περιηγηση στο ΠΑΡΙΣΙ!

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
τελεια!!!
φεύγω στισ 18 μαρτη για παρίσι για 3-4 μέρες!!! δεν έχω καθόλου χρόνο να προγραμματίσω τους "περιπάτους μου " στο μαγευτικό παρίσι...η βοήθειά σου ανεκτίμητη!!!
ωραία μάθαμε και πότε αποδημούν τα xelidonia:D
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
τελεια!!!
φεύγω στισ 18 μαρτη για παρίσι για 3-4 μέρες!!! δεν έχω καθόλου χρόνο να προγραμματίσω τους "περιπάτους μου " στο μαγευτικό παρίσι...η βοήθειά σου ανεκτίμητη!!!
στειλε μου το mail σου να στο στειλω καλυτερα κ με περισσοτερες λεπτομερειες οπως το κανα εγω.... δεν θα χρειαστει να ψαξεις τιποτα, τα εχω γραμμενα ολα εκει..
χρειαζετε ομως να εχεις χαρτη μαζι σου για να τα βλεπεις κ στον χαρτη και να τα ακολουθας ...

πραγματικα αισθανομαι υπερηφανη που καταφερα και εφτιαξα κατι τετοιο και βγηκε και στην πραγματικοτητα πολυ καλο!! ;);):D
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
αυτη την περιοδο να προσθεσω δεν ειχε μεγαλες ουρες..

δλδ νομιζα οτι θα περιμενα ουρες για να μπω στον Λουβρο, και αλλες ουρες για να ανεβω στον Πυργο του Αιφελ , τελικα στο Λουβρο ειχε μια μικρη ουρα, σχεδον τιποτα..
και για τον Πυργο του Αιφελ παλι μια μικρη ουρα..

εισιτηριο για τον Λουβρο παρασκευη απογευμα πληρωσαμε 6 ευρω!! μονο!! και ηταν τελειο το μουσειο, τελειοοοο!!
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
αυτη την περιοδο να προσθεσω δεν ειχε μεγαλες ουρες..

δλδ νομιζα οτι θα περιμενα ουρες για να μπω στον Λουβρο, και αλλες ουρες για να ανεβω στον Πυργο του Αιφελ , τελικα στο Λουβρο ειχε μια μικρη ουρα, σχεδον τιποτα..
και για τον Πυργο του Αιφελ παλι μια μικρη ουρα..

εισιτηριο για τον Λουβρο παρασκευη απογευμα πληρωσαμε 6 ευρω!! μονο!! και ηταν τελειο το μουσειο, τελειοοοο!!
στις νεράιδες και τα ξωτικά κάνουν από καιρό έκπτωση οι γάλλοι:bleh:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
αυτη την περιοδο να προσθεσω δεν ειχε μεγαλες ουρες..
καλα, αυτο δεν ειναι απολυτο!εμενα φιλη μου την προηγουμενη εβδομαδα περιμενε 1 ωρα ουρα για να ανεβει και αλλη 1 για να κατεβει απο τον πυργο του αιφελ!

να σημειωσω οτι στο λουβρο φοιτητες της ευρωπαικης ενωσης μπαινουν δωρεαν απλα με επιδειξη της ελληνικης φοιτητικης ταυτοτητας!
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
ε τοτε εχει δικαιο ο λευτερης που λεει οτι στις νεραιδες κανουν εκπτωση,

δεν ταλαιπωρηθηκα καθολου!!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.315
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
καλα, αυτο δεν ειναι απολυτο!εμενα φιλη μου την προηγουμενη εβδομαδα περιμενε 1 ωρα ουρα για να ανεβει και αλλη 1 για να κατεβει απο τον πυργο του αιφελ!

σε μια τέτοια περίπτωση τον αφήνετε και πάτε στο πύργο του Μοντπαρνες

στη ησυχία και ηρεμία και με τους χάρτες της πόλης που δείχνουν τι βλέπεται από κάτω. στο καφέ του έχει και μια σερβιτόρα παντρεμένη απ το Ρέθυμνο:D
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
καλα, αυτο δεν ειναι απολυτο!εμενα φιλη μου την προηγουμενη εβδομαδα περιμενε 1 ωρα ουρα για να ανεβει και αλλη 1 για να κατεβει απο τον πυργο του αιφελ!

να σημειωσω οτι στο λουβρο φοιτητες της ευρωπαικης ενωσης μπαινουν δωρεαν απλα με επιδειξη της ελληνικης φοιτητικης ταυτοτητας!
ανεξαρτητου ηλικιας ε?:D
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
ανεξαρτητου ηλικιας ε?:D
χμ..νομιζω πως ναι..
παντως αν το 88 ειναι η χρονια που γεννηθηκες δεν παιζει να χεις θεμα..δεν σε πηραν ακομη τα χρονια!!!;)
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
χμ..νομιζω πως ναι..
παντως αν το 88 ειναι η χρονια που γεννηθηκες δεν παιζει να χεις θεμα..δεν σε πηραν ακομη τα χρονια!!!;)
xa xa κουβαλαω και αιωνιο φοιτητη μαζι ομως:D
 

Georgitsa0707

Member
Μηνύματα
205
Likes
114
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
γεια σας κ απο μενα!!οντως ωραιο το προγραμμα!!εγω επειδη θα παω την επομενη βδομαδα παρισι,θα ηθελα να μου πειτε αν ξερετε για την κρουαζιερα στον σηκουανα...που παμε για να παρουμε το καραβακι?ειναι ωραια?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.193
Μηνύματα
883.501
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom