Χωρίς Γκρουπ: ναιιιιιιι!!!!,χωρίς παρέα???

harilander

Member
Μηνύματα
559
Likes
462
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
ευτυχως δεν εχω τετοιο προβλημα , τα παω πολυ καλα με τη μοναξια μου . περναω πολυ καλα κ με παρεα, αλλα δυστυχως δεν μπορουν παντα να με ακολουθησουν κ ετσι μεχρι τωρα πολλα ταξιδια εχουν μεινει μονο στην ιδεα.καιρος ειναι λοιπον αυτο να αλλαξει γιατι μια ζωη την εχουμε..... βεβαια καλη η ιδεα του couchsurfing που ανεφερε o συνforumιτης thanasisu2. δεν ξερω βεβαια τι ακριβως γινεται κ ποσο ασφαλες ειναι , οποτε οποιος εχει πειρα απο κατι τετοιο , παρακαλω ασ γραψει κατι.εσυ κλεοπατρα πηγες εντελως μονη ετσι , χωρις γρουπ εννοω κ εκει συναντησες τους γνωστους σου ?
εαν τα πας καλα με την μοναξιά σου μην φοβάσαι. Ειδικά οταν είσαι σε μερη που εχει πολλά να δεις και να κάνεις δεν θα το καταλάβεις πως περνάει η μέρα. οπως ειπε και η κλεοπάτρα αμα εισαι σε ενα τροπικο μέρος, παραλία μπορεί να βαρεθείς, σε μια μεγάλη πολη όχι.
Ετσι εχω γυρίσει το Λονδίνο και το Βερολίνο και πραγματικά καποιες στιγμές την απολάμβανα αυτή την μοναξιά.
try it!!
 

altsi

Member
Μηνύματα
33
Likes
40
Επόμενο Ταξίδι
Νυρεμβεργη
Ταξίδι-Όνειρο
ολος ο κοσμος
γεια σου harilander. οπως ειπα κ πριν μια χαρα με τη μοναξια θα το κανω συντομα.μαλιστα εχω βρει μια πολυ καλη προσφορα για μιλανο κ σκεφτομαι μηπως το κλεισω εκει το παρθενικο μου μοναχικο ταξιδι. εσυ εχεις χρησιμοποιησει καθολου το couchsurfing? ψαχνω γνωμες απο το forum για; το τι ακριβως παιζει με αυτο , γιατι μπηκα κ γραφτηκα αλλα με μπερδεψε λιγο ....καλα ταξιδια σου ευχομαι....
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.885
Likes
14.461
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
fenia42 η ιστορια σου για την στοκχολμη ηταν υπεροχη κ συγκινητικη θα ελεγα... μηπως πρεπει να αρχισεις να γραφεις πιο επαγγελματικα???οτι εγραφες ηταν λες κ το εγραφα εγω.... να σαι καλα να κανεις κ αλλα τετοια ταξιδια , να μας γραφεις τις ιστοριες σου κ να εμπνεεις τους ανθρωπους....
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια. Μάλλον εσύ με συγκινείς περισσότερο.
Τόλμησε λοιπόν το ταξίδι που ονειρεύεσαι και στην επιστροφή σου εμείς εδώ θα είμαστε να ακούσουμε την δική σου αφήγηση.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.609
Likes
9.885
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
και εγω στο συνιστω ανεπιφυλακτα το couchsurfing . προτιμησε καποιον που εχει πολλα θετικα references στο προφιλ και σε ενεργα μελη γκρουπ καποιων πολεων ή χωρων και δεν θα εχεις προβλημα ...
 
D

Delmem9770

Guest
Την πατησα και εγω τωρα με τους φιλους μου γιατι ολοι ψηνονται για ταξιδι απο πασχα και μετα ενω εγω θελω απο τωρα. Μονος δυσκολα και μαλλον θα ψαχτω στο couchsurfing.:xmas_redface:
 
D

Delmem9770

Guest
Τι μουφα που είναι αυτό το couchsurfing! Πλήρωσα πριν λίγο για το verification και μου γράφει στο email ότι θα μου στείλει μια κάρτα με τον κωδικό σε 2-3 βδομάδες. Χαιρέτα μου τον πλάτανο δηλαδή που λένε και στο χωριό μου την Αθήνα.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Τι μουφα που είναι αυτό το couchsurfing! Πλήρωσα πριν λίγο για το verification και μου γράφει στο email ότι θα μου στείλει μια κάρτα με τον κωδικό σε 2-3 βδομάδες. Χαιρέτα μου τον πλάτανο δηλαδή που λένε και στο χωριό μου την Αθήνα.
γιατί μούφα, μια χαρά είναι το couchsurfing. κι με την κάρτα θα την παραλάβεις σε 2 ή 3 βδομάδες
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
το verification είναι κυρίως για να επιβεβαιώσουν τη διεύθυνσή σου...
 

mformania

Member
Μηνύματα
17
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ποιος Ξέρει ??
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Εχω να πω οτι μεσα παο αυτο το θεμα ανακαλυψα το site καθως ψαχνομουν για το αν υπαρχουν και αλλοι τρελαμενοι που πηγαινουν ταξιδια μονοι τουσ...οχι εγω δν εχω παει-ακομα- αλλα οπως με βλεπω single traneller στην ιταλια αν και προσπαθω να ψησω κανα δυο φιλους αλλα δεν θα σκασω κι ολας θα γνωρισω τους ιταλους καλυτερα...επισης διαβασα οτι ειναι θεμα το να πας να φας μονη/ος πραγμα το οπιο δν πιστευω νομιζω πως ολοι λιγο πολυ εχουμε πιει εναν καφε μονοι και ειναι και ιδιαιτερα απολαυστικο...εγω νομιζω οτι το θεμα ειναι που δν εχεισ καποιον να μοιραστεισ το ενθουσιασμο και την χαρα της στιγμης....αυτα...αμα τελικα το κανω το ταξιδι μονη θα γραψω εμπειριες....
χαιρετω.....:xmas_mrgreen:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.232
Μηνύματα
884.402
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom