Τι σημαίνει και πως αποφασίσατε το username σας?

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.422
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μου αρέσει πάρα πολύ από τη μυθολογία η ιστορία του φοίνικα που αναγεννάται από τις στάχτες του (σκέφτομαι να το κάνω και tattoo), καθώς με αντιπροσωπεύει κιόλας σαν χαρακτήρα. Όταν ένας κύκλος ζωής φτάσει στο τέλος του, καίγεται και ξανά από την αρχή και εις τον αιώνα των αιώνων αμήν....
Κι εμένα με αντιπροσωπεύει !! Και θα το ήθελα σε ταττουάζ αλλά δεν έχω δει κάτι καλό παρά μόνο καγκουρίστικα . Αν βρεις κάτι εσύ πές !!
 
Last edited by a moderator:

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Fenia42 οταν καποια στιγμη ερθεις αθηνα,πες μου να σε παω σε εναν ''free style'' να σου κανει κατι μοναδικο.

Θα του περιγραψεις πως το θες και αυτος κυριολεκτικα θα μαγεψει.
 

Sailor Moon

Member
Μηνύματα
106
Likes
44
Απο το παιδικο φυσικα!Λιγο χαζουλικο το ξερω αλλα μου φερνει αναμνησεις.
Το αλλο παρατσουκλι που παραλιγο να εβαζα ηταν ψαρουκλα γιατι ετσι με φωναζουν οι φιλοι μου για προφανεις λογους!!:haha:
 

dark_elf

Member
Μηνύματα
38
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Έλα μου ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία και Η.Π.Α.
Από την σειρά του R.A. Salvatorre Forgotten Realms με τον dark elf Drizzt do' Urden..... :)
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Κι εμένα με αντιπροσωπεύει !! Και θα το ήθελα σε ταττουάζ αλλά δεν έχω δει κάτι καλό παρά μόνο καγκουρίστικα . Αν βρεις κάτι εσύ πές !!
Πως σου φαίνεται αυτό;:bleh::haha:

 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.676
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Κι εμένα με αντιπροσωπεύει !! Και θα το ήθελα σε ταττουάζ αλλά δεν έχω δει κάτι καλό παρά μόνο καγκουρίστικα . Αν βρεις κάτι εσύ πές !!
Και μένα μου αρέσει πολύ και ψάχνω πολύ καιρό αλλά μέχρι στιγμής δεν έχω δει τίποτα που να μου αρέσει....το έχω φτιάξει πολύ γαμάτο στο μυαλό μου και τα σχέδια που βρίσκω δεν το πλησιάζουν καν.....
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Τι σημαίνει το nickname μου....χμμμμ......:bleh::bleh:

Πάντως έχω να δηλώσω πως ο κόσμος είναι πολύ μικρος γιατι διαβαζοντας αυτό το τοπικ ανακαλυψα πως ενα μελος ηταν καθηγητρια μου στο Λυκειοοοοο!!! :D
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.193
Μηνύματα
883.502
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom