Ελβετία η ζωή στη Ζυρίχη

NOSTIMON HMAP

Member
Μηνύματα
219
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ?
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΛΟΦΟΝΤΕΝ
Μου είπαν ο Τάσσος έφυγε για Βασιλεία να ανοίξει ίδιο μαγαζί.
 

NATASA 09

Member
Μηνύματα
129
Likes
70
Ταξίδι-Όνειρο
Λαος Καμποτζη Βιετναμ
Όταν είμουν πάντως Ζυρίχη -έμεινα βεβαίως και 2 εβδομάδες- είχε πολύ έντονη νυχτερινή ζωή. Υπάρχουν ομάδες Ελλήνων που διοργανώνουν σχεδόν 2 φορές το μήνα parties όπου γίνεται χαμός , λέγονται begreek και nyxtomania ( Rick και Πάνος) ο Rick κορίτσια κούκλος, μπείτε στη σελίδα και θαυμάστε!!! Κατά τ΄άλλα είναι το EL PRESIDENTΕ κοντά στο αεροδρόμιο, το MASCOTTE που έχει πάντα ουρά,το LABOR- BAR που έχει ωραία ατμόσφαιρα, το INDOCHINE και το KAUFLEUTEN που είναι ωραία αλλά έχουν ακριβή είσοδο γιατί συχνάζουν όλα τα πλουσιόπαιδα. Πέρασα τα καλύτερα σε bar που τα έχουν Γιουγκοσλάβοι που είναι στη διασκέδαση ακριβώς σαν εμάς. Το μόνο που θυμάμαι είναι το ELITE. Η Ζυρίχη είναι πανέμορφη από το πρωϊ μέχρι το επόμενο ξημέρωμα....
 

Rigo

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Άκουσα πως της νύχτες λειτουργούν πιό πολύ μαγαζιά με γυναίκες. Καταλαβαίνεις τί είδους μαγαζιά. Οπότε δέν είχα διάθεση να βγω και να σιγουρευτώ αν είναι όντως έτσι.:)
 

ellin22

Member
Μηνύματα
20
Likes
2
καλησπερα σε ολους...λογω των πολυ δυσκολων οικονομικων καταστασεων στην ελλαδα σκεφτομαι να ψαξω για δουλεια στο εξωτερικο και θα μου αρεσε πολυ η ιδεα της ζυριχης! μπορει καποιος να μου πει τι μισθους εχουν περιπου εκει πως ειναι ο κοσμος η ζωη οι γυναικες?:clap:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Για τι ειδους δουλεια ενδιαφερεσαι;
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Για Σουηδια ή Γερμανια ψαξε καλυτερα...
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.676
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Υπάρχει μεγαλύτερη ζήτηση για μηχανικούς στις χώρες αυτές.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Γιατι οι περισσοτεροι μηχανικοι για κει την κανουν. Απ' αυτα που ξερω τουλαχιστον.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.826
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom