Τα ταξίδια την επόμενη μέρα

Vicks

Member
Μηνύματα
636
Likes
1.908
Ταξίδι-Όνειρο
Περού

Natasa Ch

Member
Μηνύματα
238
Likes
207
Γιατι δεν θα συναντησουν μονο Ελληνες εδω?
Μαλλον ο ευρωπαικος βορρας δεν ειναι ετοιμος ακομη για ευρωπαικη συγκλιση στα κρουσματα.
Ωραία. Και αυτες οι αντικρουόμενες ασαφείς δηλώσεις; τελικά θα απαγορευεται στους Δανους να ταξιδέψουν στις υπόλοιπες χώρες, όπως γράφει το πρώτο λινκ, ή απλά ήταν μια συσταση αυτο, όπως γράφει το δευτερο; Με ίδιες ημερομηνίες και τα δυο!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
Ωραία. Και αυτες οι αντικρουόμενες ασαφείς δηλώσεις; τελικά θα απαγορευεται στους Δανους να ταξιδέψουν στις υπόλοιπες χώρες, όπως γράφει το πρώτο λινκ, ή απλά ήταν μια συσταση αυτο, όπως γράφει το δευτερο; Με ίδιες ημερομηνίες και τα δυο!
Αν δεις τις πτησεις να αραιωνουν, θα καταλαβεις.
 
Μηνύματα
201
Likes
195
Και σ'αυτή τη λίστα μέσα οι δικοί μου 🇩🇪, δεν περιγράφω πια.:bleh:
Έχω την εντύπωση ότι οι Γερμανοί είναι σε όλες τις λίστες. Σαν να τους παρακαλάμε ένα πραγμα. Στο ταξιδιωτικό πώς είναι σίγουροι ότι θα μπορούμε να πάμε Κροατία και Μάλτα;
 

Vicks

Member
Μηνύματα
636
Likes
1.908
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Έχω την εντύπωση ότι οι Γερμανοί είναι σε όλες τις λίστες. Σαν να τους παρακαλάμε ένα πραγμα. Στο ταξιδιωτικό πώς είναι σίγουροι ότι θα μπορούμε να πάμε Κροατία και Μάλτα;
Φαίνεται πως με τους Βρετανούς αμφίβολους, ο ευρωπαϊκός Τουρισμός ποντάρει στους Γερμανούς. Στο κέντρο της Ευρώπης είναι, ταξιδιάρηδες είναι, καλό βιοτικό επίπεδο, επιτυχής αντιμετώπιση της πανδημίας, λογικό.
 
Μηνύματα
201
Likes
195
Πάντως δεν είναι λογικό. Από τη στιγμή που είπαν ότι τα ταξίδια θα γίνονται μεταξύ χωρών με παρόμοια επιδημιολογικά χαρακτηριστικά, για ποιο λόγο η Ελλάδα να μείνει εκτός; Η Κύπρος π.χ είναι εντός των χωρών που θα δέχεται η Μάλτα. Βέβαια θα το επισημοποιήσουν εντός των ημερών. Μπορεί και να είμαστε μέσα..
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.600
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Εγώ πάντως σήμερα που έψαχνα είδα τις ίδιες τιμές με πέρυσι και σε μερικά ακριβότερες.
Δεν ξέρω για πέρυσι - γιατί, ναι, πέρυσι ήταν μια πλοιο-φρι χρονιά 🤟
αλλά τις τιμές τις βλέπω μειωμένες σε σχέση με αυτές που έβρισκα παίζοντας το Σάββατο.
 

Vicks

Member
Μηνύματα
636
Likes
1.908
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Έχω την εντύπωση ότι οι Γερμανοί είναι σε όλες τις λίστες. Σαν να τους παρακαλάμε ένα πραγμα. Στο ταξιδιωτικό πώς είναι σίγουροι ότι θα μπορούμε να πάμε Κροατία και Μάλτα;
Η Aegean πάντως εξακολουθεί να έχει στο πρόγραμμα και να πουλάει τις πτήσεις για Μάλτα αρχές Ιουλίου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom