Ιταλία Φλωρεντία - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

La Chica

Member
Μηνύματα
113
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Under Construction...
Ταξίδι-Όνειρο
AroundTheWorldIn80Days
Δεν ξέρω αν το νοιώθετε και εσείς αλλά όλοι μαζί εδώ είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα...:D
 

billy

Member
Μηνύματα
72
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
polynesian , new zealand
πολυ ωραια πολη η φλωρεντια πραγματικα μενεις με το στομα ανοιχτο με τα κτυρια που εχει !

ειχαμε αγορασει παγωτο με εναν φιλο μου 3 μπαλες ο καθενας (χονακι) και πληρωσαμε 9 ευρο(ο καθενας!) !!!! τωρα πρεπει να το παιζω κυριλε? μηπως ηταν το καλητερο παγοτο του κοσμου και αμα δεν ειχα φαει απο αυτο ειναι σαν να μην εκανα το ταξιδι??? Η μηπως τελικα πιαστικαμε Μ_ _ _ _ _ ς ? οποιος καταλαβε καταλαβε!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Χμμμμ, όλα τα σενάρια παίζουν. :haha: Τελικά ήταν καλό ή όχι;
 

billy

Member
Μηνύματα
72
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
polynesian , new zealand
normal Παγοτο ηταν που δεν μου πιγενε η καρδια να το πεταξω τοσο που πλιρωσα! ειχαμε χασει και τους υπολοιπους μεχρι να μας το ετοιμασει...! αστα να πανε :<
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εγώ πάλι δεν έχω δοκιμάσει παγωτό στη Φλωρεντία. Μόνο στη Ρώμη. Άρα δεν έχω άποψη για το θέμα τζελατερία-φλωρεντία :)
 

maria

Member
Μηνύματα
96
Likes
75
Παιδιά συγγνώμη, γιατί μάλλον εγώ ήμουν η αιτία για όλα αυτά, αν και το είδα μόλις τώρα.
AEKfan, δεχτή η κριτική σου. Δεν παρεξηγούμαι με κάτι τέτοια. Και στο κάτω κάτω υπάρχουν σοβαρότερα πράγματα να ασχοληθούμε.
Παρολαυτά, La Chica και Mexican, σας ευχαριστώ για την υπεράσπιση!! :):lol:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Και θα ξαναχαθει..το καλοκαιρι καλα κρατει για το Θανο
Αφού το λέει η go2dbeach πρέπει να το κάνω, οπότε ξαναμαζεύω πράγματα και Δευτέρα δρόμο για Ίο :bleh:.
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Είχαμε ταξιδέψει στην Τοσκάνη πέρυσι το Πάσχα, με νοικιασμένο αυτοκίνητο. Πριν από δυο ημέρες έλαβα κλήση από τη Δημοτική Αστυνομία της Φλωρεντίας για κίνηση σε ελεγχόμενη περιοχή χωρίς διαπίστευση ύψους 95€ . Δυστυχώς δεν το ξέραμε ότι υπήρχε δακτύλιος και κάμερες . Εδώ κολλάει το "Δεν ήξερες δε ρώταγες;" Άλλη φορά θα έχω το νου μου. Λεπτομέρειες δεν ξέρω ( διάρκεια δακτυλίου κ.λ.π.) για να σας πω , αφού την πάτησα έτσι κι αλλιώς......
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.845
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom