Ryanair ακυρωση πτησεων με ryanair

Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Marlin κι εγώ δεύτερο φαξ είχα στείλει γιατί στείλαν μόνο τα 500 στην αρχή. Να σου πω την αλήθεια δεν το ανέλυσα πολύ, ήταν αρκετά πειραματικό, περισσότερο και από περιέργεια. Στη δική μου περίπτωση όμως η ακύρωση του ταξιδιού δε μου είχε κοστίσει τίποτα, ούτε σε χρήμα, ούτε σε χρόνο (άδεια). Μου απάντησαν 2 μέρες μετά με email ότι μου στέλνουν και δεύτερη επιταγή.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Πριν λίγο καιρό που υπήρξαν κάποιες ακυρώσεις οι "ryanair-ο-μάχοι" ήταν λαλίστατοι. Τώρα που πέφτουν τα μωβ φαίνεται να δαγκώσαν τη γλώσσα τους. Ας γελάσω χαιρέκακα, μου-α-χα-χα :rolleyes::rolleyes::D:D
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Πριν λίγο καιρό που υπήρξαν κάποιες ακυρώσεις οι "ryanair-ο-μάχοι" ήταν λαλίστατοι. Τώρα που πέφτουν τα μωβ φαίνεται να δαγκώσαν τη γλώσσα τους. Ας γελάσω χαιρέκακα, μου-α-χα-χα :rolleyes::rolleyes::D:D
:haha::haha::haha:

υγ
Ψαχνομαι για να ερθω skg
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Πριν λίγο καιρό που υπήρξαν κάποιες ακυρώσεις οι "ryanair-ο-μάχοι" ήταν λαλίστατοι.
Αφού ηρεμήσαμε, μην ξύνεσαι για καυγά!:D

Εγώ πάντως έχω αρχίσει να αγοράζω εισιτήρια με 9,99 ελπίζοντας κάποια πτήση να ακυρωθεί και να πάρω το 250άρικο/400άρικο... καλύτερες πιθανότητες επιτυχίας απ' το να παίζω λόττο.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Αφού ηρεμήσαμε, μην ξύνεσαι για καυγά!:D

Εγώ πάντως έχω αρχίσει να αγοράζω εισιτήρια με 9,99 ελπίζοντας κάποια πτήση να ακυρωθεί και να πάρω το 250άρικο/400άρικο... καλύτερες πιθανότητες επιτυχίας απ' το να παίζω λόττο.
Μα γιατί να τσακωθούμε, γελάει καλύτερα όποιος γελάει τελευταίος (αφού) :lol:
Και μιας και αγόρασες τα εισιτήρια, μπες σε κανένα αεροπλανάκι να δεις τί ωραία εμπειρία που είναι :bleh:

@ πανπαν, φέρε μια πίτσα βαρκελωνέζικη και θα τα βρούμε :clap:
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.725
Likes
14.865
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
τα ρέστα μου :haha::haha:
 

nikosoik

Member
Μηνύματα
54
Likes
39
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Αργεντινή
Αχ αχ αχ έτσι πέφτουν τα 500άρια από ακυρώσεις και σε μένα ενώ ήμουν νοσοκομειο και από κει τους τηλεφώνησα και μου είπαν οκ για ακύρωση αρκεί να έχω τα χαρτια και να τα στείλω με ΦΑΞ, όταν τα έστειλα δεν μου κάναν τίποτα δεκτό...
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Για να παρετε την αποζημιωση, όταν κλεισατε το εισητηριο διαλεξατε και ασφαλιση (κι αν ναι ποιας χώρας;) ή επιλεξατε το dont cover me?? Σκεφτομαι να αρχισω κ γω τον τζογο. χαχαχα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.856
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom