"Το κοπή τη πίτα" Αθήνα 2012!

ROULIS

New Member
Μηνύματα
1
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Σαν Φρανσίσκο
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΛΛΟΙ ΞΕΡΟΥΝ
και που το πρασινο βελος με εφτασε σωα στο σπιτι :haha: εστω και αργα...



Διευκρίνισε καλή μου κοπέλα ότι φτάσαμε αργά γιατί ψάχναμε τη φράουλα σου και όχι γιατί το πράσινο βέλος με τον οδηγό του πάνε αργά………
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Διευκρίνισε καλή μου κοπέλα ότι φτάσαμε αργά γιατί ψάχναμε τη φράουλα σου και όχι γιατί το πράσινο βέλος με τον οδηγό του πάνε αργά………
μηπως λερωθηκες με τιποτα σοκολατενια κεκακια;:rolleyes:
 

ROULIS

New Member
Μηνύματα
1
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Σαν Φρανσίσκο
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΛΛΟΙ ΞΕΡΟΥΝ
Ευχαριστώ και εγώ από την μεριά μου την zmaria και την twinkie για την πολλή ωραία βραδιά που περάσαμε. Α και αυτόν τον άλλο πως τον λένε τον…..Χρήστο.Να στε καλά και την άλλη φορά ελπίζω να χει από κάτω.


Όσο για την κλήρωση τα ίδια και τα ίδια . Σαν το Κωστάκη με το Γιωργάκη . Έφυγε ο sporos ήρθε η Μαρία η διαπλοκή σε όλο της το μεγαλείο. Η Ευαγγελία και ο taver πάντα μέσα. Πάλι καλά που έλειπε ο travelgatos (τόσα φιστίκια που έφαγε μπούκωσε και ξεχάστηκε)…Τσάμπα το επίσημο ένδυμα για να ανέβω στο πάλκο να παραλάβω το δωρο μου…..To 3 ρε το 3....Ας είναι. Έφαγα μετά μια κρέπα για να γλυκάνω την πίκρα μου.Α έκλεισα και ένα ταξίδι αλλά δεν θυμάμαι που και ποτέ Παρακαλώ ενημεροστεμε.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ευχαριστώ και εγώ από την μεριά μου την zmaria και την twinkie για την πολλή ωραία βραδιά που περάσαμε. Α και αυτόν τον άλλο πως τον λένε τον…..Χρήστο.Να στε καλά και την άλλη φορά ελπίζω να χει από κάτω.


Όσο για την κλήρωση τα ίδια και τα ίδια . Σαν το Κωστάκη με το Γιωργάκη . Έφυγε ο sporos ήρθε η Μαρία η διαπλοκή σε όλο της το μεγαλείο. Η Ευαγγελία και ο taver πάντα μέσα. Πάλι καλά που έλειπε ο travelgatos (τόσα φιστίκια που έφαγε μπούκωσε και ξεχάστηκε)…Τσάμπα το επίσημο ένδυμα για να ανέβω στο πάλκο να παραλάβω το δωρο μου…..To 3 ρε το 3....Ας είναι. Έφαγα μετά μια κρέπα για να γλυκάνω την πίκρα μου.Α έκλεισα και ένα ταξίδι αλλά δεν θυμάμαι που και ποτέ Παρακαλώ ενημεροστεμε.
Δεν θα σχολιασω οτι γραφεις στο φορουμ ΤΕΤΟΙΑ ωρα, θα σταθω ομως σε αυτα που λες.... Εγω σε τι ημουν μεσα??? ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΣΑ ΤΙΠΟΤΑ!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ROULIS said:
Α έκλεισα και ένα ταξίδι αλλά δεν θυμάμαι που και ποτέ Παρακαλώ ενημεροστεμε.
Θα ενημερωθεις εν καιρω..(την προηγουμενη μερα)
ευαγγελια said:
χαχααχαχαχαχααα ρομπαααααααα !! Αυτο το Drambuie με προδωσε....
Η μηπως τα σφηνακια ?:haha::haha:
Η υπεροχη σαλσα που χορεψες με το Vlassi..
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
[/QUOTE]Διευκρίνισε καλή μου κοπέλα ότι φτάσαμε αργά γιατί ψάχναμε τη φράουλα σου και όχι γιατί το πράσινο βέλος με τον οδηγό του πάνε αργά………[/QUOTE]

:haha::haha::haha: κρυβε λογιαααααααα :bleh:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Διευκρίνισε καλή μου κοπέλα ότι φτάσαμε αργά γιατί ψάχναμε τη φράουλα σου και όχι γιατί το πράσινο βέλος με τον οδηγό του πάνε αργά………
Ρε παιδιά τι σόι φράουλα είναι αυτή και που μπορεί αν κρύβεται δηλαδή η άτιμη και να την ψάχνετε;;;

:haha::haha::haha: κρυβε λογιαααααααα :bleh:[/quote]

Πολύ περίεργα τα πράγματαααααα!! :haha:




ROULIS;386577 Όσο για την κλήρωση τα ίδια και τα ίδια . Σαν το Κωστάκη με το Γιωργάκη . Έφυγε ο sporos ήρθε η Μαρία η διαπλοκή σε όλο της το μεγαλείο. Η Ευαγγελία και ο taver πάντα μέσα. Πάλι καλά που έλειπε ο travelgatos (τόσα φιστίκια που έφαγε μπούκωσε και ξεχάστηκε)…Τσάμπα το επίσημο ένδυμα για να ανέβω στο πάλκο να παραλάβω το δωρο μου…..To 3 ρε το 3....Ας είναι. Έφαγα μετά μια κρέπα για να γλυκάνω την πίκρα μου.Α έκλεισα και ένα ταξίδι αλλά δεν θυμάμαι που και ποτέ Παρακαλώ ενημεροστεμε.[/quote said:
/quote]

Να και κάποιος που λέει τις αλήθειες έξω απ'τα δόντια! :clap:
(καλά τον Κωστάκη με τον Γιωργάκη δε τους φτάνει κανείς!!!)
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
Ρε παιδιά τι σόι φράουλα είναι αυτή και που μπορεί αν κρύβεται δηλαδή η άτιμη και να την ψάχνετε;;;

:haha::haha::haha: κρυβε λογιαααααααα :bleh:
Πολύ περίεργα τα πράγματαααααα!! :haha:



βρε _antonis_ επρεπε να ησουν στo after....
με τις μπανανες, τις φραουλες και τα big...! τι να σου εξηγουμε απο δω μεσα τωρα :haha::haha::bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.604
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom