Turkish Airlines Τurkish Airlines

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.322
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Έχει κάποιος εμπειρία με την συγκεκριμένη εταιρεία για Αθήνα-Κωνσταντινούπολη-νέα Υόρκη και πίσω; είναι αξιόπιστη; είχα πάει με εμιράτα παλιότερα. Σε σύγκριση;
Δε ξέρω για σύγκριση με Εμιρατα αλλά η συγκεκριμένη αποδειχτηκε πολύ εντάξει. Καλη τιμή, αποσκευη, γευματα στην πτήση, μηδεν καθυστερησεις, έμεινα απολυτα ικανοποιημένος.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.445
Likes
5.290
Είναι πιο τίμια από τις ευρωπαϊκές. θα μπορούσες να συγκρίνεις το σέρβις στην οικονομική με αυτό της premium economy των αντίστοιχων μεγάλωv εταιρειών.
Η δε πρωινή τους πτήση για Νέα Υόρκη είναι όλα τα λεφτά. 12 το μεσημέρι έχεις φτάσει. Κάτι αντίστοιχο με την swiss. Προϋποθέτει διανυκτέρευση στην πόλη, που εγώ τουλάχιστον την κάνω ευχάριστα.
Η emirates και οι άλλες του κόλπου είναι μια κατηγορία από μόνες τους.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
εγώ την χρησιμοποιώ συνέχεια λόγω εξαιρετικών συνδέσεων από θεσκη είμαι πολύ ευχαριστημένος
 

STAVROS9

Member
Μηνύματα
58
Likes
8
Καλησπέρα πρόκειται να ταξιδέψω με Turkish Αμερική..
Είδα στις θέσεις ότι με έχουν βάλει μαζί με τον γιο μου αλλα στο όνομα της γυναίκας μου δεν έχει θέση και λέει να επιλέξω.. στην διπλανή θέση μας δεν έχει επιλογή.. λογικά είναι κατειλημμένη..αν αλλάξω για όλους θέσεις είναι 36ευρω το άτομο..
Γνωρίζει κανείς όταν ανοίξει το τσεκ ιν αν μπορώ να επιλέξω θέσεις χωρίς κόστος?
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Καλησπέρα πρόκειται να ταξιδέψω με Turkish Αμερική..
Είδα στις θέσεις ότι με έχουν βάλει μαζί με τον γιο μου αλλα στο όνομα της γυναίκας μου δεν έχει θέση και λέει να επιλέξω.. στην διπλανή θέση μας δεν έχει επιλογή.. λογικά είναι κατειλημμένη..αν αλλάξω για όλους θέσεις είναι 36ευρω το άτομο..
Γνωρίζει κανείς όταν ανοίξει το τσεκ ιν αν μπορώ να επιλέξω θέσεις χωρίς κόστος?
Θα μπορείς,ναι.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
8.000
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Καλησπέρα πρόκειται να ταξιδέψω με Turkish Αμερική..
Είδα στις θέσεις ότι με έχουν βάλει μαζί με τον γιο μου αλλα στο όνομα της γυναίκας μου δεν έχει θέση και λέει να επιλέξω.. στην διπλανή θέση μας δεν έχει επιλογή.. λογικά είναι κατειλημμένη..αν αλλάξω για όλους θέσεις είναι 36ευρω το άτομο..
Γνωρίζει κανείς όταν ανοίξει το τσεκ ιν αν μπορώ να επιλέξω θέσεις χωρίς κόστος?
...δες το σαν ευκαιρία ! και όσο πιο πολλές ώρες τόσο πιο καλά ! μπορεί να έχεις και κανένα τυχερό ! :innocent:
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.322
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Δηλαδή μόλις ανοίξει το τσεκ ιν μπαίνω στην εφαρμογή και επιλέγω κανονικά?
Στο γκισέ του αεροδρομιου θα κανεις την αλλαγη που θέλεις βασει των διαθέσιμων θέσεων προκειμένου να σας βάλουν μαζι. Το ηλεκτρονικο check in δεν ήταν διαθέσιμο, τουλάχιστον μέχρι πριν λιγο καιρο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.901
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom