ολος ο κόσμος δικός μας

TRIP

Member
Μηνύματα
46
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Χώρες της Αφρικής
Με αυτά που περιγράφεις ότι θα κάνεις, ενθουσιάστηκα...και ζήλεψα ;)

Καλώς μας ήρθες :)
Καλώς σας βρήκα παιδιά. Δεν μπορείς να φανταστείς πως το περιμένω και γω. Νομίζω ότι καθένας μας πρέπει να ζήσει το όνειρό του και είμαι σίγουρος πως αν το θέλει τόσο πολύ έρχεται η ωρα που το ζεί.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.785
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
:( ζηλεψα τωρα !!!! ποτε θα βγω στη συνταξη και εγω?????;)
καλο δρομο!!!!!:clap::clap:
 

TRIP

Member
Μηνύματα
46
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Χώρες της Αφρικής
:( ζηλεψα τωρα !!!! ποτε θα βγω στη συνταξη και εγω?????;)
καλο δρομο!!!!!:clap::clap:
Εχεις κάνει τόσα πολλά που δεν χρειάστηκε καν να περιμένεις την σύνταξη!!!!!!!!!!!!! Εχω ενθουσιαστεί πάρα πολύ με τα ταξίδια σου και ιδιάιτερα με την Αφρική που την λατρεύω :clap: Τι εχεις στα επόμενα σχέδια σου ?????????
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.971
Likes
9.390
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ωραιοτατα! Σιγουρα θα καταφερεις να παρεις γευση απο τη ζωη καθε χωρας και τους ντοπιους ρυθμους αφου δε θα εχεις την πιεση του χρονου! Πολυ βασικο. Μην κοιτας εμεις που παμε το πολυ για δυο-τρεις εβδομαδες..ισα που γλυκαινομαστε και πρεπει να φυγουμε.
Παντως σκεψου να κανεις ενα τουρ και στην κεντρικη-νοτια Αμερικη ..ισως αργοτερα..καλα να ειμαστε..θαυμα ταξιδι θα ειναι.:clap:
 

TRIP

Member
Μηνύματα
46
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Χώρες της Αφρικής
Ωραιοτατα! Σιγουρα θα καταφερεις να παρεις γευση απο τη ζωη καθε χωρας και τους ντοπιους ρυθμους αφου δε θα εχεις την πιεση του χρονου! Πολυ βασικο. Μην κοιτας εμεις που παμε το πολυ για δυο-τρεις εβδομαδες..ισα που γλυκαινομαστε και πρεπει να φυγουμε.
Παντως σκεψου να κανεις ενα τουρ και στην κεντρικη-νοτια Αμερικη ..ισως αργοτερα..καλα να ειμαστε..θαυμα ταξιδι θα ειναι.:clap:
Το ξέρω ότι είναι λίγο βάρβαρο πάνω στη γλύκα να ετοιμάζεσαι παλι να γυρίσεις αλλά δεν το κρύβω πως πολλές φορες μας συμβαίνουν πράγματα που δεν τα φανταζόμαστε. Ολοι μας μπορούμε να ζήσουμε το όνειρό μας και δε θα σταματήσω να το λέω ποτέ.
Οσο για μενα είναι μεσα στα σχέδια μου να πάω παντού.
Τα δικά σου σχέδια τι λένε????
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.785
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Εχεις κάνει τόσα πολλά που δεν χρειάστηκε καν να περιμένεις την σύνταξη!!!!!!!!!!!!! Εχω ενθουσιαστεί πάρα πολύ με τα ταξίδια σου και ιδιάιτερα με την Αφρική που την λατρεύω :clap: Τι εχεις στα επόμενα σχέδια σου ?????????
..:haha:ξερεις η μανα μου λεει ...ναταν η ζηλεια ψωρα θα γεμιζε η χωρα!!!!!!!!:haha:
:haha:.. το επομενο μου ταξιδι στη Αφρικη ειναι Νοεμβρη Λυβιη και Φεβρουαριο Μαλι...
 

ΧΡΥΣΑ

Member
Μηνύματα
76
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
γεια σε όλους το όνειρό μου είναι να γυρίσω τον κόσμο με αυτοκινούμενο τροχόσπιτο και χαίρομαι γιατί η ώρα πλησιάζει και με κάνει να νιώθω άλλος άνθρωπος. Είναι καταπληκτικό το συναίσθημα που νιώθεις όταν είναι να ταξιδέψεις και μάλιστα χωρίς την πίεση της επιστροφής .Το υλικό που θα συγκεντρώσω με τη φωτογραφική μηχανή και τον υπολογιστή μου θα είναι ότι καλύτερο για μένα.βέβαια είναι σιγουρο πως θα χρειαστώ την βοήθειά σας για διάφορες πληροφορίες μιά και πολλοί από σας θα έχετε σίγουρα πολλά να μου πείτε.ευχαριστώ :clap:
Εχω σοκαριστει με το ταξιδι που ετοιμαζεις ειναι το ονειρο μου,πωσ τα καταφερες?ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι συγκλονιστικο.KEEP IN TOUCH ,να βλεποθμε την ταξιδιωτικη σου πορεια.;)
 

TRIP

Member
Μηνύματα
46
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Χώρες της Αφρικής
..:haha:ξερεις η μανα μου λεει ...ναταν η ζηλεια ψωρα θα γεμιζε η χωρα!!!!!!!!:haha:
:haha:.. το επομενο μου ταξιδι στη Αφρικη ειναι Νοεμβρη Λυβιη και Φεβρουαριο Μαλι...
καλά με έστειλες τώρα.Ζηλεύω δεν μπορείς να φανταστείς πόσο!!!!!!!!!!!!!!!:shock: θέλω και γω!!!!!!
κάνω υπομονή και θα ρθει και η δικιά μου ώρα. Οταν ταξίδεψα και είδα σαν πρώτη εικόνα το Νείλο από ψηλα δεν ξέρω αλλά δεν φανταζεσαι τι :shock: έπαθα . Την λατρεύω την Αφρική. Είναι εντελώς αλλού.
 

TRIP

Member
Μηνύματα
46
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Χώρες της Αφρικής
Εχω σοκαριστει με το ταξιδι που ετοιμαζεις ειναι το ονειρο μου,πωσ τα καταφερες?ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι συγκλονιστικο.KEEP IN TOUCH ,να βλεποθμε την ταξιδιωτικη σου πορεια.;)

Ναι τα κατάφερα!!!!!!!!!Φτάνω στο τέλος και ετοιμάζομαι για το όνειρό μου.Να σαι σίγουρη πως όταν ξεκινήσω θα βλέπεται την πορεία μου με ενημερώσεις που θα κάνω συνέχεια :D Απλά κάποια πράγματα θέλουν πολύ καλή οργάνωση- προετοιμασία και σιγά σιγά εχω ξεκινήσει.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.971
Likes
9.390
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Τα δικά σου σχέδια τι λένε????
Εχεις δικιο που λες οτι καμια φορα συμβαινουν πραγματα που δε φανταζομαστε! Τα σχεδια μου χθες-στην κυριολεξια χθες- πηγαιναν μεχρι το Παρισι , αλλα σημερα πανε Ταυλανδη. Καλα μου συμβαινουν συχνα αυτες οι αλλαγες σχεδιων:roll: και ειναι παντα ευπροσδεκτες :lol:
Καλα να ειμαστε και θα παμε παντου!
 

TRIP

Member
Μηνύματα
46
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Χώρες της Αφρικής
Εχεις δικιο που λες οτι καμια φορα συμβαινουν πραγματα που δε φανταζομαστε! Τα σχεδια μου χθες-στην κυριολεξια χθες- πηγαιναν μεχρι το Παρισι , αλλα σημερα πανε Ταυλανδη. Καλα μου συμβαινουν συχνα αυτες οι αλλαγες σχεδιων:roll: και ειναι παντα ευπροσδεκτες :lol:
Καλα να ειμαστε και θα παμε παντου!
Και καλα θα είμαστε και παντού θα πάμε.Αφού το χεις το μικρόβιο και συ και γω όλοι όσοι είμαστε εδώ. Είμαι χαρούμενος που σου φερα γούρι:).Ταυλάνδη χει πάει μια φίλη μου και καθησε 4 μήνες και πέρασε super!!!!!!!!! Θα χεις να δείς πολλά. Απ ότι μου έχει πει είναι καταπληκτικά και καλές οι τιμές.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.971
Likes
9.390
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Αυτο ειναι ταξιδι :roll: 4 μηνες Ταυλανδη!
Εγω παω για δευτερη φορα και ειμαι κατενθουσιασμενη :)
Εσυ ποτε φευγεις για το ταξιδι γιγας?:lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.226
Μηνύματα
884.338
Μέλη
38.918
Νεότερο μέλος
Gvar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom