Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
Καλησπέρα και πάλι ειναι κάποιος που έχει την Aegean Visa Cyprus?? Μου είπαν δεν ισχύει η προσφορά με τα 10.000 μίλια εξαργύρωσης για Κύπρο.
5.000 μιλια εξαργύρωσης ΚΑΙ αναβάθμισης αναφέρει το σάιτ. Είναι 5 και 5?? Στη τράπεζα μου είπαν πως όχι είναι μονο 5000 και διαλέγω αν θέλω αναβάθμισης Ή εξαργύρωσης , αλλά δεν τους είδα και πολύ σίγουρους. Βέβαια απο την πρόταση στο σαιτ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος για το τί ισχύει....
 

kasiotis

Member
Μηνύματα
116
Likes
164
Ταξίδι-Όνειρο
Roadtrip στις Η.Π.Α.
Πάντως εγώ όταν έβγαλα την Aegean Bonus Visa τα 5000 μίλια μέτρησαν και σαν αναβάθμισης!
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
Πάντως εγώ όταν έβγαλα την Aegean Bonus Visa τα 5000 μίλια μέτρησαν και σαν αναβάθμισης!
Και τα 2 δηλαδή>>?? Ελπίζω να γίνει το ίδιο και σε εμένα!! Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση !
 

sdoros

Member
Μηνύματα
81
Likes
46
Αν δεν εχει αλλάξει κάτι , έτσι πρέπει να ειναι .
Με την έκδοση της κάρτας παίρνεις 5000 μιλια αναβάθμισης και αλλά 5000 εξαργυρώσης.
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
Φιλε kasiotis εγω μιλάω για την Aegean Visa Cyprus . Είναι διαφορετικές .
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
Νέες συνεργασίες για να κερδίσεις ή να εξαργυρώσεις μίλια.

Allou Fun Park και St George Lycabettus Hotel(κερδίζεις 250 μίλια ανά ημέρα διαμονής-ρομαντικό Σ/Κ με το πρόσωπο έχει extra bonus μίλια ;) )

Επίσης συνεργασία με το εκπτωτικό χωριό στα Σπάτα(McArthurGlen) για εκπτώσεις από 10-20% ανάλογα με το κατάστημα.

Επίσης αγορές για τσάντες Eastpak(μέχρι 22/11) με αναλογία 1 Ευρώ = 10 μίλια.
 

demie

Member
Μηνύματα
409
Likes
795
Τελείωσε η συνεργασία ΑΒ και alpha bank;;; Ψώνισα σήμερα και δε μού εμφάνισε τους πόντους στην απόδειξη, στο e-banking που το τσέκαρα δεν έχει περαστεί κάτι και στο app που πατάω την "εύρεση συνεργατών" δεν εμφανίζεται το σουπερμαρκετ.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.398
Τελείωσε η συνεργασία ΑΒ και alpha bank;;; Ψώνισα σήμερα και δε μού εμφάνισε τους πόντους στην απόδειξη, στο e-banking που το τσέκαρα δεν έχει περαστεί κάτι και στο app που πατάω την "εύρεση συνεργατών" δεν εμφανίζεται το σουπερμαρκετ.
Μπορεί να έφαγε κάποιο κόλλημα και μένα πρόσφατα κάτι παρόμοιο έπαθε σε bp. Πάντως κανονικά εμφανίζεται ο ΑΒ στο site alphabonus σαν μεγάλος συνεργάτης.
 

demie

Member
Μηνύματα
409
Likes
795
Μπορεί να έφαγε κάποιο κόλλημα και μένα πρόσφατα κάτι παρόμοιο έπαθε σε bp. Πάντως κανονικά εμφανίζεται ο ΑΒ στο site alphabonus σαν μεγάλος συνεργάτης.
Ναι, το ξέρω πως εμφανίζεται στο site της alphabonus αλλά κάτω-κάτω λέει "τελευταία ενημέρωση 07.03.2016", το έψαξα κ στο google πριν ποστάρω εδώ αλλά δε λέει πουθενά πως έχει αλλάξει κάτι... ελπίζω να είναι όπως τα λες κ απλώς να κόλλησε το σύστημα!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.614
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom