Χιλιάδες ζευγάρια αναμένεται να έρθουν

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
) Παρουσιάζομαστε στο desk και φιλιόμαστε με το πρόσωπο. Παίρνουμε εισιτήριο και αμέσως μετά λέω κάτι, μου δίνει χαστούκι οπότε της μαυρίζω το μάτι. Δικαιούται η εταιρία να αρνηθεί επιβίβαση; Η υποχρεώση φροντίδας προς τον επιβάτη περιορίζεται σε αντικατάσταση της πτήσης η επεκτείνεται και σε αντικατάσταση συντρόφου προς ολοκλήρωση του αρχικού σκοπού;
:killme: μας έστειλες !!!!!!!!!!!!! ΤΕΛΟΣ
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
ειναι ευλογες οι αποριες σας φιλτατοι cakenet & trapper!απο οτι φαινεται ομως η εταιρεια εχει εισητηρια και πρεπει να τα δωσει ,κοψ'τε τον κ... σας να βρειτε καποιον να φιληθειτε(κατα προτιμηση με αντιθετο φιλο γιατι δεν θελετε να ρισκαρετε την αντιδραση και να χασετε το πολυποθητο ticket!) και μην προβαλετε αντισταση!
trapper εμενα μου αρεσε το ερωτημα νο 1!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Κι όσο το σκέφτομαι..γεννιούνται κι άλλες απορίες μέσα μου...

1) ...λέει η προσφορά ότι δίνει δωρεάν όσες διαθέσιμες θέσεις υπάρχουν μέσα στο αεροπλάνο. Αν η πτήση έχει μόνο μία διαθέσιμη θέση, τι συμβαίνει; Ταξιδεύουν αγκαλίτσα;

2) Αν πάλι κάποιος είναι ασέξουαλ... τον περιφρονάνε;

3) Αν κάποιος έχει την νυν αλλά δεν ξεπέρασε ακόμη την πρώην ...και η νυν έχει αποδεχτεί την πρώην και έχουν δεσμό και οι 3 παρέα...ταξιδεύουν και οι 3 μαζί; (Φώσκολε..φάε την σκόνη μου! :haha: )
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
cakenet και trapper υποκλινομαι!!εσεις οι 2 αν ενωσετε τις δυναμεις σας και γραψετε σεναριο θα εχετε μεγαλο σουξε!!!!!


4) Παρουσιάζομαστε στο desk και φιλιόμαστε με το πρόσωπο. Παίρνουμε εισιτήριο και αμέσως μετά λέω κάτι, μου δίνει χαστούκι οπότε της μαυρίζω το μάτι. Δικαιούται η εταιρία να αρνηθεί επιβίβαση; Η υποχρεώση φροντίδας προς τον επιβάτη περιορίζεται σε αντικατάσταση της πτήσης η επεκτείνεται και σε αντικατάσταση συντρόφου προς ολοκλήρωση του αρχικού σκοπού;
χμ..ειναι νομικο θεμα που χρηζει συζητησης!αν γινει παντως κατι τετοιο, φωναξε με να καθαρισω!!!θα φροντισω να σου δωσουν καινουργια συντροφο, καλυτερη απο την παλια!!!:haha:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Πω πω....Χρυσό Κουφέτο το βλέπω να καταντάει το αεροδρόμιο! :clap:

Και η Αννίτα το αναβίωσε σήμερα στα Παρατράγουδα...με μεγάλη επιτυχία! :D:D:D
 

trapper

Member
Μηνύματα
355
Likes
54
16/2/2009 Kiss & Fly
Συνολικά 526 τυχερά ζευγάρια απόλαυσαν δωρεάν πτήσεις με τη SkyEurope...Η νεώτερη ερωτευμένη ήταν μια νεαρή κοπέλλα 16 χρονών απο τη Πράγα, που πέταξε με τον συνοδό της στο Παρίσι. Ο μεγαλύτερς ερωτευμένος ήταν ένας κύριος 87 ετών απο τη Μπρατισλάβα που πέταξε για Λονδίνο με τη σύζυγό του, ενώ οι πιο δημοφιλείς προορισμοί των ερωτευμένων ήταν Παρίσι, Λονδίνο, Μιλάνο, Ρώμη, Αμστερνταμ, Μπαρσελόνα, Νάπολη.

...Ηταν αδύνατο να εξυπηρετηθούν όλοι όσοι παρουσιάστηκαν το Σάββατο 14 Φεβρουαρίου, καθώς η ζήτηση ήταν πολύ μεγαλύτερη απο τις κενές θέσεις. Ετσι υπήρχαν αδιάθετες θέσεις για μόνο 260 ζευγάρια απο την Πράγα. καθώς πολλά ζευγάρια δεν θέλησαν να αφήσουν την πτήση τους στην τύχη και έκλεισαν θέσεις επι πληρωμή πολύ νωρίτερα...
:clap:
:kiss: :love2: :grouphug:

Press Releases - SkyEurope Airlines, Central Europe's first low cost low fare airline
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Πάει κι αυτό!

Άλλες από τις καυτές λεπτομέρειες που αναρωτηθήκαμε, δεν μας ανέφεραν δηλαδή, ε; :D:D:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.895
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom