Τι γίνεται με το κάπνισμα, στο εξωτερικό...

Joanna

Member
Μηνύματα
195
Likes
57
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΑΙΣΙΑ
Εγω θυμαμαι ότι σε γνώρισα στο καπνιστηριο του Hard Rock Cafe :bleh:
Αυτά να τα βλέπουν οι μη καπνιστές..το ιδανικότερο μέρος για πάσης φύσεως γνωριμίες είναι τα καπνιστήρια και μάλιστα υπαίθρια και ορθάδικα !!! :bleh:
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Καλή ιδέα να μαζέψουμε όλους τους χώρους που επιτρέπεται το κάπνισμα, μπορούμε μάλιστα να το εκδόσουμε κάποτε με τίτλο ''Τα απαγορευμένα'' όπως έβγαζαν τα ρεμπέτικα κάποτε.
 

Joanna

Member
Μηνύματα
195
Likes
57
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΑΙΣΙΑ
Καλή ιδέα να μαζέψουμε όλους τους χώρους που επιτρέπεται το κάπνισμα, μπορούμε μάλιστα να το εκδόσουμε κάποτε με τίτλο ''Τα απαγορευμένα'' όπως έβγαζαν τα ρεμπέτικα κάποτε.
Άψογος !!!:clap:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.889
Likes
14.517
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
 
Last edited by a moderator:

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Παρακαλώ να μενετε στο θέμα του παρόντος topic!
 

ΚΡΟΚ

Member
Μηνύματα
81
Likes
165
ΑΒΑΝΑ όλοι παιδιά,,,,,,
Oι μη καπνιστές είναι τρελό ανέκδοτο και απειλούνται αν αρχίσουν το κήρυγμα με βουτιά στην malecon.
[πλακίτσα,,,]
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Τι γινεται με το καπνισμα στη Μαδριτη?Να μου κανει ενα update καποιος?:haha::haha:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Έχει απαντηθεί λίγο πιο πάνω, εγώ Νοέμβριο του 2010 που ήμουν υπήρχαν μαγαζιά καπνιστών και μη καπνιστών, τα καπνιστών ήταν γεμάτα τα άλλα όχι. Ο panpan πήγε λέει πιο πρόσφατα και ήταν αυστηρά... οπότε ο θεός βοηθός...:haha:
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Τι γινεται με το καπνισμα στη Μαδριτη?Να μου κανει ενα update καποιος?:haha::haha:
Εγώ δεν κατάφερα να βρω καπνιστών (η αλήθεια είναι ότι δεν το έβαλα και σκοπό) όταν βγήκαμε στο δρόμο με την μπύρα στο χέρι ήρθαν διάφοροι (σχεδόν απειλητικά) και μας υπενθύμισαν ότι απαγορεύεται να κρατάς μπουκάλι στο δρόμο...θλίψη...
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.889
Likes
26.883
Τι γινεται με το καπνισμα στη Μαδριτη?Να μου κανει ενα update καποιος?:haha::haha:
το καπνισμα στην Ισπανια απαγορευτηκε απο 02-01-2011 σε ολους τους
δημοσιους χωρους.Δεν υπαρχει ουτε ενα μαγαζι που κανει τα στραβα
ματια.Ο νομος εφαρμοζετε πολυ αυστηρα.Προστιμο 150.000 ευρω!!!!!
Υπαρχουν λιγα ξενοδοχεια που εχουν δωματια καπνιστων και μονο μεσα
στα δωματια,οχι στους κοινοχρηστους χωρους εκτος αν ειναι υπαιθριοι.
 

Baroness

Member
Μηνύματα
22
Likes
9
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Παιδια εγω το εκοψα εδω και 1 χρονο (καπνιζα πακετο τουλαχιστον) και ησυχασε το κεφαλι μου (και γεμισε η τσεπη μου-1 ταξιδι τον χρονο βγαινει και παραπανω).
Το αγχος μου τωρα ειναι οτι στο Βελιγραδι δεν θα βρισκω μερος που να ΜΗΝ καπνιζουν
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.459
Μέλη
38.939
Νεότερο μέλος
Panais

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom