Ryanair Χειραποσκευή Ryanair

KaterinaJ

Member
Μηνύματα
423
Likes
515
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Δεν έχω πάρει priority. H σκέψη μου είναι ότι θα μπορούσε να δοθεί στο check in και να μπουν μέσα και περισσότερα υγρά, αν χρειάζομαι.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Δεν έχω πάρει priority. H σκέψη μου είναι ότι θα μπορούσε να δοθεί στο check in και να μπουν μέσα και περισσότερα υγρά, αν χρειάζομαι.
To check in το κάνεις στο σπίτι, ίσως εννοείς στο counter που δίνεις την αποσκευη;
 

Giannisma

Member
Μηνύματα
39
Likes
12
Καλησπέρα Ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με την νέα πολιτική της ραιαν για τος αποσκευές. Θα μπω κανονικά με την χειραποσκευή που θα μπει δωρεάν στο αμπάρι μέχρι τον χώρο αναμονής και θα την αφήσω εκεί στον υπάλληλο,όπως έγινε πέρσι που δεν είχαν χώρο για να μπει στην καμπινα;;
 

apos

Member
Μηνύματα
198
Likes
528
@Giannisma αν εισαι απο τους πρωτους που θα περασεις τον ελεγχο ισως εισαι τυχερος και την παρεις μαζι στο αεροπλανο.. αν οχι θα σου βαλουν ενα κιτρινο αυτοκολλητο και πριν επιβιβαστεις στο αεροπλανο θα την παραδοσεις να την βαλουν στο αμπαρι.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
μέχρι τον χώρο αναμονής και θα την αφήσω εκεί στον υπάλληλο,όπως έγινε πέρσι που δεν είχαν χώρο για να μπει στην καμπινα;;
Όπως έγινε πέρσι.
Την αφήνεις στον υπάλληλο στην πύλη;; Δεν την παίρνεις μαζί στο λεωφορείο και την αφήνεις έξω από το αεροπλάνο;;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Την αφήνεις στον υπάλληλο στην πύλη;; Δεν την παίρνεις μαζί στο λεωφορείο και την αφήνεις έξω από το αεροπλάνο;;
Αυτο που λες, πριν ανέβεις τις σκάλες του αεροπλανου την αφηνεις.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Αυτο που λες, πριν ανέβεις τις σκάλες του αεροπλανου την αφηνεις.
Ναι το ήξερα, απλά επειδή γράφτηκε κάπως διαφορετικά παραπάνω είπα μήπως άλλαξε κάτι πάλι.
 

giorgtsi

Member
Μηνύματα
291
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
New York
Τελικά τι έγινε;Ταξίδεψε κανένας μετά τις 15 να μας πει αν είναι όλα οκ όπως συνήθως ή εφαρμόζουν τίποτα καινούργιο και περίεργο; (για non priority μιλάω)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.958
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom