Γαλλία Φωτο-ιστορία: Παρίσι

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Χα χα! Δεν το γυρίσαμε όλο. Περίπου 1 ώρα κάτσαμε. Είναι τεράστιο, θες τουλάχιστον 1 τρίωρο και δεν είχαμε τόσο χρόνο. Είναι χειμώνας άλλωστε και νυχτώνει νωρίς. Προτίμησα να περιπλανηθώ λίγο περισσότερο στην πόλη. Άλλωστε ένιωσα πως απο κάποια στιγμή και μετά το pattern επαναλαμβάνεται.
Θα συμφωνήσω, το μέρος είναι ότι πρέπει για μουντό καιρό! :)
Μη νομίζεις κι εμείς 1 ώρα και 10 λεπτά ήμασταν εκεί ολομόναχοι και σαν τους χαζούς περιπλανιόμασταν μέσα στην βροχή ανάμεσα σε τάφους:D Όντως και πολύ ήταν.

Α δεν είδα φωτό πέριξ της Place d'Italie. Δεν κάνατε βόλτα?
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Έχεις όμως έναν τρόπο να αποθεώνεις κάθε πόλη που επισκέπτεσαι.... Μοναδικό! Σε μερσούμε Ζωρζ!
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
Εχω πολυ σημαντικα γενεθλια τον Ιουνη και η πρωτη μου σκεψη ηταν Παρισι.Ολοι μου λενε εχεις παει τοσες φορες,πηγαινε καπου που δεν εχεις ξαναπαει..Η ιστορια και οι φωτο σου με βοηθησαν να αποφασισω,η νοσταλγια εγινε τοσο εντονη..Παρισι θα ειναι..
 

georgeant

Member
Μηνύματα
603
Likes
2.518
Ονειρεμένο Ταξίδι
Road trip B. Αμερική
Μη νομίζεις κι εμείς 1 ώρα και 10 λεπτά ήμασταν εκεί ολομόναχοι και σαν τους χαζούς περιπλανιόμασταν μέσα στην βροχή ανάμεσα σε τάφους:D Όντως και πολύ ήταν.

Α δεν είδα φωτό πέριξ της Place d'Italie. Δεν κάνατε βόλτα?
Η αλήθεια είναι πως όχι. Στις 2μιση ουσιαστικά μέρες που μειναμε είδαμε πιο κεντρικά μέρη που δεν ειχαμε δει την αλλη φορά και μερικά μικρά hidden gems. Και γενικά θέλαμε να κρατήσουμε ένα χαλαρό ρυθμό, να μην είμαστε στο τρέξιμο. Την επόμενη φορά :) (νομίζω στην Place d'Italie θα ξαναμείνω. Μου άρεσε πολύ το σημείο). ;-)
 

georgeant

Member
Μηνύματα
603
Likes
2.518
Ονειρεμένο Ταξίδι
Road trip B. Αμερική
Έχεις όμως έναν τρόπο να αποθεώνεις κάθε πόλη που επισκέπτεσαι.... Μοναδικό! Σε μερσούμε Ζωρζ!
De rien Madame :) Ευχαριστώ για το σχόλιο. :)

Εχω πολυ σημαντικα γενεθλια τον Ιουνη και η πρωτη μου σκεψη ηταν Παρισι.Ολοι μου λενε εχεις παει τοσες φορες,πηγαινε καπου που δεν εχεις ξαναπαει..Η ιστορια και οι φωτο σου με βοηθησαν να αποφασισω,η νοσταλγια εγινε τοσο εντονη..Παρισι θα ειναι..
Χαίρομαι αν βοήθησα στην απόφασή σου! Το Παρίσι είναι ανεξάντλητο. Όσες φορες και να πας δεν το χορταίνεις! :)
 
Last edited by a moderator:

Chrelefs

Member
Μηνύματα
64
Likes
74
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΝΕΤΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΒΙΕΤΝΑΜ ΚΑΜΠΟΤΖΗ
Εσυ παντως καταφερες να μας δωσεις και αρρωμα και γευσεις και χρωματα.......
 

chrgkoutz

Member
Μηνύματα
358
Likes
1.180
Ονειρεμένο Ταξίδι
Δάση Βόρειου Καναδά
Συγχαρητηρια,ξαναπεριηγηθηκα κι εγω μαζι σας νοερα την πανεμορφη πολη Κυριως ομως μου αρεσαν τα χρηστικα tips,που θεωρω οτι ειναι απαραιτητα για καθε μελλοντικο επισκεπτη.
 

alice~

Member
Μηνύματα
714
Likes
1.167
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iceland
Τι όμορφη ιστορία και πανέμορφες φωτογραφίες! Νιώθω σαν να ήμουν και εγώ εκεί. Το Παρίσι ειναι σίγουρα στα επόμενα σχέδια μου. :)
 

enlamineur

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Πραγα!
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΑΦΡΙΚΗ
δεν νομιζω πως εχς διαβασει καλυτερη ιστορια σε συνδυασμο με τοσο ομορφες φωτογραφιες! ανυπομονω κι εγω για το ταξιδι μου τον Οκτωβρη!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.687
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom