Ηνωμένο Βασίλειο Ταυτότητα/Διαβατήριο στη Μ. Βρετανία...

thrasheri21

Member
Μηνύματα
126
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
ΟΥΓΓΑΡΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
Σας ευχαριστω πολυ ολους με καθησυχασατε!
 

Natalia00

Member
Μηνύματα
27
Likes
4
Καλησπέρα παιδιά, ταξιδεύουμε 9-12 Νοεμβρίου για Λονδίνο από Θεσσαλονίκη, έχετε κανένα νεότερο σε σχέση με τα ταξιδιωτικά έγγραφα? Διαβατήρια δεν έχουμε, λέτε να αντιμετωπίσουμε κάποιο πρόβλημα? διάβασα τα τελευταία που
Έχουν γραφτεί στο θέμα αλλά είναι από Αύγουστο οπότε αν έχει ταξιδέψει κάποιος αυτές τις μέρες ας μου απαντήσει! Ευχαριστώ!
 

stelis

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
και εμεις 5 Νοεμβριου πεταμε απο τα οσα διαβασα και απο site Λονδινου λεει οτι παραμενουμε με ταυτοτητα με λατινικους χαρακτηρες
 

Linako

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλησπέρα!
προκειται να κανουμε ενα ταξιδι αστραπη στο Λονδίνο για επαγγελματικούς λογους, λόγω Brexit, γνωρίζεται αν μπορουμε ακομη να ταξιδεψουμε μονο με την ταυτοτητα η χρειαζεται ηδη διαβατηριο;
ευχαριστω πολυ!
 

carouzos

Member
Μηνύματα
218
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...
Καλησπέρα!
προκειται να κανουμε ενα ταξιδι αστραπη στο Λονδίνο για επαγγελματικούς λογους, λόγω Brexit, γνωρίζεται αν μπορουμε ακομη να ταξιδεψουμε μονο με την ταυτοτητα η χρειαζεται ηδη διαβατηριο;
ευχαριστω πολυ!
Αναλογως το πότε θα το κάνετε!Νομιζω αν θυμαμαι καλά με επιφύλαξη ομως οτι έχει μετατεθεί το Brexit για τελη Ιανουαριου.
Μέχρι τοτε κανονικα με καινούριες ταυτότητες!!!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Καλησπέρα!
προκειται να κανουμε ενα ταξιδι αστραπη στο Λονδίνο για επαγγελματικούς λογους, λόγω Brexit, γνωρίζεται αν μπορουμε ακομη να ταξιδεψουμε μονο με την ταυτοτητα η χρειαζεται ηδη διαβατηριο;
ευχαριστω πολυ!
ΑΝ συμβεί το Brexit, κάποια στιγμή μετά από κάνα δυο χρόνια θα κόψουν την είσοδο με Ευρωπαϊκές ταυτότητες,. Μέχρι τότε μπαινοβγαίνεις κανονικά με ταυτότητα.
 

melodi

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
ταξιδευω το μαρτιο για πρωτη φορα λονδινο. εχω ταυτοτητα του 2011. θα ειμαι ενταξει χωρις διαβατηριο τωρα που θα γινει το brexit;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.199
ταξιδευω το μαρτιο για πρωτη φορα λονδινο. εχω ταυτοτητα του 2011. θα ειμαι ενταξει χωρις διαβατηριο τωρα που θα γινει το brexit;
Πιθανότατα δεν θα έχει αλλάξει κάτι μέχρι τον Μάρτιο.Αλλά να παρακολουθείς τι γίνεται,για κάθε ενδεχόμενο.
 

The Thrushes....!

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Προσοχή αν η ταυτότητα είναι πάνω από 10 ετών(στη δικιά μου περίπτωση 11 χρόνων) μπορεί να σας δημιουργήσει προβλημα,από προσωπική εμπειρία....Μπήκα βέβαια αλλά πολύ "Μανουρά"ότι το έγγραφο έχει λήξει & ότι ανά 10 χρονια πρέπει να αλλάζει κτλ...!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.661
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom