2020 Που πάμε.

psilos3

Member
Μηνύματα
6.088
Likes
44.919
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Στο πρωτο ταξιδι που ξηλωνει κανεις ειναι δυσκολο.
Να εγω που ξηλωνω το τριτο, ποσο χαλαρη ειμαι :p
Τώρα που έφτασα στο πέμπτο γελάω κιόλας. Τόσο χαλαρός!:shock:
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Στο πρωτο ταξιδι που ξηλωνει κανεις ειναι δυσκολο.
Να εγω που ξηλωνω το τριτο, ποσο χαλαρη ειμαι :p
Τώρα που έφτασα στο πέμπτο γελάω κιόλας. Τόσο χαλαρός!:shock:
Χωρίς να θέλω να το δραματοποιήσω, άν και εγώ ήμουν 20-30-40 χρόνια νεώτερος, έτσι χαλαρός θα ήμουν. Τώρα όμως νοιώθω ότι ένα ταξίδι χάθηκε και δεν ξέρω πότε θα μπορέσει να πραγματοποιηθεί το επόμενο.:rolleyes-80:
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.088
Likes
44.919
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Να δω τι θα τα κανεις τοσα λεφτα απο τις επιστροφες ; και μη μου πεις μπυρες...;)

Κάτσε να δούμε το χρώμα του ευρώ πρώτα και το συζητάμε. Προς το παρόν μόνο κουπόνια, emails & καταγγελίες...

Χωρίς να θέλω να το δραματοποιήσω, άν και εγώ ήμουν 20-30-40 χρόνια νεώτερος, έτσι χαλαρός θα ήμουν. Τώρα όμως νοιώθω ότι ένα ταξίδι χάθηκε και δεν ξέρω πότε θα μπορέσει να πραγματοποιηθεί το επόμενο.:rolleyes-80:
Εννοείται πως δεν είμαι τόσο χαλαρός αγαπητέ @makisg και το σκέφτομαι με τον ίδιο ακριβώς τρόπο. Ήταν ειρωνικός - χιουμοριστικός ο τρόπος που το έγραψα θέλοντας να αναδείξω το γεγονός των απανωτών ακυρώσεων. Κατά τα άλλα μόνο προβληματισμένος είμαι για το πότε θα μπορέσω να προγραμματίσω εκ νέου αυτά τα ταξίδια χωρίς άγχος. Υπάρχει τρομερή αβεβαιαότητα και κανεις δε σου εγγυάται με σιγουριά τίποτα. Χώρια που οι τιμές ίσως να μην είναι ίδιες...
 

tsampi90

Member
Μηνύματα
331
Likes
1.748
2020... Μέχρι στιγμής ακυρώθηκαν 3 ταξίδια και 2 γαμοι,πολύ καλων φίλων! Οι φίλοι μάλλον γλίτωσαν :bleh::xalara:, εγώ πάλι ...αναζητώ μια ακτίνα φωτός στο σκοταδι!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.614
Likes
50.259
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
2020... Μέχρι στιγμής ακυρώθηκαν 3 ταξίδια και 2 γαμοι,πολύ καλων φίλων! Οι φίλοι μάλλον γλίτωσαν :bleh::xalara:, εγώ πάλι ...αναζητώ μια ακτίνα φωτός στο σκοταδι!
Ε παντρέψου...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.614
Likes
50.259
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα

turms

Member
Μηνύματα
2.067
Likes
2.823
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκι στην Παταγονια
εμεις ημασταν τυχεροι...ηταν προγραμματισμενο ενα ταξιδι για σκι μεσα μαρτιου...αλλα το αφησα τελευταια στιγμη για να δω αναλογα με τις συνθηκες και τελικα δεν πηγαμε καν

το ταξιδι αρχες ιουνιου στην βορεια γερμανια προφανως πλην απροοποτου θα γινει
και για αυγουστο το ιδιο (αν δεν αλλαξει κατι στην Αυστρια κλπ)

βεβαια μιλαμε για ταξιδια οδικως οποτε μικρο το ρισκο

παντως ακυρωθηκαν οι πτησεις της μανας μου και πεθερας και δυστυχως για μια ακομα φορα τα βαφτισια της μικρης....μιλαμε δεν την θελει καθολου...τριτη φορα και κατι ετυχε παλι και το ακυρωσαμε..
 
Μηνύματα
29
Likes
110
εμεις ημασταν τυχεροι...ηταν προγραμματισμενο ενα ταξιδι για σκι μεσα μαρτιου...αλλα το αφησα τελευταια στιγμη για να δω αναλογα με τις συνθηκες και τελικα δεν πηγαμε καν

το ταξιδι αρχες ιουνιου στην βορεια γερμανια προφανως πλην απροοποτου θα γινει
και για αυγουστο το ιδιο (αν δεν αλλαξει κατι στην Αυστρια κλπ)

βεβαια μιλαμε για ταξιδια οδικως οποτε μικρο το ρισκο

παντως ακυρωθηκαν οι πτησεις της μανας μου και πεθερας και δυστυχως για μια ακομα φορα τα βαφτισια της μικρης....μιλαμε δεν την θελει καθολου...τριτη φορα και κατι ετυχε παλι και το ακυρωσαμε..
Nα υποθέσω ότι μένεις στη Γερμανία, και θεωρείς αυτονόητο ότι θα μπορείς να κάνεις το συγκεκριμένο ταξίδι αρχές Ιούνη.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.067
Likes
2.823
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκι στην Παταγονια
ναι...βασικα ειναι και το μονο που μπορω να κανω
αυτονοητο δεν ειναι ομως...αν ολα παραμεινουν ετσι ναι...αλλιως παλι voucher
εδω επικρατει το εξης....σε διαμερισματα εισαι ok
αν ομως εχεις κλεισει σε ηοτελ μπορει ανα πασα στιγμη να σου πουνε λυπουμαστε αλλα πρεπει να εχουμε μονο 40% πληροτητα (τωρα ειναι στο 50%)

επειδη κλεισατε τελευταιος παρτε το κουπονι και αντε γεια....
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Αν δεν μας κλείσουν στο καβούκι μας πάλι (οπότε και θα φροντίσω να πάω σε κανένα χωριό της Κρήτης από πριν), λέμε για Ιρλανδία κάπου το Δεκέμβριο. Μέχρι τότε, μόνο Ελλάδα, με αυτοκίνητο και πλοία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.545
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom