Χωρίς Γκρουπ: ναιιιιιιι!!!!,χωρίς παρέα???

Afroditi77

Member
Μηνύματα
31
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
ΑΥΣΤΡΙΑ, ΣΚΩΤΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ!ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΞΗΡΑ!
Μια χαρά με φίλους ή συγγενείς! Ξέρουν και τα κατατόπια, οπότε πας στα καλύτερα και ξεφεύγεις από τις κλασικά τουριστικές ατραξιόν. Γίνεσαι ένα με τους ντόπioυς και ζείς καλύτερα το ταξίδι! Τυχερή είσαι Αφροδίτη :)
Tελείωσαν οι καβάντζες όμως...τώρα αναζήτηση by myself....:bleh::bleh::bleh::bleh:
 

taxidiaris

Member
Μηνύματα
35
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ Η ΓΗ
Οταν δεν μπορει κανένας φίλος σου να σε ακολουθήσει πήγαινε ΜΟΝΟΣ!!!Οι Ελληνες ειμαστε μεγάλα ζουζούνια και πολύ ευέλικτοι...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.874
Likes
14.353
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Πέρασα υπέροχα στη Στοκχόλμη μόνη μου και θα το επαναλάβω λίαν συντόμως το lonelyy travelling
 

mat_lZ

Member
Μηνύματα
84
Likes
12
Την ταινία into the wild φαντάζομαι την έχετε δει, στο τέλος ο τύπος λέει και πιστεύω ότι έχει δίκαιο, ότι όπου και να πας ότι και να δεις όσο όμορφα και να είναι, πρέπει να έχεις κάποιον να το μοιραστείς.
 

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
κι εγώ είμαι fan του lonely travelling και σε λιγότερο από μήνα ετοιμάζομαι να το δοκιμάσω πρώτη φορά στο εξωτερικό!!!!!
 

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
το έχω ξαναγράψει , έτσι?? είναι που έχω να πάω διακοπές από πέρυσι το Πάσχα και ανυπομονώ!!!!
:haha::LOL:
 

Vera

Member
Μηνύματα
35
Likes
13
το έχω ξαναγράψει , έτσι?? είναι που έχω να πάω διακοπές από πέρυσι το Πάσχα και ανυπομονώ!!!!
:haha::LOL:
Εεεεμ.......:rolleyes: :rolleyes:Δε θυμάμαι αν το έχεις ξαναγράψει, αλλά το λέει πάνω δεξιά: Επόμενο ταξίδι, Βουδαπέστη!!!!! Δεν ήταν δύσκολο να το....μαντέψω χα, χα, χα, χα!!:bleh::bleh::haha::haha:
 

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
Εεεεμ.......:rolleyes: :rolleyes:Δε θυμάμαι αν το έχεις ξαναγράψει, αλλά το λέει πάνω δεξιά: Επόμενο ταξίδι, Βουδαπέστη!!!!! Δεν ήταν δύσκολο να το....μαντέψω χα, χα, χα, χα!!:bleh::bleh::haha::haha:
έχεις δίκιο....στο ενδιάμεσο βέβαια θα πάρω και τα βουνά αλλά , ναι, για Βουδαπέστη είμαι τον άλλο μήνα!!!!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εγω θα το κανω κατα το ημισυ .Θα ειμαι ολη την ημερα μεχρι τις 8 το βραδυ μονη ..γιατι η φιλη που θα με φιλοξενει θα εργαζεται.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.613
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom