ολος ο κόσμος δικός μας

TRIP

Member
Μηνύματα
46
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Χώρες της Αφρικής
καλημέρα ένα αντίστοιχο ταξιδι κανει ενα ζευγαρι απο αθηνα.το ειχε δειξει ο Κουλογλου σε ενα ντοκιμαντερ περσυ,νέα παιδια πουλησαν τα παντα για να αγορασουν εξοπλισμο και ολα τα υπολοιπα.μονο που δεν το εκαναν συνεχομενα γιατι εικαζω δεν ειναι εφικτο.ταξιδευαν ανα ηπειρο για ενα χρονο η 2 και μετα επεστρεφαν για να οργανωθουν για το επομενο.συγκλονιστικο.
Καλημέρα χρύσα

Μπράβο στα παιδιά!! :D:D
Αυτό που θέλαν στην ζωή τους το πραγματοποιήσαν.:clap:
Ενα τέτοιο ταξίδι δεν είναι εφικτό να γίνει με τη μία.
Οταν μάλιστα έχεις να κάνεις με όχημα.
Επιστρέφεις σχεδιάζεις το επομενο πλάνο σου αναδιοργανωνεσαι , και πάλι αναχωρείς.
Καλό σ αυτές τις περιπτώσεις επίσης είναι να συνταξιδεύεις με ένα ακόμη όχημα.
 

TRIP

Member
Μηνύματα
46
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Χώρες της Αφρικής
Μπορεί να είσαι συνταξιούχος αλλά ο ενθουσιασμός με τον οποίο μιλάς είναι άκρως εφηβικός!!!
Καλωσόρισες TRIP και με το καλό να πραγματοποιήσεις το ταξίδι-όνειρο!!! :)


Καλημέρα
Είμαι 43 και νιωθω έφηβος όπως ακριβώς το λές και δεν πρόκειται να μεγαλώσω ποτέ:cool:. Αλλοι στην ηλικία μου μου τώρα αρχίζουν:)
Εγώ αρχίζω λοιπόν τη δεύτερη ζωή μου τώρα που η πρώτη μου ζωή κοντεύει να τελεώσει.
Αρα είμαι πολύ μικρός ακόμη!!!!!!!!!!:D
 

ΧΡΥΣΑ

Member
Μηνύματα
76
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Καλημέρα
Είμαι 43 και νιωθω έφηβος όπως ακριβώς το λές και δεν πρόκειται να μεγαλώσω ποτέ:cool:. Αλλοι στην ηλικία μου μου τώρα αρχίζουν:)
Εγώ αρχίζω λοιπόν τη δεύτερη ζωή μου τώρα που η πρώτη μου ζωή κοντεύει να τελεώσει.
Αρα είμαι πολύ μικρός ακόμη!!!!!!!!!!:D
43 και συνταξιουχος?και ομωσ πρεπει να υπαρχει.χαχαχαχχα.ειναι η καλυτερη ηληκια για ενα τετοιο ταξιδι απο ολες τισ αποψεις.:clap:
 

TRIP

Member
Μηνύματα
46
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Χώρες της Αφρικής
Καταιγιστικός κι ενθουσιώδης, μπράβο, έτσι σε θέλουμε!!!!!!!!!!!!:clap:

Χαίρομαι πάρα πολύ που θα παρακολουθήσω την περιπέτειά σας από την αρχή! Από τώρα, στο στάδιο του σχεδιασμού και της ιδέας, μέχρι πολύ αργότερα, όταν τα διαβατήριά σας θα είναι ξέχειλα από σφραγίδες και το αυτοκινούμενό σας θα έχει χάσει το αρχικό του λούστρο και θα 'χει διανύσει ατέλειωτα χιλιόμετρα σε χωματόδρομους που ελάχιστοι φτάνουν ποτέ...Κι όλα αυτά θα τα βλέπουμε μέσα από τις ανταποκρίσεις σας και θα ονειρευόμαστε μαζί σας...

υ.γ. Μια ένσταση μόνο: γιατί μόνο 2 κρεβάτια???? Όλο και κάποιος φίλος/η μπορεί να σας συντροφέψει σε κάποιο κομμάτι της διαδρομής...........(εντελώς ιδιοτελώς μιλάω, όπως καταλαβαίνεις....;))

υ.γ.2 Να βγάλετε από μια φωτό πορτρέτο τώρα, που ακόμα σχεδιάζετε το ταξίδι. Μια δεύτερη δυο τρεις μέρες πριν την αναχώρηση. Κι ύστερα κάμποσες στη διάρκεια της διαδρομής...Πάω στοίχημα πως η ευτυχία και η διαφορά θα φαίνεται ολοκάθαρα στα πρόσωπά σας....:D
Απάντηση στην εντσαση 1
Όλοι οι καλοί χωράνε και είμαι σίγουρος γι αυτό.:D

Οσο για τις φωτο θα το φροντίσω.
Είναι σίγουρο πως την ώρα της αναχώρησης δεν θα μας πιάνει κανείς:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
και έχεις δίκαιο

Σ ευχαριστώ για τις συμβουλές:Dκαι περιμένω και άλλες:D
 

ΧΡΥΣΑ

Member
Μηνύματα
76
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Και εγω την θελω αυτη την δουλεια αλλα ειμαι ηδη 33 προλαβαινω αν ξεκινησω τωρα να παρω συνταξη στα 43? χαχαχαχ
 

TRIP

Member
Μηνύματα
46
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Χώρες της Αφρικής
Και εγω την θελω αυτη την δουλεια αλλα ειμαι ηδη 33 προλαβαινω αν ξεκινησω τωρα να παρω συνταξη στα 43? χαχαχαχ
Λυπάμαι χρύσα.
Είναι αργά αν γυρίζαμε λίγο το χρόνο πίσω για σένα κατά 16 χρόνια θα φεύγαμε όλοι μαζί.:D:D:D

Ποτέ μη λές ποτέ όμως . Η ζωή μας επιφυλάσει και εκπλήξεις!!!!!!!!!
 

ΧΡΥΣΑ

Member
Μηνύματα
76
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Το καλυτεροτερο θα ηταν να πηγαιναμε αυτο το ταξιδι ολοι μαζι,ολοι που αγαπαμε το ταξιδι τοσο.
 

TRIP

Member
Μηνύματα
46
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Χώρες της Αφρικής
Το καλυτεροτερο θα ηταν να πηγαιναμε αυτο το ταξιδι ολοι μαζι,ολοι που αγαπαμε το ταξιδι τοσο.

Συμφωνώ και σας περιμένω!
θα ήταν εξαιρετικό!

Αν δείς το γκρούπ που εχω δημιουργήσει θεωρώ ότι με 2 ή 3 αυτοκινούμενα τροχόσπιτα μαζί πετυχαίνεις αρκετά γιατί καθε ένας από μας διαθέτει και κάτι διαφορετικό από τον άλλο που μπορεί να φανεί χρήσιμο στην πορεία.

γι αυτό λοιπόν

Ας ξεκινήσουμε το όνειρο.:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εγώ θέλω σύνταξη ΤΩΡΑ!!!!
Και εγω! Αλλα με αυτα τα νεα ασφαλιστικα πρεπει να γινουμε τουλαχιστον 65 χρονων και να εχουμε ισαμε τρια ανηλικα παιδια και παλι βλεπουμε. Οι μικρομανες τη βαψαμε! Αυτες δε που δεν εχουνε καθολου παιδια τις βλεπω να δουλευουνε μεχρι την τεταρτη ηλικια!:D Σταματω εδω γιατι παλι ειμαι off topic!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.135
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom