Ryanair Χειραποσκευή Ryanair

almaki

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Καλησπέρα! Γνωρίζει κανείς εάν μπορώ στο αεροδρόμιο του Αράξου που πετάω με Ryanair σε λίγο καιρό, να πάω σήμερα-αύριο εκεί μιας και μένω σχετικά κοντά και να δοκιμάσω εάν χωράνε οι βαλίτσες που έχω στο ειδικό κουτί που έχουν για χειραποσκευές για να είμαι 100% σίγουρη ότι δεν θα έχω πρόβλημα?
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Καλησπέρα! Γνωρίζει κανείς εάν μπορώ στο αεροδρόμιο του Αράξου που πετάω με Ryanair σε λίγο καιρό, να πάω σήμερα-αύριο εκεί μιας και μένω σχετικά κοντά και να δοκιμάσω εάν χωράνε οι βαλίτσες που έχω στο ειδικό κουτί που έχουν για χειραποσκευές για να είμαι 100% σίγουρη ότι δεν θα έχω πρόβλημα?
Καλε παρε ενα μετρο να μετρησεις τις διαστασεις....μην τρεχεις...Αλλα αν εισαι κοντα εκει πηγαινε για να σου φυγει το αγχος..στη πραγματικότητα κανενας δεν θα ασχοληθει με τη βαλίτσα σου...αν δεν ειναι μεγαλη ή παραφουσκωμενη.. :)
 

almaki

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Αφήνουν να πλησιάσω το μέρος που μπορώ να τη βάλω ή είναι μετά τον έλεγχο και δεν μπορώ χωρις εισιτήριο να πάω?
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Αφήνουν να πλησιάσω το μέρος που μπορώ να τη βάλω ή είναι μετά τον έλεγχο και δεν μπορώ χωρις εισιτήριο να πάω?
Βεβαια καλό μου αφηνουν...:)..Εχει πριν τον ελεγχο, θα εχει και διπλα στο κισε που πας να τσεκάρεις το εισιτήριο να δωσεις αν εχεις Βαλιτσα και οχι μονο χειραποσκευή... Δεν ειναι τοσο αυστηρα τα πραγματα μην τρελαίνεσαι.
 

dimitr

Member
Μηνύματα
81
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Πριν 20 μέρες ταξιδέψαμε προς Μπέργκαμο με επιστροφή , δεν έδωσαν καθόλου σημασία στις χειραποσκευές........
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.722
Likes
14.823
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
με όλα αυτά που διαβάζω διαπιστώνω ότι οι καλές στιγμές που ζούσαμε με την Ryanair πέρασαν ανεπιστρεπτί.
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
Οι καλές στιγμες περασαν οπως κ οι πολύ χαμηλές τιμές. Ιδιαίτερα σε τουριστική περίοδο οι τιμές τσιμπάνε για τα καλά.
 

MasterX

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
εγω πεταω το Σαββατο για Κυπρο..
το ερωτημα μου ειναι.. δεν εινα καλυτερα να βρεις μια χειραποσκευη που να μην εχει ροδακια και χερουλι; γλυτωνεις ετσι χωρο και βαρος μεσα σε αυτην που θα βαλεις περισσοτερα πραγματα..
εχει παρει κανεις τετοια;
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
εγω πεταω το Σαββατο για Κυπρο..
το ερωτημα μου ειναι.. δεν εινα καλυτερα να βρεις μια χειραποσκευη που να μην εχει ροδακια και χερουλι; γλυτωνεις ετσι χωρο και βαρος μεσα σε αυτην που θα βαλεις περισσοτερα πραγματα..
εχει παρει κανεις τετοια;
Έχω τέτοια, είναι 55x40x20 εκ. που είναι όντως τόσο (και ο εσωτερικός χώρος δηλαδή). Χερούλι έχει βέβαια (πως να μην έχει?). Είναι κάτι λιγότερο από ένα κιλό. Τη φοράς στην πλάτη ή την κρατάς από το χερούλι. Προτιμώ τη βαλίτσα μου με τα ροδάκια όμως καθώς είναι πιο ξεκούραστο να σέρνεις μια βαλίτσα από το να την έχεις ζαλωθεί σαν το μουλάρι.
 

mosaicm

Member
Μηνύματα
104
Likes
49
Χωρις να θελω να κανω διαφημιση πηρα ενα email απο το newsletter του plus4u και εχει αυτα . Δεν ειναι american tourister (by samsonite) αλλα "κατευθειαν" samsonite. Βαλιτσες που ταιριαζουν για την ryan (και οχι μονο) σε τιμες πολυ καλες (και πολυ καλυτερες απο της ryanair)
 

MasterX

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Έχω τέτοια, είναι 55x40x20 εκ. που είναι όντως τόσο (και ο εσωτερικός χώρος δηλαδή). Χερούλι έχει βέβαια (πως να μην έχει?). Είναι κάτι λιγότερο από ένα κιλό. Τη φοράς στην πλάτη ή την κρατάς από το χερούλι. Προτιμώ τη βαλίτσα μου με τα ροδάκια όμως καθώς είναι πιο ξεκούραστο να σέρνεις μια βαλίτσα από το να την έχεις ζαλωθεί σαν το μουλάρι.
Ηθελα να πω Πτυσόμενο χερούλι, που πιανει καποιο χώρο..
που θα βρω τετοια; εχεις κανα λινκ; πριν κοιταξω και σε μαγαζια..

Χωρις να θελω να κανω διαφημιση πηρα ενα email απο το newsletter του plus4u και εχει αυτα . Δεν ειναι american tourister (by samsonite) αλλα "κατευθειαν" samsonite. Βαλιτσες που ταιριαζουν για την ryan (και οχι μονο) σε τιμες πολυ καλες (και πολυ καλυτερες απο της ryanair)
Τα εχω δει αυτα.. δεν θελω να δωσω τοσα για την ωρα
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Ηθελα να πω Πτυσόμενο χερούλι, που πιανει καποιο χώρο..
που θα βρω τετοια; εχεις κανα λινκ; πριν κοιταξω και σε μαγαζια..
http://www.amazon.co.uk/Dussel-Professional-Cabin-Bag-Notebooks/dp/B009DB6QEG/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1407246738&sr=8-2&keywords=dussel cabin backpack
Δεν είναι μόνο για laptop, απλώς έχει και θήκη για laptop μπροστά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.293
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom