Το έτερον σου ήμισυ το έχεις σε εκτίμηση ?

Despinadmk

Member
Μηνύματα
289
Likes
1.123
Ταξίδι-Όνειρο
Αλασκα... <3
Την ημέρα του γάμου μου, έπιασα το μικρόφωνο και ενώ όλοι περίμεναν να συγκινηθούν με το ερωτικό τραγούδι που μάλλον θα έλεγα στον σύζυγο χοροπηδούσα σαν κατσίκι και φώναζα "θυμάμαι ακόμα ήμουν παιδάκι όταν με φέρανε μες το Καραϊσκάκη". :clap: Οι μισοί καλεσμένοι δεν μου μιλούσαν μετά αλλά δεν βαριέσαι! 1. Η νύφη ήμουν ότι ήθελα έκανα. 2. Ο σύζυγος το εκτίμησε και με πήγε ταξιδαρα! :heart:
Διάβασε το ανάποδα και κρατα τα επί μέρους "στοιχεία" που σε ενδιαφέρουν. Με πήγε ταξιδαρα μπλα μπλα μπλα επειδή είπα ένα συνθημα του Ολυμπιακού μπλα μπλα μπλα :haha:
Όχι ότι στο Ναύπλιο δεν είναι καταπληκτικά! Να τα λέμε κ αυτά!
 

PowerPuffGirl

Member
Μηνύματα
23
Likes
213
Την ημέρα του γάμου μου, έπιασα το μικρόφωνο και ενώ όλοι περίμεναν να συγκινηθούν με το ερωτικό τραγούδι που μάλλον θα έλεγα στον σύζυγο χοροπηδούσα σαν κατσίκι και φώναζα "θυμάμαι ακόμα ήμουν παιδάκι όταν με φέρανε μες το Καραϊσκάκη". :clap: Οι μισοί καλεσμένοι δεν μου μιλούσαν μετά αλλά δεν βαριέσαι! 1. Η νύφη ήμουν ότι ήθελα έκανα. 2. Ο σύζυγος το εκτίμησε και με πήγε ταξιδαρα! :heart:
Διάβασε το ανάποδα και κρατα τα επί μέρους "στοιχεία" που σε ενδιαφέρουν. Με πήγε ταξιδαρα μπλα μπλα μπλα επειδή είπα ένα συνθημα του Ολυμπιακού μπλα μπλα μπλα :haha:
Όχι ότι στο Ναύπλιο δεν είναι καταπληκτικά! Να τα λέμε κ αυτά!
🤣🤣🤣🤣 Αν δεν ήσουν παντρεμένη θα ήσουν η κατάλληλη υποψήφια νύφη και για τον δικό μου!!! Να είστε πάντα χαρούμενο και τρελό ζευγάρι!!!! 🥰🥰🥰
 

PowerPuffGirl

Member
Μηνύματα
23
Likes
213
Γιατί βρε κορίτσι περίμενες δύο χρόνια να γράψεις; Τέτοιες ιστορίες θέλουμε, να διαβάζουμε και να διασκεδάζουμε :).
Υπόσχομαι να γράφω από εδώ και πέρα !!! Ευχαριστώ για την ενθάρρυνση!!!! 🥰
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.772
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom