15 χρόνια Travelstories

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Το θυμάμαι πολύ αμυδρά να σου πω την αλήθεια, πρέπει να είχα μείνει και για λίγο ίσως; δε θυμάμαι.

Για να είμαι ειλικρινής δε περίμενα τότε ότι το φόρουμ θα κρατήσει τόσα χρόνια όσα κράτησε. Τα μέλη πραγματικά το αγκάλιασαν.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.287
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
O "Ορός της αλήθειας" υπάρχει κι εδώ στο Ηράκλειο. Φερμένος από τη συνάντηση στη Θεσ/κη που αναφέρετε. Είχε γίνει κι άλλη την προηγούμενη μέρα με τη συνοδεία ρακής, εκεί πάνω στο γωνιακό αρχιτεκτονικό παλαιό κτίριο μα δε θυμάμαι όνομα. Τότε πρωτογνώρισα τους Λάζαρο, tumpioti, sporo, Def, gianna, Eλένη από πιο βόρεια, Mariathκι όλη την Θεσσαλονικιότικη παρέα...

Με το μακαρίτη βλεπόμασταν κι αργότερα γιατί η κόρη του είχε γραφείο κοντά στη γειτονιά μου.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.589
Likes
9.719
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Πρέπει να ήμουν εκεί σε αυτή τη συνάντηση, είχα έρθει με το αυτοκίνητο από Αθήνα και θυμάμαι το Βαγγέλη που ήρθε κρατώντας κάτι τσάντες με τον.... ορό. 😔
Αφεντικό ήσουν εκεί και δε θυμάμαι να είχαμε γνωριστεί; Ήταν τέλος του 2011, κοντά στα Χριστούγεννα, είχαμε πάει κάπου στα Λαδάδικα Σάββατο/Κυριακή μεσημέρι.

Και ο Γιώργος ο Αρειανός ο Τουμπιώτης ήταν και η Φένια και ο Λάζαρος και η Ειρήνη και η Ίβανα και alexsurf (εξαφανισμένος και αυτός), Έρση, Borealis, ο κακός χαμός είχε γίνει

Κάτσε να μπω στα κιτάπια να δω το αντίστοιχο thread πριν γίνει η συνάντηση

Edit: Το βρήκα https://www.travelstories.gr/community/threads/Νεα-συναντηση-Θεσσαλονικης-και-των-περιχωρων-στις-18-12.34797/
 
Last edited:

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Θυμάμαι σίγουρα μια συνάντηση που ήμουν εκεί, μήπως ήταν άλλη;
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.287
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
Θυμάμαι σίγουρα μια συνάντηση που ήμουν εκεί, μήπως ήταν άλλη;
Μας ανακοίνωσες Γενέθλια του Τ/S στη Θεσσαλονίκη στις 12/12/2009. Εδώ είσαι Δεφ. Ο Vagtanos όρθιος και μπροστά του η Ρομάντικ

1601533702045.png
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Μπράβο αυτό ήταν, άρα πολύ νωρίτερα από αυτό που συζητάμε. Νάσαι καλά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.670
Μέλη
38.807
Νεότερο μέλος
elendim7576

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom