Φωτογραφικός Διαγωνισμός - Ταξιδιωτικό Καλοκαίρι

komni

New Member
Μηνύματα
2
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Ανδαλουσία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ρε παιδιά που είναι οι φωτο που έχω ανεβάσει? Τις βλέπει κανείς γιατί εγώ δεν τις βλέπω.
 

Panos84

Member
Μηνύματα
185
Likes
68
Ταξίδι-Όνειρο
Los Santos, San Andreas
Να ξέρεις ότι μπορείς να ανεβάσεις μόνο μία φωτογραφία...
 

Rabican

Member
Μηνύματα
7
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Κατω Χωρες
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινη, Εθνικη Ομαδα!
βλεποντας τις μεχρι στιγμης ανεβασμενες φωτογραφιες, καμμια τυχη για μενα! σαφως πιο ωραιες καποιων αλλων συμφορουμιτων και απο θεμα χρωματων και απο θεμα composition!! η δικια μου μοιαζει παιδικη!!χεχεχε
 

effie

New Member
Μηνύματα
2
Likes
7
Καλησπέρα, ανέβασα 2 φωτογραφίες αλλά ... εξαφανίστηκαν και τις ξανανέβασα. Έκανα κάτι λάθος??? - οκ κατάλαβα έπρεπε να ανεβάσω μία - σβήνω τη δεύτερη....
 

lostre

Member
Μηνύματα
28
Likes
24
Προσπαθώ να ανεβάσω φωτογραφία και μου βγάζει συνεχώς error. Μάλιστα έχω ανεβάσει διάφορα μεγέθη μήπως ήταν εκεί το φταίξιμο αλλά τίποτα, δε μπορεί να μου ανεβάσει καμία. Τι κάνω λάθος;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.233
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τι error σου βγάζει και πόσο μεγάλες είναι οι φωτογραφίες που πας να ανεβάσεις;
 

sailing_away

Member
Μηνύματα
9
Likes
9
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινη
Γεια σας, μια ερωτησουλα να κάνω..μόλις ανέβασα και την δική μου φωτογραφία και αναρωτιέμαι άν έχω ελπίδες :p Πώς θα γίνει η επιλογή του νικητή? Από τα likes που θα μαζέψει?
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Όσοι μετέχουν την ίδια ελπίδα έχουν ...
Όχι γίνεται με ψηφοφορία μετά την λήξη της ημερομηνίας υποβολής των φωτογραφιών. Θα μας ενημερώσει ο DEf
 

lostre

Member
Μηνύματα
28
Likes
24
Τι error σου βγάζει και πόσο μεγάλες είναι οι φωτογραφίες που πας να ανεβάσεις;
Οκ τελικα. Δεν υπήρχε πρόβλημα με τη φωτογραφία και το μέγεθος αυτής, μάλλον το πρόβλημα ήταν στη σελίδα. Μετά καμιά εικοσαριά προσπάθειες, την έπιασε το φιλότιμο και η φωτογραφία μου είναι μέσα! Σε ευχαριστώ πάντως.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Ο δεύτερος νικητής παίρνει ένα σ/κ δωρεάν διαμονή στη Μελβούρνη για να καθαρίσει τον κήπο μου. Ο τρίτος νικητής το ίδιο αλλά χωρίς τον κήπο.
Συγνωμη αφεντικο,υποθετουμε οτι το δωρο περιλαμβανει και τα αεροπορικα,ετσι?και γιατι ο δευτερος να κανει τον κηπο και ο τριτος,να ειναι αραχτος?αναποδα επρεπε να ειναι... :D
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.233
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Λοιπόν λήξη υποβολής συμμετοχών! Πάμε στην ψηφοφορία! Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να πάτε στο άλμπουμ του διαγωνισμού και να πατήσετε like σε όποια ή όποιες φωτογραφίες πιστεύετε ότι είναι οι καλύτερες! Η φωτογραφία που θα συγκεντρώσει τα περισσότερα like κερδίζει!

Για πάμε!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.728
Μέλη
38.901
Νεότερο μέλος
udemeetim036

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom