Τρόποι επιβίβασης σε αεροπλάνο κ.α.

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
συνεχίστε συνεχίστε ..γουστάρω να μαθαίνω πράγματα!!!!:bleh::bleh:
τα λεωφορειάκια και τα φυσουνάκια είναι το πρόσχημα...τα άλλα μου αρέσουν --διαβάζω μαθαίνω ψάχνω!!! βούρ ...θέλω κι άλλο!!!
απόλαυση!!αυτό είναι forum και όχι τι παπαριές θα φάμε στην συνάντηση !!!!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.042
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Taver άσε τα γενικόλογα και μην μας τη βγαίνεις από δεξιά σαν εκπρόσωπος όλων,αλλα πες μας τη θέση σου επι του θέματος!!!
Δεν τη βγαίνω από πουθενά, απλά εγκωμιάζω το ρητορικό ταλέντο της εν προκειμένω ομιλήτριας, και παρατηρώ ότι είναι τόσο καλή ώστε πολλοί να θεωρούν ότι εκπροσωπούνται επάξια.
Εν προκειμένω, για το δίλημα φυσούνα ή λεοφωρειάκι, είπα και ομίλησα στην αρχή του θέματος :)
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εν προκειμένω, για το δίλημα φυσούνα ή λεοφωρειάκι, είπα και ομίλησα στην αρχή του θέματος :)
Ο συντροφος Taver ειναι πασιφανες οτι εχει επιλεξει τον Τριτο Δρομο προς το αεροσκαφος... τα ποδια του.
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Πότε θα το καταλάβετε επιτέλους ότι ο τρίτος δρόμος είναι αδιέξοδος ? Το δίλημμα παραμένει: Σοσιαλισμός ή βαρβαρότητα; Φυσούνα η λεωφορειάκι;;;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Λεωφορείο και τα μυαλά στο μπλέντερ.

Να σε αφήνει 15 μέτρα από το αεροσκάφος, και να παγώνει η μύτη σου μέχρι να ανέβεις τη σκάλα.

:bounce:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Λεωφορείο και τα μυαλά στο μπλέντερ.

Να σε αφήνει 15 μέτρα από το αεροσκάφος, και να παγώνει η μύτη σου μέχρι να ανέβεις τη σκάλα.

:bounce:
ή να ζεσταινεσαι και να μυριζεις τη μποχα απο τα πετρελαια ....
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
ακού φυσούνα ή λεωφορειάκι...?

είστε όλοι "αφόρητα λαϊκοί" εδώ μέσα, όπως θα έλεγε και ο (σεμνός η αλήθεια τελευταία) traveller...

κι επειδή η σεμνότητά του τελευταία έχει και όρια, σας αποκαλύπτω εγώ ότι δεν προτιμά τπτ από τα 2...

η προσωπική του λίμο τον πάει κατευθείαν στη σκαλίτσα του αεροπλάνου κύριοι! όλα τα υπόλοιπα είναι για τους κοινούς θνητούς...:cool:

 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
:haha::haha::haha: Γειά σου ρε Chrikky!!!

Και τόσην ώρα μας το παίζει παιδί του λαού! Κι εγώ τον πιστεύω! :shock::shock::shock:

Ω θεε μου.. ο κόσμος μου γκρεμίζεται...
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εδώ πρέπει να γελάσω... παρα φύση συμμαχία της δεξιάς αντίδρασης με τον κόκκινο φασισμό!!
Αγαπητε συνεχιζεις την παρελκυστικη τακτικη σου: επειδη με επιχειρηματα δεν μπορεις να καταρριψεις το γεγονος οτι ο λαος δεν εχει αναγκη τους πασης φυσεως και αποχρωσης πατερουληδες- ειτε αποδημησαν στα κρεββατια τους ειτε δολοφονημενοι- γιατι ο ιδιος ξερει καλυτερα να αποφασισει για το συμφερον του, προσαπτεις την εττικετα "δεξιος" και "αντιδραστικος" σε καθε τι που σε δυσκολευει στην αναπτυξη των επιχειρηματων σου. Εσεις οι τροτσκιστες αλλωστε εχετε ιδια εμπειρια για τη χρηση του ορου αυτου απο τους πρωην συντροφους σας και θα επρεπε να μην κανετε τα ιδια που διεπραξαν αλλοι, πρωην συντροφοι εναντιον σας.
Θα σε παρακαλουσα λοιπον στο επομενο post σου να επικεντρωθεις και να μας αναπτυξεις τη θεωρια του πατερναλιστικου τροτσκισμου, χωρις χαρακτηρισμους που μονο στοχο εχουν... να χαθει ο στοχος. Θα με ενδιεφερε τα μαλα να ακουσω την αναπτυξη αυτη απο το στομα σου.
ΥΓ1. Αληθεια μπορεις να μου θυμισιες πως κατεληξε εκεινη η Τεταρτη Διεθνης; Η μνημη μου τον τελευταιο καιρο αδυνατιζει οταν προκειται για εσωτερικες φαγωμαρες και διασπασεις....
ΥΓ 2. Εγω ειμαι με το πολιτικο συστημα εκεινο το οποιο θα επετρεπε hic et nunc στον καθε ενα επιβατη low cost εταιρειας να επιβιβαζεται στο αεροσκαφος με την εν λογω λιμουζινα της φωτογραφιας. Αν επιτευχθει αυτος ο αγωνιστικος στοχος ο επομενος θα ειναι η αποκτηση προσωπικου learjet για τον καθε ταξιδιωτη.
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Αυτο το travelstories δεν προκειται να το βαρεθω ποτε μου.!!!
Παιδια ναστε καλα και να γεμισετε απειρες σελιδες.

Εγω γουσταρω να μπαινω στο αεροπλανο με κολοτουμπες...
.....αρκει να μπω και να φυγω.:airplane:
Ολα τ`αλλα ειναι απλως οδοντοκρεμες.:D
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Υπάρχει λοιπόν και τέταρτη επιλογή, οι ......κωλοτούμπες !!!!
περιμένω κι άλλες να δώ τι θα διαλέξω!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.038
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom