Γερμανία Δανία Νορβηγία Σουηδία σκανδιναβια καλοκαιρι 2011!??

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
hydronetta ωραίο πρόγραμμα βγάζεις τώρα εσύ και δεν έχω πάει ούτε εγώ! χαχαχα
ConstantinosO μην το σκέφτεσαι και πολύ. Δεν ξέρω και πόσο πάνε τα αεροπορικά προς τα εκεί γενικά, αλλά μιά χαρά μου φαίνονται τα 245!!
Χα χα άντε Αντώνη, πακετάρουμε για Σκανδιναβία. Ούτε κι εγώ το είχα αναλογιστεί ότι είναι μια χαρά τιμή . Πάντως προτείνω Ελσίνκι-Στοκχόλμη-Κοπεγχάγη. Θεωρώ η Νορβηγία (αν και δεν έχω πάει) είναι ταξίδι από μόνη της (να μη δεις τα φιορδ αμαρτία!). Ας μας δώσουν τα φώτα τους όσοι την έχουν γυρίσει γιατί δηλώνω αναρμόδιος για Νορβηγία.
ΥΓ Ξεχάστε τα όλα. Ισλανδία και ξερό ψωμί, :xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.029
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Φαντάζομαι ότι σκοπός των περισσότερων εδώ είναι να γυρίσουμε ολόκληρο τον κόσμο κάποια στιγμή. Οπότε εγώ προτείνω να κοιτάξει πως βολεύει το πρόγραμμα απο θέμα πτήσεων-τιμών κλπ και να το κλείσει έτσι. Σε όποια πόλη δεν πάει ο ConstantinosO τώρα, θα πρόσπαθήσει να πάει σε κάποιο επόμενο ταξίδι. Ούτε εγώ μπορώ να προτείνω που να πάει, καθώς έχω πάει μόνο Δανία απο εκεί γύρω, απλά το πρότεινα επειδή μπορεί ευκολότερα να συνδυάσει τώρα Ελσίνκι-Στοκχόλμη-Όσλο, γιατί τη Δανία μπορεί να τη συνδιάσει ευκολα με κάποιο άλλο ταξίδι πχ Γερμανία ή Ολλανδία ας πούμε. Ας προτείνουμε διάφορα, να τον βοηθήσουμε...
Εκει ειναι το προβλημα μωρε Αντωνη; Αν ειναι ετσι, αφηνει στην απ'εξω το Οσλο και το συνδιαζει την επομενη φορα με το Λονδινο!!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Χα χα άντε Αντώνη, πακετάρουμε για Σκανδιναβία. Ούτε κι εγώ το είχα αναλογιστεί ότι είναι μια χαρά τιμή (να μη δεις τα φιορδ αμαρτία). Πάντως προτείνω Ελσίνκι-Στοκχόλμη-Κοπεγχάγη. Θεωρώ η Νορβηγία (αν και δεν έχω πάει) είναι ταξίδι από μόνη της. Ας μας δώσουν τα φώτα τους όσοι την έχουν γυρίσει γιατί δηλώνω αναρμόδιος για Νορβηγία.
ΥΓ Ξεχάστε τα όλα. Ισλανδία και ξερό ψωμί, :xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
Άστα φίλε μου, καλά θα ήταν, αλλά έχω μπεί σε μεγάλο μπελά εδώ με σας! Μια Υεμένη, μια Ιαπωνία, ένας υπερσηβιρικός, θα τρελαθώ!! Και προετοιμάζομαι για υπερσηβιρικό, ουτε μέρα δε περισσεύει άδεια, όχι 11 μέρες...
Να και η Ισλανδία ξεπετάχτηκε μες τη μέση!! :cry: έβαλα τα κλάματα!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Άστα φίλε μου, καλά θα ήταν, αλλά έχω μπεί σε μεγάλο μπελά εδώ με σας! Μια Υεμένη, μια Ιαπωνία, ένας υπερσηβιρικός, θα τρελαθώ!! Και προετοιμάζομαι για υπερσηβιρικό, ουτε μέρα δε περισσεύει άδεια, όχι 11 μέρες...
Να και η Ισλανδία ξεπετάχτηκε μες τη μέση!! :cry: έβαλα τα κλάματα!
Χμ.... ενδιαφέρων ταξιδιωτικός τύπος μου ακούγεσαι... Υεμένη (εύγε), Ιαπωνία (ξανά εύγε), Ισλανδία (τρις εύγε)
Υπερσιβηρικός (μπουχουχου, ας κλάψω). Οπωσδήποτε να τον συνδυάσετε με Μογγολία. Γιααααααααα στείλε μου πμ άν το έχετε δουλέψει το θέμα
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Χμ.... ενδιαφέρων ταξιδιωτικός τύπος μου ακούγεσαι... Υεμένη (εύγε), Ιαπωνία (ξανά εύγε), Ισλανδία (τρις εύγε)
Υπερσιβηρικός (μπουχουχου, ας κλάψω). Οπωσδήποτε να τον συνδυάσετε με Μογγολία. Γιααααααααα στείλε μου πμ άν το έχετε δουλέψει το θέμα
Ξέχασες να πεις τη Β.Κορέα απ'το άλλο θέμα...:D
Υποτίθεται ότι έχω βάλει τη παρέα να μαζεύουν λεφτά για να πραγματοποιηθεί ο υπερσηβιρικός. Είμαστε ακόμη σε πρώιμο στάδιο, αλλά αν τον Ιούλιο έχουν μαζέψει αρκετά, το κλείνουμε. Τα υπόλοιπα σε πμ όταν έρθει η ώρα. Αν δεις τον χάρτη μου πάντως, μόνο αυτό δε θα πείς (ενδιαφέρον ταξιδιωτικός τύπος) αλλά αυτές οι ευκαιρίες μου δόθηκαν και μερικές καλές που χάθηκαν.......
Αναμένουμε νεότερα απο τον ConstantinosO...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.029
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ετσι πως το πατε ο ConstantinosO θα αλλαξει για δευτερη φορα τα σχεδια του ταξιδιου του και θα στραφει προς ανατολη μερια...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Ειδικότης μου να ξεσηκώνω κόσμο και να ανατρέπω ταξιδιωτικά σχέδια.
Μην μας ακούς Κωνσταντίνε. Η Σκανδιναβία σε περιμένει
 

ConstadinosO

Member
Μηνύματα
124
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Μπολόνια
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν,Βόρεια Κορέα,Κούβα
παιδια ευχαριστω πααααρρρραααα πολυ!!συγνωμη που δεν απαντουσα αλλα δεν μπορουσα να μπω..βασικα το αμβουργο το συνδιασαμε επειδη εχω ενα κολληματακι με αυτη την πολη..ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ! :p βασικα ψαχνομαστε και λιγακι!σιγουρο νομιζω πως εχουμε το τρομσο και γενικως την βορεια νορβηγια.αχ δεν ξερωωωω θελω να παω παντου! :p βασικα την φινλανδια πιο πολυ την εχω να παω σε συνδυασμο με βαλτικη.....πφφφφφ
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Κωνσταντίνε σε 10 μέρες δεν χωράνε όλα...
Κάνε το πρόγραμμα που καλύπτει αυτά που θες να δεις (εφόσον Αμβούργο, Τρομσο είναι αδιαπραγμάτευτα, το πολύ χωράει Κοπεγχάγη, Όσλο. Πάντως δες τις πτήσεις. Μην κάνετε πισογυρίσματα. Είναι χασουρα
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.511
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom