο όνειρο)!

nenena έπρεπε να με στείλουν πακέτο τότε, δεν χάνονται τέτοιες ευκαιρίες! θα είχε ανοίξει κ το μυαλό μου νωρίτερα:haha:

Μπορεί να μην πήγες Λος Άντζελες αλλά και υη Κούβα τα σπάει πραγμτικά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τυχερούλααααα!!! :D:D:D
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
να σου ζήσει! ταξιδάρα θα ήταν πάντως!
κάτι παρ'όμοιο συμβαίνει φέτος και με εμάς! το καλοκαίρι είχαμε κανονίσει να πάμε καναδά στους συγγενείς του άντρα μου αλλά ακυρώθηκαν όλα διότι τον αυγουστο με το καλό έρχεται το μωρό μας! δεν μας πείραξε καθόλου, ίσα ίσα θα πάμε όλοι μαζί εκεί σε λίγα χρόνια! (και όχι μόνο εκεί)!:clap:

Με το καλό :clap::clap::clap:
Δεν πειράζει ξεκινάτε άλλο "ταξίδι" τώρα, εκεί θα είναι ο Καναδάς και θα σας περιμένει!
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
735
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Τελικά μόνο εγώ μετάνιωσα που πήγα Κούβα?
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
776
Λοιπον θα σας το πω..
Με εναν παλιο εφηβικο μου ερωτα ειχαμε δωσει ενα ραντεβου το 2008 στο Παρισι (συγκεκριμενη ημερομηνια, ωρα κ σημειο συναντησης).. Το ραντεβου ειχε δωθει αρκετα χρονια πριν και ειχαμε υποσχεθει οτι οποιαδηποτε κ αν ηταν η προσωπικη μας κατασταση την δεδομενη στιγμη (μαζι, χωρια, παντρεμενοι -μαζι ή με αλλους! κλπ..), οπουδηποτε στον κοσμο κ αν βρισκοταν ο καθενας απο εμας, θα πηγαιναμε..
Δεν πηγα ποτε, ενω τον σκεφτομουν ακομα (δεν ειχαμε πλεον καμια επαφη)..
Δεν το μετανιωσα ακριβως, αλλα καμια φορα αναρωτιεμαι "κ αν.."

υ.γ:Σχολια του τυπου "εγω ειμαι!! πηγα!! και σε περιμενα.." παρακαλω να διαγραφουν ως off topic!!! :lol:
 

andre30

Member
Μηνύματα
84
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
καλα πλακα κανεις ενας φιλος μου εκανε ακριβως αυτο
απλα ειχαν πει για βαρκελωνη.
ο φιλος μου ειχε παει.δυστυχως η βασω οχι
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.270
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom