Ryanair ακυρωση πτησεων με ryanair

jackson_1919

Member
Μηνύματα
21
Likes
6
Ρε παιδιά θα πετάνε άδεια τα αεροπλάνα αν παίζουμε όλοι τζόγο! Και δεν επιλέξαμε καμία ασφάλιση, είναι ο νόμος της Ε.Ε. που μας δίνει τις αποζημιώσεις η Ryan.
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Ρε παιδιά θα πετάνε άδεια τα αεροπλάνα αν παίζουμε όλοι τζόγο! Και δεν επιλέξαμε καμία ασφάλιση, είναι ο νόμος της Ε.Ε. που μας δίνει τις αποζημιώσεις η Ryan.
Ευχαριστω για την απαντηση. Στο πρωτο σκελος διαφωνω, αλλο να χεις κλεισει λχ με 7,99 (που σημερα ουτε ενα ποτο δεν πινεις με τοσα) και αλλο να χεις σκασει 50αρι+. Επισης, η ακυρωση αφορα την υπαιτιοτητα της εταιρειας, άρα κλεινεις με την λογικη οτι θα πας ταξιδι... Κ στο τελος τελος, αν σου κατσει; :D
 

Marlin

Member
Μηνύματα
171
Likes
197
Επόμενο Ταξίδι
Κροατία, Δαλματικές ακτές
Ταξίδι-Όνειρο
Κένυα
Ούτε εμείς είχαμε πληρώσει επιπλέον ασφάλεια.
 

nikosoik

Member
Μηνύματα
54
Likes
39
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Αργεντινή
Παιδιά καλησπέρα, σήμερα επικοινώνησαν μαζί μου για μια ακύρωση πτήσης. Έχω όμως ξενοδοχείο (χωρίς ακύρωση) κτλ. Μου είπαν από την εταιρία για εναλλακτικές άλλης μέρας που δε βολεύει λόγο εργασίας μου. Δικαιούμαι αποζημίωση; Να αναφέρω πως η πτήση είναι για τον Ιούλιο.
 

nikosoik

Member
Μηνύματα
54
Likes
39
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Αργεντινή
Ναι διάβασα τους κανονισμούς και επειδή ειδοποιήθηκα σε διάστημα άνω των 2 εβδομάδων δε δικαιούμαι αποζημίωση...
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Δεν μας ειπες ποια ηταν η πτηση.Τι ακριβως σου ειπαν;
 

evie131284

Member
Μηνύματα
154
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη και Μπορα Μπορα
Nα κανω κι εγω μια ερωτηση???
Διαβαζω για ακυρωσεις και με εχει λουσει κρυος ιδρωτας....εχω κλεισει 12-17 Αυγουστου για Βουδαπεστη...
Αν ακυρωθει η πτηση περα απο mail θα μου στειλουν και μνμ στο κινητο???
Ρε γ@μ%τ* μου χακαραν το mail μου:mad::mad::mad:
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
οι πτήσεις δε ακυρώνοντε τώρα. Αν ακυρωθεί θα είναι κάποιο άλλο πρόβλημα. Στην ακύρωση θα λάβεις μαίλ και μνμ στο κινητό
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
οι πτήσεις δε ακυρώνοντε τώρα. Αν ακυρωθεί θα είναι κάποιο άλλο πρόβλημα. Στην ακύρωση θα λάβεις μαίλ και μνμ στο κινητό
ΑΝ έχει δηλώσει τη σχετική υπηρεσία όμως, σωστά;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.839
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom