Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Εκτός από τη παραπάνω προσφορά του 20% μου έστειλαν προ ημερών ότι έχω και μια έξτρα δωρεάν πρόσβαση στο εκτός Σένγκεν σαλον.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.019

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Τριχες. Aκομη και μ αυτο η Sky Express συμφερει περισσοτερο, ακομη και σε early booking, εντος και εκτος Ελλαδας.
Ας ριξει κι η Aegean τις τιμες παρα αυτα τα καραγκιοζιλικια καθε δεκαπεντε μερες "προσφορες".
Μιλάμε για το ίδιο ποσοστό έκπτωσης που δίνουν σε όλους και όσες φορές θέλουν;
https://www.cosmote.gr/dealsforyou/offer/5f0db973afd9174e4376dcd9/ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ-AEGEAN--20%
 

domino

Member
Μηνύματα
297
Likes
275
Να σας ρωτησω τι αποφασισατε τελικα με την Αιγαιου visa ;

κρατήσατε την δωρεαν ;
εκδώσατε την σαρανταρα η την ογδονταρα (ετησια συνδρομή)

και γιατι ;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.019
Να σας ρωτησω τι αποφασισατε τελικα με την Αιγαιου visa ;

κρατήσατε την δωρεαν ;
εκδώσατε την σαρανταρα η την ογδονταρα (ετησια συνδρομή)

και γιατι ;
40ρα γιατι η συλλογη μιλιων καλυπτει τις οικογενειακες μου αναγκες σε δωρεαν ευρωπαικα.
 

pan82

Member
Μηνύματα
627
Likes
779
80ρα γιαι τα οφέλη υπερβαίνουν τα 80 ευρώ εύκολα κιολας
Εγώ παρέμεινα στη δωρεάν μιας και τα μαζεμένα μίλια ήξερα οτι θα καλυπταν τα ταξίδια μου για τα επόμενα δύο χρόνια. Στο μέλλον αν οι ταξιδιωτικές μου ανάγκες παραμείνουν ίδιες και η alpha μπλοκάρει ολες τις τραμπες των μιλιων θα πάω λογικά στη premium η άπλη δε θεωρώ ότι αξίζει για κανενα λόγο.
 

nick07

Member
Μηνύματα
297
Likes
567
Να σας ρωτησω τι αποφασισατε τελικα με την Αιγαιου visa ;

κρατήσατε την δωρεαν ;
εκδώσατε την σαρανταρα η την ογδονταρα (ετησια συνδρομή)

και γιατι ;
Κρατησα την απλη - η οποια ομως αν θυμαμαι καλα δεν ειναι δωρεαν αλλα νομιζω με χρεωνουν 25 ευρα το χρονο καθως κανω ελαχιστες συναλλαγες το χρονο - διοτι πλεον ζω στο εξωτερικο και την χρησιμοποιω ελαχιστα.
Αν ζουσα Ελλαδα θα πηγαινα μαλλον στην premium καθως τα προνομια νομιζω καλυπτουν κατα πολυ την αξια των 80 ευρω τον χρονο.
Βεβαια για οσους ειμαστε gold καποια απο τα προνομια (fast lane, αποσκευες κλπ), αν δεν χανω κατι, ειναι αχρηστα.

Παρεπιπτοντως, τους επομενους μηνες ληγει οποτε αναρωτιεμαι αν θα μου στειλουν την ιδια ή θα αποφασισουν ντε και καλα να με αναβαθμισουν. Γνωριζει κανεις τι συμβαινει;
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.560
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
την 80αρα, για τα επιπλεον μιλια. το δωρεαν κομπανιον εισιτηριο ανετα βγαζει τα λεφτα του. βασικα και τα επιπλεον μιλια τα βγαζουν. η στην δωρεαν θα εμενα ή πριμιουμ. η 40αρα δεν με εψησε καθολου
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.466
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom