Ουγγαρία Ταξιδι την Βουδαπεστη με το αυτοκινητο

Yiannis_84

Member
Μηνύματα
69
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Χανιά!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ριο Ντε Τζανειρο
μαξ 4 μερες. οπως λεω κ στο κειμενο καλυτερα να το συνδυασεις κ με αλλες πολεις
 

Yiannis_84

Member
Μηνύματα
69
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Χανιά!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ριο Ντε Τζανειρο
δικιο εχεις παλιοφιλε ετσι ειναι
 

Ninu

Member
Μηνύματα
80
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αργεντινή,Αυστραλία
4 μέρες είναι το ιδανικό για κάθε ευρωπαϊκή πόλη.
 

geopnd

Member
Μηνύματα
268
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
Ναπολη Σικελια
Ονειρεμένο Ταξίδι
μεξικο
παιδια φευγω τεταρτη για βελιγραδι 4 μερες,βουδαπεστη 3 και νοβισαντ 1.πιστευω και σαν χρονος και σαν μερη ειναι καλα.θα δειξει βεβαια και στην πραξη.ερωτηση απλη τωρα αλλα ενας τυπος με αγχωσε τσαμπα πιστευω.και σερβια και ουγγαρια μπαινουμε με ταυτοτητες ε???δεν θελει διαβατηριο ε παιδακια????και κατι ακομη δευτερευον.νοικιασαμε αυτοκινητο βελιγραδι.θα παω οπως παντα με το κλασσικο διπλωμα οδηγησης.δεν πιστευω οι βαλκανιοι φιλοι μας να μας κανουν καμμια μανουρα και να ζητανε διεθνες διπλωμα κτλ...ευχαριστω και καλες γιορτες σε ολους με υγεια
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
για την πρώτη ερώτιση, πας 100% με ταυτότητα, για την δευτερεη δυστηχως δε ξέρω, αλλά δε νομίζω να έχεις πρόβλημα.

Καλό ταξίδι ;)
 

Yiannis_84

Member
Μηνύματα
69
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Χανιά!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ριο Ντε Τζανειρο
¨.........

στη σερβια θελει διαβατηριο. εγω ειχα δωσει διαβατηριο κ στις δυο χωρες :xmas_wink:. Απλα στην ουγγαρια επειδη ειναι Ε.Ε. μπορεις να χρησιμοποιησεις και την ταυτοτητα σου.
 

Yiannis_84

Member
Μηνύματα
69
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Χανιά!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ριο Ντε Τζανειρο
.......

Απο πότε μαρια? Στα σκοπια μπαινεις με ταυτοτητα σιγουρα. Στη σερβια περσι ειχα δωσει διαβατηριο και μου το σφραγισανε κανονικα και αυτο εγινε δεκεμβριο του 2010. Οποτε.....?
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ονειρεμένο Ταξίδι
Route 66
Απο πότε μαρια? Στα σκοπια μπαινεις με ταυτοτητα σιγουρα. Στη σερβια περσι ειχα δωσει διαβατηριο και μου το σφραγισανε κανονικα. οποτε.....?
το λεει στο λινκ..απο τον Ιουνιο του 2010...
αν δωσεις ταυτότητα μπορεί να σου δίνουν ενα σφραγισμένο χαρτάκι...δεν το ξερω γιατι δεν εχω πάει..(στην Τουρκια παντως που ισχύει το ίδιο αν δωσεις διαβατηριο στο σφραγίζουν, αν δωσεις ταυτοτητα σου δινουν ενα χαρτακι που τους το επιστρεφεις φευγοντας...)
 

Yiannis_84

Member
Μηνύματα
69
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Χανιά!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ριο Ντε Τζανειρο
..

δεν το γνωριζω αυτο. δεν εχω κανει χρηση ταυτοτητας πουθενα. Μονο διαβατηριο. Και στην τουρκια μου το σφραγισανε κανονικα οπως λες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.493
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom