Χανιά... ολιγοημερες διακοπές

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
προταση για νεο θεμα Κρητικής συνάντησης!

...μιας και μαζευτηκατε ολοι οι Κρητικοι , πριν ξανασκορπισετε, δεν ανοιγετε ενα νεο θεμα για την συναντηση στην Κρητη, που ετοιμαζεται...???
να μην ξεχειλωσει κι αλλο το θεμα;)
εγω παντως ειμαι μεσα...:clap:
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
ναι ναι εχει δικιο η βαρσα!!!!!
αντε αντε να οργανωθουμε αφου βρηκαμε την ημερομηνια!
 

axilleas81

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
καλημερα στην παρεα σας μολις εγινα και εγο μελος και θελω να μαθω πληροφοριες για τα χανια κυριως για φαγητο.ερχομαι κρητη 21 ιουλιου και θα κατσω δεκα μερες στο iolida beach hotel εκλεισα δωματιο με 100 ευρω την βραδια εχει κανενας πληροφορια για το πως ειναι το ξενοδοχειο και τα δωματια γιατι απο το site μου φενεται πολυ καλο και ο πρακτορας μου ειπε οτι ειναι πεντε αστερων αν μπορει καποιος ασ μου απαντησει ευχαριστω εκ των προτερων.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.317
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
καλημερα στην παρεα σας μολις εγινα και εγο μελος και θελω να μαθω πληροφοριες για τα χανια κυριως για φαγητο.ερχομαι κρητη 21 ιουλιου και θα κατσω δεκα μερες στο iolida beach hotel εκλεισα δωματιο με 100 ευρω την βραδια εχει κανενας πληροφορια για το πως ειναι το ξενοδοχειο και τα δωματια γιατι απο το site μου φενεται πολυ καλο και ο πρακτορας μου ειπε οτι ειναι πεντε αστερων αν μπορει καποιος ασ μου απαντησει ευχαριστω εκ των προτερων.

Καλώς όρισες Αχιλλέα. Φαίνεται καλό, και δίπλα στην θάλασσα.
Η περιοχή εκεί έχει πολύ τουροσμό , απέφυγε ταβέρνες με τουρίστες, κοντά σου είναι ο Άνω Σταλός, με μια πολύ καλή ταβέρνα που συχνάζουν Έλληνες, διάβασε κι αυτές τις σελίδες κάτι θα βρείς
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Καλώς όρισες Αχιλλέα. Φαίνεται καλό, και δίπλα στην θάλασσα.
Η περιοχή εκεί έχει πολύ τουροσμό , απέφυγε ταβέρνες με τουρίστες, κοντά σου είναι ο Άνω Σταλός, με μια πολύ καλή ταβέρνα που συχνάζουν Έλληνες, διάβασε κι αυτές τις σελίδες κάτι θα βρείς
θα φάτε υπέροχα στην Μαρία -κάτω σταλός δίπλα στον δρόμο.φαίνεται τουριστικό αλλα δουλεύει πολύ με χανιώτες-εγγύηση.
πάνω σταλός .λεβέντης για κοψίδια χοχλιούς,κλπ.
το αλλο ειναι πιο πάνω απο τον λεβέντη λίγα μέτρα επίσης τέλειο!
πλατανιάς.ταβέρνα ο κερατάς. καλό αλλα έχω να πάω καιρό και δεν έχω προσφατη γνώμη..
για τα χανιά άν σε ενδιαφέρει,ρώτα μας παλι..
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
καλημερα στην παρεα σας μολις εγινα και εγο μελος και θελω να μαθω πληροφοριες για τα χανια κυριως για φαγητο.ερχομαι κρητη 21 ιουλιου και θα κατσω δεκα μερες στο iolida beach hotel εκλεισα δωματιο με 100 ευρω την βραδια εχει κανενας πληροφορια για το πως ειναι το ξενοδοχειο και τα δωματια γιατι απο το site μου φενεται πολυ καλο και ο πρακτορας μου ειπε οτι ειναι πεντε αστερων αν μπορει καποιος ασ μου απαντησει ευχαριστω εκ των προτερων.
νομιζω οτι δεν πρεπει να ανησυχεις...ειναι καινουργιο και πολυ καλό!!τουλαχιστον αυτο ακουω εδώ και παρα πολυ καιρό απο την αδελφη μου..που τυχαινει να ειναι πολυ καλή φιλη με τους ιδιοκτήτες...δεν εχω προσωπκή πειρα..αναφερω αυτά που εχω ακουσει για το συγκεκριμμενο ξενοδοχειο καθώς και για τα αλλα ξενοδοχεια του ομιλου smile hotels
ευχομαι να περασεις καλα στα πανεμορφα χανιά!!!εγώ περιμενω τον σεπτεμβρη....
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Αχιλεα με το καλο να μας ερθεις και καλα να περασεις...
Παρε το περιοδικο voyager εχει αφιερωμα στα Χανια αν και δεν νομιζω να μας ξεφυγε τιποτα εχουμε εξαντλησει τα παντα....θα δεις και πολλες εικονες απο τα εστιατορεια με αναλυτικο μενου
Να αποφυγεις το εστιατορειο Νυχτεριδα ναι μεν εχει θεα αλλα οι τιμες φτανουν στο Θεο και δεν αξιζει....
Οτι αλλες πληροφοριες θελεις ειμαστε στη διαθεση σου....
 

axilleas81

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Σας ευχαριστώ όλους ελπίχω να περάσω καλα στα χανια και να ανεβασω και καμια φωτο οταν επιστρεψω.
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
...

Βάρσα καλό ταξίδι και καλές διακοπές:clap::clap:
SOUDIANE, εχω μερουλες ακομα... το προγραμμα θα το κουβεντιασουμε στην συναντηση, να χουμε και κατι να λεμε μαζι με την ρακη...:haha::haha::haha:

να ρωτησω τωρα κατι??? ολο και καποιοι θα ξερουν... ποσες ωρες πριν πρεπει να ειμαστε στο καραβι?? :roll:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
SOUDIANE, εχω μερουλες ακομα... το προγραμμα θα το κουβεντιασουμε στην συναντηση, να χουμε και κατι να λεμε μαζι με την ρακη...:haha::haha::haha:

να ρωτησω τωρα κατι??? ολο και καποιοι θα ξερουν... ποσες ωρες πριν πρεπει να ειμαστε στο καραβι?? :roll:
Δεν υπαρχει πλαφον στην ωρα...αν φευγεις στις 9 το βραδυ π.χ μη φτασεις 8.50..τις περισσοτερες φορες αργουνε κανενα 10λεπτο γιατι περιμενουν τα φορτηγα να μπουν
Καλο θα ειναι να μην μπεις στο καραβι 2 ωρες νωριτερα γιατι θα αργησεις να κατεβεις και πρεπει να εισαι μεσα στο γκαραζ με κλειστα τζαμια λογω καυσαεριου...και αναλογα τη θεση που θα σε βαλουν
Με ποιο καραβι ερχεσαι και τι ωρα εχεις αναχωρηση ???
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.867
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom