Ουγγαρία θελω πληροφοριες για Βουδαπεστη.

kosyfaki

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Εχω σκοπο να παω στα μεσα Δεκεμβριου 2009 στην Βουδαπεστη. Θα ηθελα να μου προτεινατε ξενοδοχεια τα οποια ειναι μεσα στην πολη,αγορα. Και πως θα μπορουσα να πετυχω καλυτερες τιμες στο δωματιο με πρωινο.Κυριως με νοιαζει να ειναι στο κεντρο της Βουδαπεστης και να ειναι σχετικα καλο. Μπορειτε να μου πειτε καποια απο αυτα?Εκεινη την εποχη ειναι προτιμοτερο να παω σε καποια αλλη πολη της Ευρωπης με την συζυγο μου? (Πραγα εχω παει)...Ευχαριστω;)
 

vasilikig

Member
Μηνύματα
28
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Λατινικής Αμερικής
Πήγα πρόσφατα Βουδαπέστη και έμεινα στο ξενοδοχείο Central Basilica. Κεντρικό, μπορείς να πας σχεδόν παντού με τα πόδια και καθαρό. Το έκλεισα μέσω booking 65 ευρώ το δίκλινο με πρωϊνό.
 

pigassos3

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γεια σε όλους! Θα ήθελα κάποιες πληροφορίες για το πως μπορώ να βρω φτηνά αεροπορικά εισιτήρια για την Βουδαπέστη. Θα φύγω αρχές Δεκεμβρίου και ψάχνω! Επισης σκέφτομαι να κλείσω στο ξενοδοχείο Matyas. Ποια είναι η γνώμη σας!! ΣΑΣ ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Γεια σε όλους! Θα ήθελα κάποιες πληροφορίες για το πως μπορώ να βρω φτηνά αεροπορικά εισιτήρια για την Βουδαπέστη. Θα φύγω αρχές Δεκεμβρίου και ψάχνω! Επισης σκέφτομαι να κλείσω στο ξενοδοχείο Matyas. Ποια είναι η γνώμη σας!! ΣΑΣ ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Γεια σου, πήγασε.
Τι εννοείς πώς μπορείς να βρεις φτηνά εισιτήρια; Από το σάιτ της Malev www.malev.hu δε βρίσκεις καλές τιμές;
Όσο για το Matyas δεν ξέρω πώς είναι ως ξενοδοχείο, γιατί δεν έχω μείνει εκεί, πάντως είναι κεντρικότατο, θα σε βολέψει πολύ ως τοποθεσία. Επίσης το εστιατόριό του ακούγεται ως πολύ καλό.
 

pigassos3

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γεια σου NERA. δεν θα το έλεγα ότι βρίσκω καλές τιμές. Γενικότερα πηγαίνουν το άτομο γύρω στα 180 ευρώ. εκτός κι αν κάνω κάτι λάθος στις ημερομηνίες. Το θέμα είναι ότι στο site http://www.expedia.com/ βρίσκω πολύ καλύτερες, αλλά δεν είναι απευθείας... και όπως καταλαβαίνεις είναι... μπέρδεμα και ταλαιπωρία!! Μήπως κάνω κάτι λάθος;
 

North66

Member
Μηνύματα
4.309
Likes
5.065
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
180e 20-25 μέρες πριν δεν είναι καθόλου ακριβή τιμή... oι προσφορές του τύπου 79e που θα έχεις ακούσει προσφέρονται σε συγκεκριμένο χρονικό διάστημα και συνήθως για πτήσεις μερικούς μήνες μετά... ή μπορείς να κλείσεις τα πακέτα της Μalev, πχ πτήσεις και τρεις νύχτες με πρωινό 215e το άτομο (+ 3% χρέωση για χρήση πιστωτικής)...
 

kimigaz

Member
Μηνύματα
55
Likes
5
Γεια σε όλους!! 7 Μαρτίου πετάω για Βουδαπέστη και επιστρέφω 11! Θα μείνω στο Location - Boutique Hotel Bristol. Είναι το πρώτο ταξίδι που οργανώνω μόνη μου και οφείλω να παραδεχτώ ότι έχω πελαγώσει. Πως θα πάω απο το αεροδρόμιο στο ξενοδοχείο,πως θα οργανώσω τις μέρες μας εκεί, τι να επισκεπτώ ,που να παω πρώτα,με ποια σειρά να δω και τι.. Είναι όλα μια θολή εικόνα στο μυαλό μου.:(:roll:.Πνίγομαι!! Παρακαλώ οποιονδήποτε μπορεί να με βοηθήσει!! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Kimigaz μην αγχώνεσαι, ρίξε μια ματιά στα θέματα που σου έστειλε ο Θανάσης και θα βρεις όλες τις απαντήσεις :) Καλά να περάσεις!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.275
Μηνύματα
885.910
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom