Ηνωμένο Βασίλειο Χριστουγεννα στο Λονδινο

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
486
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινικη Αμερικη
Χωρις να θέλω να βάλω ζευγάρια να μαλώσουν μεταξύ τους σας λέω οτι ανοιξαν σήμερα τα εισιτήρια για τους αγώνες της Τοτεναμ στο Γουέμπλει στις 26 και 29 Δεκ. Για όσους βαριουνται το shopping. Εχει και για τις 2 μέρες αλλα πιο πολλά για τις 26.
Από πιο site??
 

alexandra

Member
Μηνύματα
56
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
αυστραλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο γύρος του κόσμου
Χωρις να θέλω να βάλω ζευγάρια να μαλώσουν μεταξύ τους σας λέω οτι ανοιξαν σήμερα τα εισιτήρια για τους αγώνες της Τοτεναμ στο Γουέμπλει στις 26 και 29 Δεκ. Για όσους βαριουνται το shopping. Εχει και για τις 2 μέρες αλλα πιο πολλά για τις 26.
Έχεις κάποιο link να κλείσω στο έτερον ήμισυ γιατι ειμαι άσχετη με τα ποδοσφαιρικά..;
 

yllos

Member
Μηνύματα
451
Likes
2.960
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία-Τσεχία-Ουγγαρία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική

alexandra

Member
Μηνύματα
56
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
αυστραλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο γύρος του κόσμου
Απλα να αναφερω οτι τα εισητηρια για The Lion King απο £90 το φθηνοτερο για θεσεις που αμφιβαλλω αν θα μπορεσω εγω να δω οχι η μικρη, κατι λιγοτερο ο Aladdin και αρκετα πιο φθηνα η Matilda αλλα δεν αρεσει στη μικρη...δυστυχως δεν το εψαξα εγκαιρως και χασαμε τη δυνατοτητα...τεσπα σε αναζητηση αλλων

Χωρις να θέλω να βάλω ζευγάρια να μαλώσουν μεταξύ τους σας λέω οτι ανοιξαν σήμερα τα εισιτήρια για τους αγώνες της Τοτεναμ στο Γουέμπλει στις 26 και 29 Δεκ. Για όσους βαριουνται το shopping. Εχει και για τις 2 μέρες αλλα πιο πολλά για τις 26.
Για free visit αποκλειετε για κρατηση σε τραπεζι ισως αφου στη σελιδα τους στο φμπ γραφουν αυτο που σου πα..καθε δευτερα βγαινει για την επομενη βδομαδα οχι για τις επομενες 2 βδομαδες,διαβασε το λεει και στο σιτε!
Κι εγω εκανα κρατηση για 23/12 free visit και μαλιστα αρχικα ειχα κανει για 22/12 και το μετεφερα... Μου ηρθαν και τα εισητηρια.... Αλλα μεςω του site οχι απο το facebook...
 
Last edited by a moderator:

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Ευχαριστω πολυ για το link και συγνωμη που ρωτησα κατι που ειχες ηδη απαντησει αλλα δεν το ειχα προσεξει γιατι ηταν στην επομενη σελιδα. Ενα θα πω ημουνα σινεμα με τον βαπτιστηρα και την κορη μου ....βλεπαμε ταινια κι εγω εκλεινα στον αντρα μου εισητηριο....και ναι του εκλεισα για 26/12 γιατι 27/12 φευγουμε αλλα και μονο που θα πατησει στο Wembley...ιερο γηπεδο...τρελλαθηκε! Και παλι ευχαριστω για την ενημερωση....
Σωστη κίνηση!!! 26 Δεκ ειναι μερα για ποδοσφαιρο και οχι για shopping!!!
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Κι εγω εκανα κρατηση για 23/12 free visit και μαλιστα αρχικα ειχα κανει για 22/12 και το μετεφερα... Μου ηρθαν και τα εισητηρια.... Αλλα μεςω του site οχι απο το facebook...
22-23 του μηνα ειναι στην επομενη βδομαδα αρα λογικο και εκλεισες αφου για την επομενη βδομαδα ανοιξαν τα εισιτηρια την δευτερα!για την μεθεπομενη δε ξερω πως εκλεισε η αλλη κοπελα αλλα ειδωμεν αν θα ανοιξει την επομενη βδομαδα νεος γυρος
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Επειδη μπερδευομαι καπως ενδεικτικα ενα καλο τουρ του City of London τι θα μπορουσε να περιλαμβανει?δηλαδη απο που προς που να κινηθω?μουσειο του Λονδινου και Tower Bridge εχουμε δει σε περασμενο ταξιδι,τα υπολοιπα τωρα τ ανακαλυψα:haha::haha:
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.010
Απλα να αναφερω οτι τα εισητηρια για The Lion King απο £90 το φθηνοτερο για θεσεις που αμφιβαλλω αν θα μπορεσω εγω να δω οχι η μικρη, κατι λιγοτερο ο Aladdin και αρκετα πιο φθηνα η Matilda αλλα δεν αρεσει στη μικρη...δυστυχως δεν το εψαξα εγκαιρως και χασαμε τη δυνατοτητα...τεσπα σε αναζητηση αλλων





Κι εγω εκανα κρατηση για 23/12 free visit και μαλιστα αρχικα ειχα κανει για 22/12 και το μετεφερα... Μου ηρθαν και τα εισητηρια.... Αλλα μεςω του site οχι απο το facebook...
Δυστυχώς οι τιμές των θεατρικών παραστάσεων είναι αρκετά ακριβά για όσους αμοίβονται με μισθό Ελλάδος, και όχι μόνο τις εορταστικές περιοδους. Δεν μπόρεσα καμία φορά να δω κάτι παρόλο που θέλω πολύ. :(
 

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Αν δεν κανω λαθος την ημερα της οποιαδηποτε παράστασης αν πας το πρωι στα εκδοτήρια στη Leicester Square υπάρχει η μικρη πιθανοτητα να βρεις εισιτήρια με πολυ λιγότερα λεφτα. Δεν το λεω με απόλυτη σιγουριά και δεν ειναι σιγουρο οτι θα υπάρχουν φτηνά εισιτηρια. Έχουν γραφτει καποια ποστ στο παρελθον αλλα θελει ψαξιμο ή να μας πει καποιος απο αυτούς που ξερουν.
 

alexandra

Member
Μηνύματα
56
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
αυστραλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο γύρος του κόσμου
Αν δεν κανω λαθος την ημερα της οποιαδηποτε παράστασης αν πας το πρωι στα εκδοτήρια στη Leicester Square υπάρχει η μικρη πιθανοτητα να βρεις εισιτήρια με πολυ λιγότερα λεφτα. Δεν το λεω με απόλυτη σιγουριά και δεν ειναι σιγουρο οτι θα υπάρχουν φτηνά εισιτηρια. Έχουν γραφτει καποια ποστ στο παρελθον αλλα θελει ψαξιμο ή να μας πει καποιος απο αυτούς που ξερουν.
Οτι κι αν ισχυει αξιζει μια βολτα απο τα εκδοτηρια και μια απλη ερωτηση.... !
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.743
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom