Ηνωμένο Βασίλειο Χριστουγεννα στο Λονδινο

tripakias

Member
Μηνύματα
8.027
Likes
12.133
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
εμεις φτανουμε 28 μεσημερι.... το απογευμα χαλαρα περπατημα
1) lancaster gate- Kesington gardens- royal albert hall- φυσικης ιστοριας- st james park - βολτα στο Westminster
2) stPaul- millenium bridge- tate modern- borough market- tower bridge -london tower απο ε3ω- st katharine docks
3) Abbey μεσα- London eye πανω- sherlock holmes museum βολτα- abbey road studios- ronnie scott jazz bar - soho
4) british museum- oxford street- covent garden- trafalfar- national gallery
5)notting hill- portobello market - winter wonterland
6) camden town Και τα περιξ
7) stonehedge- bath
8) ελα ντε....
σε ολα αυτα το απογευμα βολτεσ σε μαγαζια- pubs- soho, china town- sorredich Και διαφορα markets.... ισως βαλω καπου το camary warf και to city...
βγαζουμε και travelcard 7 μερες

οτι προταση καλοδεχουμενη....
1) Τι θα κανεις στο Royal Albert Hall; Μηπως εννοεις V&A; Και θα κανετε αυτη τη διαδρομη και δεν θα κανετε σταση στη Wonderland;
To Westminster βαλ' το στο 3, οπως και το St James Park που μπορεις να το βαλεις και στο 4.
3) Παραμονη θα πας Soho;
5) Επειδη Winter Wonderland μπορεις να πας και τη μερα που θα φτασεις αλλα και την επομενη, μετα απο Notting Hill-Portobello μπορεις να πας Little Venice και The Regent's Park
8) Greenwich ισως;
 

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Για όσους επιλέγουν αγορές με καρτα ξανασκεφτείτε το. Κάπου χάνεται σημαντικό ποσο.
 

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Αν ειναι δυνατόν, με χρεώνουν σχεδόν 5%. Και εγω που ειχα την εντύπωση οτι έκανα την καλύτερη επιλογή χρησιμοποιώντας καρτα.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.027
Likes
12.133
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αν ειναι δυνατόν, με χρεώνουν σχεδόν 5%. Και εγω που ειχα την εντύπωση οτι έκανα την καλύτερη επιλογή χρησιμοποιώντας καρτα.
Ποια καρτα καλε μου ανθρωπε;
 

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Ε δεν νομιζω να γνωρίζεις. Τράπεζα Κύπρου πιστωτική.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.398
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom