Χιλιάδες ζευγάρια αναμένεται να έρθουν

eragon189

Member
Μηνύματα
57
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Πραγα
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ
καλα, ενα φιλι θελουν οι ανθρωποι για να πειστουν!δεν σου ζητησαν να κανεις κωλοτουμπες!!παιρνεις το αμορε, πας, ζουζουνιζεις λιγο, παιρνεις τα εισιτηρια και..........ταξιδακι!τοσο απλα!!ατιμη εξεταστικη..εχασα την προσφορα 1εισιτηριο και αλλο 1 δωρο..θα χασω τωρα και την προσφορα 1 φιλι=1 εισιτηριο!!!αμαρτια!!
Μα η προσφορά 1+1 δεν είναι για να ταξιδέψεις μόνο τώρα..
Κλείσε από τώρα για τις διακοπές του Πάσχα..
Κι εγώ έχω εξεταστική τώρα, αλλά στις διακοπές του Πάσχα δεν θα έχω τπτ και φυσικά θα κάνω την εξόρμηση μου στην ωραία Πράγα..
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Μα η προσφορά 1+1 δεν είναι για να ταξιδέψεις μόνο τώρα..
Κλείσε από τώρα για τις διακοπές του Πάσχα..
Κι εγώ έχω εξεταστική τώρα, αλλά στις διακοπές του Πάσχα δεν θα έχω τπτ και φυσικά θα κάνω την εξόρμηση μου στην ωραία Πράγα..
εγω το θεμα ειναι οτι δεν ξερω σε τι φαση θα βρισκομαι το πασχα..μπορει να χω παρει ηδη πτυχιο(οποτε, να χω ξεκινησει και ασκηση) ή μπορει να ετοιμαζομαι για την τελευταια μου εξεταστικη στην οποια θα πρεπει να τα δωσω ολα..οποτε, χλωμο να ξερω απο τωρα!!επομενο ταξιδι στο εξωτερικο για μενα, το καλοκαιρακι!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.317
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
εμένα η γυναίκα μου δεν θα μπορούσε να ταξιδέψε στις 14.2

με ποιά θα φιλιόμουν!!!!!!!!!!:lol::lol:
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
καλα βρε για ενα φιλι κανετε ετσι!που να ελεγαν και για διαγωνισμο φιλιου!:haha:θα μου πειτε εσυ θες το αμορε θελει?απλα δεν εχει δικαιωμα .θα τον εσερνα μεχρι εκει και μετα αν εβλεπε τα εισητηρια ,δεν μπορει θα τον επειθα!στο αεροδρομιο πιστευω θα ειχε αλλη αντιδραση απο οτι αν του το ελεγα σε ασχετο μερος.παντως ειναι κριμα να γινεται μονο σαυτες τις πολεις:mad:!
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
Ερώτηση: αν εκτός απο το φιλί το πράγμα ξεφύγει απο τον έλεγχο και προχωρήσει λίγο υπάρχει περίπτωση η skyeurope να παρέχει και ξενοδοχείο?
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
καλα βρε για ενα φιλι κανετε ετσι!που να ελεγαν και για διαγωνισμο φιλιου!:haha:θα μου πειτε εσυ θες το αμορε θελει?απλα δεν εχει δικαιωμα !
δεν εχει δικαιωμα??γεια σου δυναμικη σκιουρινα!!!ετσιιι!!!
εγω παντως για καλο και για κακο(και επειδη ειμαι καλος ανθρωπος)πηρα και εγκριση απο το αμορε!!
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
ε καλα δεν θα τον βαλω να σκαψει κιολας,ενα φιλι ζητησαμε!παντως το marketing της εταιρειας με εκπλησσει ευχαριστα!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Δηλαδή....εγώ που έχω κάποιες απορίες τώρα, ποιος θα μου τις λύσει;

1) Αν είσαι μόνος στην ζωή, έχεις το δικαίωμα να πας μόνος σου και να αναζητήσεις εκεί ταίρι για φίλημα; "Συνάνθρωποι... ελάτε να φιληθούμε και να ταξιδέψουμε"!

2) Αν πάνε δύο αγοράκια ή δύο κοριτσάκια, θα αποδεχτούν το φιλί τους ή θα τους συμπεριφερθούν ρατσιστικά;

3) Αν πάει μάνα και παιδί, θα τους επιτρέψουν να ταξιδέψουν ή θα τους κατηγορήσουν για σύμπλεγμα Οιδιπόδειο;

4) Το φιλί σαν φιλί, πρέπει να είναι γλωσσόφιλο;

5) Φωτογράφηση θα γίνει;

6) Στην επιστροφή θα πρέπει να ξαναπέσει το φιλί ή θα σου δώσουν από πριν το εισιτήριο;

7) Στο αεροπλάνο ως γνωστόν... υπάρχουν συνήθως 3 θέσεις στην μία πλευρά και τρεις θέσεις στην άλλη πλευρά του διαδρόμου. Υπάρχει περίπτωση να χωρίσουν τα ζευγάρια που τα βάλανε λίγο πριν να φιληθούν;

8) Άντε και την γέμισαν την πτήση με ερωτευμανάκια... δεν έχει να γίνει της π...? Όσο να 'ναι, φαγητό δεν έχει, ποτό δεν έχει.... τι να κάνουν κι αυτοί οι έρμοι για να περάσει η ώρα;

:bleh::bleh::bleh::clap::clap::clap:
 

trapper

Member
Μηνύματα
355
Likes
54
Για σταθείτε ρε παιδιά, διαβάζω πολλά δυστυχώς και κρίμα που δεν έχει βάση στην Ελλάδα η Skyeurope. Δεν μπορείτε να πάτε στη Βιέννη, Μπρατισλάβα και να ζητήσετε εισιτήριο για παραπέρα, Λισσαβώνα, Κοπεγχάγη, Αμστερνταμ (Cakenet, πλήρωσες εισιτήρια;).


Επειδή όμως έχω κι εγω διαδικαστικούς προβληματισμούς, διερωτώμαι:

1) Παρουσιάζομαι στο desk χωρίς σύντροφο. Οταν έρθη η σειρά μου κοιτάω την κοπέλλα στο desk, και επέρχεται ο "ερωτας με την πρώτη ματιά". Αν τη φιλήσω, δικαιούμαι να την πάρω και να πάω ταξίδι;
Ισχύει αυτό που πρότεινε άλλο μέλος:
"εσυ θες το αμορε θελει?απλα δεν εχει δικαιωμα .θα τον εσερνα"

2) Εγώ είμαι ερωτευμένος. Νομίζω ότι και το εν λόγω πρόσωπο είναι ερωτευμένο, αλλά με άλλον. Εφ όσον δεν διευκρινίζεται με ποιον πρέπει κανείς να είναι ερωτευμένος, μπορώ να φιλήσω τη φωτογραφία του προσώπου που είμαι ερωτευμένος και να πάρω εισιτήριο;

3) Εγώ ήμουν ερωτευμένος. Αυτό το αποδεικνύω με έγγραφα επικυρωμένα απο το ΚΕΠ. Το εν λόγω πρόσωπο είναι παρόν, αλλά αρνείται να περιπτυχθεί μαζί μου επικαλούμενο "κρύο φαγητό". Δικαιούμεθα επιείκιας και εισιτηρίου λόγω "πρότερου ερωτευμένου βίου" (κάπου το άκουσα);

4) Παρουσιάζομαστε στο desk και φιλιόμαστε με το πρόσωπο. Παίρνουμε εισιτήριο και αμέσως μετά λέω κάτι, μου δίνει χαστούκι οπότε της μαυρίζω το μάτι. Δικαιούται η εταιρία να αρνηθεί επιβίβαση; Η υποχρεώση φροντίδας προς τον επιβάτη περιορίζεται σε αντικατάσταση της πτήσης η επεκτείνεται και σε αντικατάσταση συντρόφου προς ολοκλήρωση του αρχικού σκοπού;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.899
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom