Ηνωμένο Βασίλειο Χριστουγεννα στο Λονδινο

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
εμεις φτανουμε 28 μεσημερι.... το απογευμα χαλαρα περπατημα
1) lancaster gate- Kesington gardens- royal albert hall- φυσικης ιστοριας- st james park - βολτα στο Westminster
2) stPaul- millenium bridge- tate modern- borough market- tower bridge -london tower απο ε3ω- st katharine docks
3) Abbey μεσα- London eye πανω- sherlock holmes museum βολτα- abbey road studios- ronnie scott jazz bar - soho
4) british museum- oxford street- covent garden- trafalfar- national gallery
5)notting hill- portobello market - winter wonterland
6) camden town Και τα περιξ
7) stonehedge- bath
8) ελα ντε....
σε ολα αυτα το απογευμα βολτεσ σε μαγαζια- pubs- soho, china town- sorredich Και διαφορα markets.... ισως βαλω καπου το camary warf και to city...
βγαζουμε και travelcard 7 μερες

οτι προταση καλοδεχουμενη....
1) Τι θα κανεις στο Royal Albert Hall; Μηπως εννοεις V&A; Και θα κανετε αυτη τη διαδρομη και δεν θα κανετε σταση στη Wonderland;
To Westminster βαλ' το στο 3, οπως και το St James Park που μπορεις να το βαλεις και στο 4.
3) Παραμονη θα πας Soho;
5) Επειδη Winter Wonderland μπορεις να πας και τη μερα που θα φτασεις αλλα και την επομενη, μετα απο Notting Hill-Portobello μπορεις να πας Little Venice και The Regent's Park
8) Greenwich ισως;
 

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Για όσους επιλέγουν αγορές με καρτα ξανασκεφτείτε το. Κάπου χάνεται σημαντικό ποσο.
 

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Αν ειναι δυνατόν, με χρεώνουν σχεδόν 5%. Και εγω που ειχα την εντύπωση οτι έκανα την καλύτερη επιλογή χρησιμοποιώντας καρτα.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αν ειναι δυνατόν, με χρεώνουν σχεδόν 5%. Και εγω που ειχα την εντύπωση οτι έκανα την καλύτερη επιλογή χρησιμοποιώντας καρτα.
Ποια καρτα καλε μου ανθρωπε;
 

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Ε δεν νομιζω να γνωρίζεις. Τράπεζα Κύπρου πιστωτική.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom