Χειμώνας στην Σικελία

ka8y

Member
Μηνύματα
66
Likes
311
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παταγονία
Καλησπερα!
Βρηκα πριν λιγο μια πτηση 20€ πηγαινε ελα Αθηνα-Κατάνια και την εκλεισα πριν το καλοσκεφτω!
Διαβασα στο φορουμ οτι βρηκα με ενα γρηγορο ψαξιμο και οι πιο πολλοι την εχετε επισκεφθεί την Σικελια καλοκαιρι. Τι προτείνετε για χειμώνα? Θα εχουμε 2,5 φουλ μερες (Σαββατο πρωι με Τριτη πρωι). Θα ειμαστε 2 ενηλικες και ενα (συνηθισμένο σε ταξιδια) 6χρονο.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.343
Likes
9.257
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Δεν έχεις κ πολλές επιλογές. Τη μισή στην Ταορμινα, 1 Συρακουσες, 1 Κατάνια. Αν πάρετε ΙΧ κάντε κ μια επέκταση ως Νότο.
 

ka8y

Member
Μηνύματα
66
Likes
311
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παταγονία
Να μην ανέβουμε στο ηφαιστειο? Το θεωρούσα must
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.343
Likes
9.257
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Να μην ανέβουμε στο ηφαιστειο? Το θεωρούσα must
Απαιτείται πολύς χρόνος, χρήμα κ κόπος. Κ θα δεις ένα ηφαίστειο. Όπως Σαντορίνη, Νίσυρο, βουλκανο, στρομπολι κλπ. Θέμα προτεραιότητων. Με 6χρονο αν δεν είναι συνηθισμένο σε Hiking δεν θα πήγαινα.
 

ka8y

Member
Μηνύματα
66
Likes
311
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παταγονία
Χμ μολις βρηκα κ αυτοκινητο με 25 ευρω. Νομιζω αξιζει για να μην σκεφτομαστε πως θα παμε αεροδρομιο στις 5 το πρωι κ φανταζομαι αλλιως θα τα φαμε στις μετακινησεις
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.672
Likes
10.994
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Βρηκα πριν λιγο μια πτηση 20€ πηγαινε ελα Αθηνα-Κατάνια και την εκλεισα πριν το καλοσκεφτω!
Κι εγώ κάτι αντίστοιχο έκανα η τρελή, αλλά Αθήνα-Παλέρμο. Τρεις φουλ μέρες αρχές Δεκέμβρη. Να τις περάσουμε χαλαρά Παλέρμο ή προτείνετε και κάτι άλλο; :)
 

ka8y

Member
Μηνύματα
66
Likes
311
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παταγονία
Εμ τι, αμα τα βρεις κοψοχρονια δεν τα κλεινεις???
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
δεν ειναι κριμα κι αδικο απο ολες τις φοβιες του κοσμου να φοβαμαι τα αεροπλανα????γιατι να μην εχω μια φοβια για το φαι,λογου χαρη?
Να περασετε τελεια,κυριες μου!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.074
Μηνύματα
879.685
Μέλη
38.807
Νεότερο μέλος
elendim7576

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom